Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

czy kosmetyki AVON faktycznie są kiepskiej jakości?

Polecane posty

Ja się nacięłam na taki cień do powiek w płynie.Nie dość ,że nie było jeszcze taka dziwna konsystencja,raczej za radka bo jakbym sobie olejkiem posmarowała po powiekach ,tłusto i bezbarwnie.Innych kosmetyków nie oceniam bo rzadko zamawiam.Wolę kupić w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyroczniaa
z avonu tylko korektor antyakteryjny w sztyfcie i perfumy najpier bylo celebre a tearz incandessence i tyko to, nie zmienie tego na nic innego bo sprawdza mi sie od kulku dobrych lat kiedys wydaje mi sie ze te kosmetyki byly lepsze tusze sa beznadziejne za ta cene kupie tusz w sklepie ktory daje sto razy lepszy efekt, a reszta do ciala? hmm... seria planet spa jest bardzo fajna, maski i peelingi ok ale reszta? kiedys w avonie nie bylo roznych rzeczy typu torebki, bizuteria a teraz jets tam tego masa, co mnie osobiscie denerwuje i mam wrazenie ze kosmetyki schodza na drugi plan przy tych kilkunastu stronach o torebkach wisiorkach i innych takich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popaprańcy
liderzy i konsultanci jak to dumnie brzmi, a tak naprawdę to nieudacznicy życiowi, muszą natręctwem zmuszać ludzi do kupowania, latają z katalogami jak ze sraczką i myślą że są komuś potrzebni, nieudacznicy życiowi wykonujący nikomu niepotrzebne czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha mamusia nie wiedzaca
najlepsze to sa serie z planet spa, krem do piet wszelkie kiremy do twarzy,szampony,kolorowe kosmetyki sa do dupy...koolorowe mnie uczulily kiedys....nie raz...to samo z kremem do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Avon teraz zmienił skład wielu kosmetyków-bo byo wiele skarg najczęśniej na kremy do twarzy z serii Anew,ale teraz jest wszystko ok. Głównym czynnikiem nie zadowolenia jest złe stosoawnaie danego kosmetyku.. Uprzedzę POPAPRAŃCY nikomu się nie podlizuje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki z avonu są dobre
ale trzeba wiedzieć jakie kupować no i zapłacić trzeba więcej, jak np seria spa lub anew, wiele produktów clearskin, wypróbowałam niemal wszystko z avonu, więc mam porównanie wkurzają mnie osoby które kupią dwa produkty z wyprzedaży po taniości zapłacą 5 zł i sieją ploty że avon to badziewie każdy normalny, rozgarnięty człowiek wie, że każda firma ma lepsze i gorsze produkty, poza tym większość firm ma produkty tańsze i droższe żeby trafić do szerszej grupy klientów, a ci co kupują chłam oby jak najtaniej niech nie mają pretensji do avonu, ciemota i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiumiu3
Kosmetyki AVON to tandeta na maksa! Podklady zostawiają smugi, cienie mają kiepską trwałość, po wielu błyszczykach usta są przesuszone, lakiery szybko odpryskują, wody toaletowe są nietrwałe. To opinie moje i wielu znajomych. W dodatku dwie kumpele były konsultantkami i zrobiono je w jajo. Wydaje mi się, że Oriflame są nieco lepsze, ale i tak warto dopłacić i zainwestować w MaxFactora, czy loreala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, jeśi poszukujecie skutcznych i naturalnych kosmetyków, polecam markę arbonne, której produkty stosują gwiazdy takiej jak Kim Kardashian czy Joanna Krupa. Sprawdźcie je na stronie: http://MarlenaChróścicka.arbonne.com www.zdrowaipiekna.com.pl/2015/05/olejek-i-peeling-w-jednym-arbonne.html?spref=fb&m=1 www.polyvore.com/arbonnes_kim_look/set?id=138794868 W kosmetykach tej marki nie znajdziecie: produktów pochodzenia zwierzęcego lub ubocznych produktów zwierzęcych, parabenów, środków konserwujących uwalniających formaldehyd, ftalanów, formaldehydu, alkylofenolów,benzenu,tritanolaminy, monoetanolaminy, fosforanów, glikolu polietylenowego, wazeliny, bisfenolu-A, glutenu, barwników syntetycznych, triklozanu, hydrochinonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,kosmetyki AVON są faktycznie kiepskiej jakości.krążyły po kafeterii nawet przedświąteczne porady typu-"chcesz dać komuś nielubianemu niemiły prezent-kosmetyki z AVONu"-wiadomo-tandeta dla biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka jestem konsultantką i bardzo lubię tą firmę. Nie mam skóry i włosów specjalnej pielęgnacji także pasuje mi prawie wszystko. Bardzo lubię serię planet spa są na prawdę super, perfum mam bardzo dużo jedne trzymają się długo inne nie zależy od ceny. Zdecydowanie mogę polecić Attraction moje ulubione tak jak soft musk i wszystkie z serii little dres. Wszystkie płyny także uwielbiam, szampony i inne, podobno maski do włosów mają sylikon który je obciąża, jak na razie używam i efekt jest neutralny. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaxxy69
Średnio na jeża. Nie powalają, już lepiej kupić sobie w sklepie lub jakiejś drogerii przynajmniej można skorzystać z testera. Ale od razu mówię że Avon ma bardzo słabe tusze do rzęs ale jeśli chodzi o perfumy to naprawdę bardzo ładnie pachną ale po godzinie czasu już ich nie czuć są bardzo słabe, kremy są OK a reszta to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie. Moze bardziej prze sentyment...W szkole sredniej zamawianie z katalogu bylo nielada atrakcja, a Pur blanca szczytem sztuki perfumiarskiej. Pol szkoly nia pachnialo,.a drugie pol o niej mazylo...Stare dzieje:) Dzis czasem tez cos zamowie i zazwyczaj trafie naprawde dobrze. Bubli tez jest od zarabania, ale i pozytywow nie malo. Moimi hitami firmy ostatnimi czasy sa perfumy Today Daydream, peeling do twatzy Planet Spa z olejkiem arganowym, zestaw Planet Spa do pielegnacji dloni i stop z afrykanskim maslem shea, balsam do ciala z mleczkiem pszczelim i szminki...Co jak co, ale pomadki moim zdaniem Avon robi najlepsze. Od lat uzywam szminek Avon i wole je nawet od Maca...A nowa, matowa seria to dla mnie mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie troche przereklamowane, wolę kosmetyki organiczne z Kivvi mam krem do twarzy, krem do rąk i płyn do kąpieli, wszystkie mają składniki naturalne, organiczne, są o niego lepsze od tych kosmetyków marketowych, masowo sprzedawanych w galeriach. Kivvi można kupić w Internecie na witalnie com pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki które zastanawiałam do włosów bardzo mi je zniszczyły, kosmetyki do twarzy zupełnie nie działają,nawet kremy są do niczego, nidgy więcej nie kupię nic w avon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ,że żele pod prysznic są w miarę ok,perfumy to już osobna bajka dla mnie były ok ale co kto woli,gusta są różne..natomiast cała reszta porażka..tusze do rzęs kiepskie,kiedyś kupiłam serię do twarzy (na trądzk) masakra miałam "poparzoną"twarz na szczęście po kilku dniach zeszła opuchlizna;/ (zbyt silny skład produktu chyba wywołał u mnie taką reakcje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Avon są super też byłam źle nastawiona ale te kosmetyki bardzo się poprawiły do tych z przed 10lat. Zapraszam do kontaktu przewiduję rabaty. agol8303@gmail.com lub 512465950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amma31
Moim zdaniem są dobrej jakości, a teraz sama właśnie zastanawiam sie nad zostaniem konsultantką w firmie Avon. Czytałam trochę o niej: http://opinieomlm.pl/firma-mlm/avon-cosmetics-polska/ i myślę, że to byłby fajny sposób, aby sobie trochę dorobić. ALe zastanawiam sie, czy można na tym zarobić trochę więcej niż tylko 100 miesięcznie. Ile muszę mieć klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne nie sa naturalne i właśnie zawierają wszystkie te rzeczy, które wymieniła osoba kilka wpisów wyżej. Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd. Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostań konsultanką AVON
Chcesz zostać konsultantką Avon?! Zadzwoń lub napisz a udzielę Ci niezbędnych informacji i odpowiem na pytania ;) 510-125-889 Malwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz kupować taniej kosmetyki? Otrzymywać prezenty? Nie zastanawiaj się! Jako prezent perfum EVE DUET Korzyści: brak wpisowego, możliwość zakończenia współpracy w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji, wygodny sposób składania zamówień brak obowiązku składania zamówień co katalog, nowości kosmetyczne, atrakcyjne oferty oraz prezenty dla aktywnych konsultantek, Oferuj materiały na start: katalogi, próbki, ulotki itp. A także wsparcie przez cały okres współpracy. Formularz zgłoszeniowy: https://start.avonpolska.pl/zawsze-piekne Przyjmuję również zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×