Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pachnąca Róża

08-05-2009. Waga W Dół!! Kto Ze MNą??!!

Polecane posty

Jaka jestem z siebie dzisiaj zadowolona:) dietka utrzymana nie bylo nic poza planem no i 2 godzinki na silowni gdzie sie bardzo mocno spocilam:) na samej biezni spalilam 300kcal a jeszcze cwiczenia silowe byly:) A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 km marszu i nie mam siły na więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz wiem ze ruch jest wazny bo nie dosc ze dodaje energi(przynajmniej mi) to i tez motywuje bo po co jesc niezdrowe i kaloryczne rzeczy skoro tyle sie napracowalismy nad swoim cialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam juz na 3 topikach, ale mnie zbywaja:/;(... ja walcze od jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primavera24
czesc mozna sie przylaczyc>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy sa mile widziani:) Ja spadam spac dziewczyny bo jutro rano ide do fryzjerka:) Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje wczorajsze menu jogurt z płatkami (ok 200 kcal) trochę ryby po grecku (ok 150 kcal) klopsiki z indyka (pieczone w folii) i leczo - około 450-500 kcal no i mleko do kawy, ale je sobie odpuszczam ;) gratuluję wszystkim trenującym, bo ja się nie mogę zdobyć na te wysiłek :( w poniedziałek przyjeżdża mój mąż, więc mam nadzieję,że ... uda mi się spalić trochę kalorii ;):P:D jedyny mój wczorajszy ruch to sprzątanie wieczorem, do którego teraz zresztą wracam :) miłego dnia i powodzenia w diecie :) ja o 16-tej mam 3 podejście do egzaminu na prawo jazdy :o więc choć jeść dziś z nerwów nie będę ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze wszyscy są mile widziani :-) do mojego meni wczoraj na kolacje zamias owocu były dwie kromki chlebka z pomidorem byłam poprostu głodna i nie chciałam isc z burczacym brzuchem na impreze impreza była udana a co a tym idzie : było troche wodeczki z sokami wypite przeze mnie 2 kieliszki szampana kawałek torta urodzinowego :-P i miesko z grilla tak tak wiem :-P przegiełam :-P i nalezą mi sie baty, mozecie mnie ochszanic porzadnie to moze nastepnym razem sie opamietam :-P agatha christie - powodzenia na egzaminie ja mam niedługo 2 podejscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendy przewaznie na dietach traktowałam z przymruzeniem oka i wogole straszna imprezowiczka ze mnie jest zwłaszcza weekendowa. po wczorajszym dzis znów jestem na diecie mimo ze wieczorem tez sie pewnie gdzies wybierzemy nie wiem tylko czy wykrzesam z siebie tyle siły zeby wejsc na orbirek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś oczyszczający dzień płynów, oby przebiegł bez komplikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadaniu jak zwykle w sobote jemy chleb swiezy prosto z piekarni z maslem:) wiem ze niezbyt dietetycznie ale go uqwielbiam i to tylko raz w tygodniu Teraz popijam kawke z mlekiem a na 11 fryzjer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia u fryzjera (czasem się przydaje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do mojej fryzjerki juz 5 lat w dodatku top nloda dziewczyna bo ma 28lat wiec oddaje jej moje wlosy w pelnym zaufaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja za to dziś na razie bez śniadania, kiepsko się czuję i jakoś nic nie mogę przełknąć. Miałam w planach generalne porządki w szafie, ale nie wiem czy dam radę. W każdym razie chyba spróbuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis nie mam na nic sił i chyba sie wczoraj przeziebiłam troszke :-( nawet sie narazie nie ruszam z łozka tylko po kawe i sniadanie :-P kind of love - a kiedy te twoje uroczystosci rodzinne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Róża - jutro. Ale dzisiaj jeszcze się umówiłam na ploty z koleżankami. Całe szczęście, że już się trochę lepiej czuję. :) Aha, z Poznania jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakiego wielkiego posta i mi wygasło wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... miłego weekendu, jutro moze mnie tu nie byc ale mam nadzieje ze w poniedziałek bede miała co czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diraya-jak idzie dzień na plynach? I jak reszta? Dajecie radę prze weekend? Ja jakoś ciężko się czuję. Może to dlatego, że zjadłam dziś 3 kawałki chleba, którego nie jem od początku diety. Sama nie wiem. Ciężko mi dziś policzyć kalorie, zjadłam dziś jogurt serek homogenizowany 2 gałki lodów 3 duże kawałki chleba z masłem i serem do tego z powodu uczucia ciężkości 1,5h na rowerku A w ogóle byłam dziś na zakupach i przymierzałam mega krótkie spodenki. I muszę stwierdzić, że cholera moje nogi też potrzebują tego odchudzania, nie tylko mój brzuch... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na płynach super, litr herbaty zielonej i po niecałym litrze maślanki i soku pomarańczowego :) Poza tym A6W dzień kolejny, 17km rowerka i godzina biegania :P A zaraz prysznic i wklepywanie ujędrniających balsamów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyny po wczoraj szym dniu? Ja zjadlam: sniadanie. ktore juz opisalam pozniej byla kawa z mlekiem na obiad zupa pomidorowa niezabielana i kotlet z kurczaka i pozniej bylismy na deserze, ale nawet nie zjadlam polowy:) A dzisiaj juz po snadanku jestem: 2 male parowki cielece pol bulki na obiad mam rolady i kluski ale klusek zjem chyba tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diraya- o wow!!! Widzę, że niezła zawodniczka z Ciebie. Ile ważysz i mierzysz? A gdzie Cleopatra???? Ja dziś coś ezxtra muszę wymyślić jutro ważenie i chciałabym kilogram zrzucić. Chociaż w tym tygodniu nie czuję żadnej różnicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Zabrza:) a dzisiaj wybieramy sie z moim do zoo:) taki ciekawszy spacerek sobie zrobimy a jutro go namowie na silownie znowu:) bo mamy karnet wykupiony tak ze 2razy w tyg bedziemy cwiczyc na silowni a od czerwca bede juz miala karte multisport i bede wtedy jeszcze na basen chodzic:) iu moze fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaranth Diraya- o wow!!! Widzę, że niezła zawodniczka z Ciebie. Ile ważysz i mierzysz? 63 kg, 158 cm - o wiele za dużo, ale się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperatka grubaska- fajny ten Twój blog,masz dobre podejście do diety. Każdy próbuje osiągnąć perfekcje, tak już jest. Dla każdego natomiast ta perfekcja jest inna. A jeżeli chodzi o sylwetkę to już w ogóle. Śmieszą mnie czasem moje koleżanki, chude to na maxa, ani dupki ani cycka a wyszukała sobie 2 cm tłuszczyku na brzuchu i teraz musi na diete przejść. Ale komu się taka dziewczyna spodoba? Przecież juz niedługo będzie wyglądała jak chłopiec. Z drugiej strony żal mi też grubszych dziewczyn, śliczna buzia, piękny uśmiech, fajne ciuchy i 20 kilo nadwagi. Dlaczego ktoś to sobie robi? Nie wiem. W żadną stronę nie powinno się przeginać no i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z Piły. Diraya- no starsz się starasz, cholera kiedy ja się zmuszę do biegania... podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×