Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pachnąca Róża

08-05-2009. Waga W Dół!! Kto Ze MNą??!!

Polecane posty

Gość Pachnąca Róża

zaczynam od jutra Mniej Żryj - to moja główna zasada mniej weglowodanów duzo warzyw i owoców z ruche to róznie bywa ale sie postaram zapraszam miłe osoby do wspolnej walki postaram sie pisac całe jadłospisy na koniec dnia zeby sie bardziej mobilizowac nie mam duzo do spalenia 160cm waga- 55kg będzie - 48kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxnelia
witaj! ja tez sie odchudzam ale dzisiaj zaczelam :) jem tak dorywczo dni z diety kopenhaskiej, minimalnie modyfikuje bo dodaje do mieska maggi a do szpinaku czosnek :) na przyklad napisze co dzisiaj zjadlam DOKLADNIE. sniadanie - kubek czarnej kawy z lyzeczka cukru trzcinowego. sniadanie II - pomidor Lunch - 2 jajka Obiad (wlasnie zjadam ^^) - 2 male kotlety smazone na lyzeczce maggi (niby schab, ale wiem ze czerwone miesko xD) salata z cytryna bez oleju bo nie mialam xD i wlasnie zjadam szpinak ale cos mi nie wyszedl i jest OCHYDBY waga startowa - 59.3 kg wzrost - 170 cm chce wazyc 57 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze jestes tez kiedys robiłam kopenchaską ale jest zbyd rygorystyczna jak dla mnie :-( zmodyfikowana napewno łatwiej jest stosowac a i efekt pewnie ten sam bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxnelia
co sadzisz o diecie STILLMANA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEE.......
EEEE Kopenhaska to jedno wielkie naciaganie. Jak ogganizm chudnie 1 kg na dzien to sie robia obwisy, bo pierwsze to wode wywala z organizmu, potem obkurcza tkanke miesniowa, a na koniec ewentualnie tluszcz, ale osoba odchudzajaca sie juz jest tak ołlabiona i odwodniona i żrec jej sie chce (doslawnie) i nastepuje efekt "jojo" wiem cos o tym , jestem specjalistką od diet. Od 10 lat sie odchudzałam na różne sposoby, zawsze w rezultacie przybywało mi pare kilo. Pół roku temu znalazłam super produkty i schudłam 10 kg w 2 miesiące, tryskam energią , utrzymuje wage, i czuje sie świetnie, a przy okazji mogę pomóc każdemu zainteresowanemu. gg 4872384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEE.......
Dieta ta jest bardzo restrykcyjna. Opiera się na jedzeniu tylko jednego rodzaju produktu. Przez tydzień je się samo chude mięso (kurczaka, cielęcinę, itp.) Trzeba pić dużo niegazowanej wody mineralnej lub nie słodzonej zielonej herbaty (ok.3l). Jest to dieta jednostronna i monotonna. Zwolennicy chwalą jej skuteczność, a przeciwnicy daleko idącą restrykcyjność. Reasumując dieta wyniszczająca organizm. Niedoborowa. Po zakończeniu gwarantowane "jojo" - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEEE.......
napisałam o diecie Stilmana ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxnelia
YYYP? Pierwszse slysze co do tej diety kopenhaskiej! Ja ja biore prawie od zawsze nie chudne kilogram na dzien ale pol napewno nie mam jojo ani nic... pije 3 l wody dziennie... ogolnie POLECAM diete kopenhaska.. Ale dzieki co do tej diety stillmana, szkoda tylko ze jojo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka2110
Cześć dziewczyny! Mogę się przyłączyć? mam do zrzucenia na początek jakieś 16kg. Od wtorku stosuję dietę niskokaloryczną,jem dużo warzyw,chude mięso i co rano jakiś owoc,no i jogurty naturalne :) Jak na razie ćwiczę 2 razy w tygodniu,ale mam zamiar codziennie znaleźć chociaż godzinkę na ćwiczenia.Gdzie tylko mogę to spaceruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze topic jeszcze nie upadl bo chetnie se przylacze. ja na diecie jestem ciagle w sumie od roku chudne i tyje. ale teraz zaczynam znowu racjonalna diete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka2110
Ja też mam 21 lat,166 i ponad 80kg!!!:( jak na razie chcę schudnąć 16 na początek,a potem do 50:) oczywiście im więcej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana ja własnie przy kawie obmyslam meni na dzisiejszy dzien oczywiscie wszystkie jestescie mile widziane , mam nadzieje ze wszystkie bedziemy sie wspierac w postanowieniach a topik napeno nie upadnie chodzbym miała zostac tu sama :-P ewka2110 - tez mam 21 lat :-) xxxxxxxnelia - Ja słyszałam wiele dobrego o diecie stilmana ale miedzy innymi to ze powiny ja stosowac osoby z duzą nadwagą i wtedy kilogramy ładnie lecą w szybkim tempie a jak kos ma mniej do zrzucenia to niestety efekty sa mizerne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chyba jestem tu najstarsza :) Chciałabym zejść jakieś 6-8 kg. Na mnie zawsze najlepiej działa dieta MŻ i trochę ruchu. W tym m-cu znowu zaczynam brać pigułki i boję się,że to może przystopować proces chudnięcia. Wymarzoną wagę chciałabym osiągnąć na koniec czerwca (mam 29 urodziny ;) ) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatha christie - witaj w naszym gronie :-) a jakie tabletki bierzesz?? domyslam sie ze mówisz o antykoncepcyjnych nie kazde taletki utrudniaja chudniecie, trzeba dobrze zagadac z ginegologiem i on pzepisze takie które nie przeszkadzaja a nawet moga pomóc w chudnieciu ja sama na poczatku brałam rigewidon i od tego momentu zacełam tyc poprosiłam lekarza o zmiane i powiedziałam z jakiego powodu i te co mm obecnie sa duzo leprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różo 🖐️ oczywiście chodzi o pigułki anty ;) też kiedyś brałam rigevidon i strasznie po nim tyłam :o to chyba najbardziej syficzne tabsyi :o jakie tabletki bierzesz? moja siostra bierze yasmin i nie tyje po nim, więc chyba i ja z nim spróbuję :) ja mam 182 cm wzrostu i chcę zejść na jakieś 65-67 kg, bo aktualnie jest ich 73 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore yasmin i moge z czystym sumieniem polecic, jak widze nie tylko ja jestem z niego zadowolona jakosc idzie tu na równi z ceną rigewidon kosztuje jakies 7 zł za opakowanie yasmin około 35zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę- tani ten yasmin, myślałam,że kosztuje koło 55 zł (wydawało mi się,że tyle mi mówiła sis). ja ten rigevidon brałam z 8-9 lat temu, później microgynon, femoden i na koniec zastrzyki antykoncepcyjne (czego ja nie przerobiłam ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ze od tych zastrzyków sie najwiecej tyje prosiłam o nie kiedys lekarza ale stanowczo mi odradził własnie z tego powodu a zeczywiscie masz sporo doswadczenia ale z yasminu powinnac byc zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po sniadanku włączam film na laptopie, wykremuje sie zelem ujedrniająco antycellulitowym i wchodze na orbitrek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Już wczoraj zaczęłam, jadłam o wiele mniej, tylko dupy nie ruszyłam, ale dziś to nadrobię aerobikiem... A do zrzucenia jakieś 10 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja też się chętnie przyłączę. :D Mam sporo do zrucenia, jakieś 10 kg. Ale powoli, powoli i się uda. :) Zaczęłam już dwa dni temu, w ten weekend czeka mnie co prawda uroczystość rodzinna (wiadomo co się z nią wiąże), ale dam radę. Z Wami na pewno będzie mi raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Różo - skoro i Ty mi tak polecasz yasmin to już na bank go wezmę :) niestety zagapiłam się- właśnie mam okres, więc muszę poczekać by zacząć je brać. zaraz się zbieram, mam dziś do załatwienia masę rzeczy :o a lenia takiego,że :P miłego dnia (bez podjadania ;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kind of love - witamy :-) nasze grono sie powiekrza i nie przejmuj sie ja tez dzis ide na urodzinowego grilla do znajomych, najwarzniejsze zeby sie nie zucic na jedzenie i przypadkiem nie rezygnowac po najmniejszej porazce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się. :D Już tyle razy zamierzałam się odchudzić, ale zawsze coś stawało na drodze. Najczęściej moje lenistwo i brak silnej woli. :P Tym razem mam nadzieję, że będzie inaczej. Zrobiłam mały remanent w życiu, więc te kilka kg mniej byłoby jak znalazł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chcę z Wami :) Sporo czasu już się odchudzam, można powiedzieć że mam dużo doświadczenia. Ale jeszcze zostało mi parę kilosków do celu, no i trzeba się sprężyć żeby w końcu go osiągnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze, ze jak się zawezmę to schudnę. Duzo wpieprzałam przez stres, teraz zaczynam nowy rozdział w zyciu, pozatym lato idzie a u mnie tu i ówdzie za dużo. Więc działamy kobietki działamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×