Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pachnąca Róża

08-05-2009. Waga W Dół!! Kto Ze MNą??!!

Polecane posty

Gość domikika
ja mam duże piersi więc u góry to L :/ a i tak guziki strzelają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę tak miseczkę C. i powiem szczerze,ze boję się,że po diecie biust mi obwiśnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domikika
Złośnica to może wiesz na taki temat... Dlaczego kiedy ćwiczę, 5 dni w tyg, 30min trenażerem wioślarskim to potem waga mi stoi albo nawet jest większa ?? :( dokładnie tak jakbym przytyła ? co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domikika
Ewa może jakiś krem ujędrniający ? i ćwiczenia ? mi nigdy nie spada i się nie zmniejsza na szczęście, a mam DD.i dzięki Bogu są jędrne zawsze i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę i smaruję kremem ujędrniającym i mam nadzieję,ze wystarczy. na razie wygląda ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem typowa gruszka:( niezle wciecie w tali, ale pupa i uda to koszmar i te boczki ktore mi wystaja Dziewczyny trzeba sie w koncu porzadnie za siebie wziac i bez zadnych wymowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesnie waza wiecej niz tluszcz ale maja mniejsza objetosc a w ogole zeby trening byl dosyc skuteczny to powinno sie zaczac od rozgrzewki ok 10 minutowej pozniej cwiczenia silowe na kazda partie ciala i na koniec 30-40 minut aerobow np bieganie plywanie skakanka steper. Wtedy spala sie nasz tluszcz a nie glukoza i inne substancje ktore przed treningiem byly dostarczone do naszego organizmu. sprobuj sie tez rozciagac po kazdym treningu to wtedy wysmukli ci sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domikika
Złośnica...czyli powinnam przed ćwiczeniami 10minut się rozgrzać, a potem po ćwiczeniach też ? wtedy będzie dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wiecie co, ja jak mam ochotę na coś, ale taką mega mega to przeważnie ulegam :/ a pokutuję następnego dnia albo robię extra ćwiczenia albo malutko jem. trzeba się wziąć naprawdę za siebie, ja już mam dosyć marzenia o moim idealnym ciele. Mam już 24 lata i chcę w końcu wyglądać idealnie, przynajmniej z mojego punkt widzenia. A ja studiuję fizjoterapię plus zaocznie ratownictwo medyczne zaocznie.eh... mam się czego uczyć.. ale dziś już się chyba do niczego nie zabiorę. Pojeździłam 30 min na rowerku i na dziś mam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak w sumie to jeszcze biotechnologię dziennie studiuję,ale w tym roku mam dziekankę. Też mam takie postanowienie. Dość marzenia,kiedy mam być szczęśliwa jesli nie teraz? i tak samo z pięknym ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle złośnica- ty masz super, pewnie masę pływania, biegania, siłownia. Rewelacja na piękną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domikika
buzia złośnico za info:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domikika
dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadaniu: platki z mlekiem bo musze miec duzo energi na caly dzien pozniej zjem 2 bulki pelnoziarnistez szynka z indyka i jogurt naturalny to jest na caly dzien i odezwe sie dopiero kolo 22 bo tak wroce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po śniadaniu: dwie kanapki z chleba razowego z indykiem, plus czerwona herbata. Dzisiaj mam mało zajęć, więc chyba uda mi się namówić koleżankę na rower. :) Miłego dnia, Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!!! Ja dziś zaczynam z nowymi siłami :) Słonko od rana dobrze na mnie wpływa, od razu mam większe zaparcie i chce mi się ćwiczyć. Będzie dobrze :) Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po godzince rowerku, może uda mi się coś jeszcze dziś poćwiczyć. Póki co jest dobrze:) activia-120kcal wafelek-180kcal warzywa na patelnie-250kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wycieczce rowerowej i obiedzie. :) Teraz piję sobie herbatkę. Jakoś mam dziś dużo energii, chyba wieczorem jeszcze trochę poćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się przeziębiłam:( ja rano zjadłam serek wiejski i 2 plasterki szynki i jakas godzinke temu 100g piersi i trochę warzyw. Chciałabym już widzieć,że w tym tygodniu jest jakis efekt,ale jakoś jeszcze nie widzę:/ wiem,że potrzeba czasu,ale jednak bym chciała:) Zajrzę tak późnym wieczorkiem,a teraz trochę sobie odpocznę,bo niedawno z uczelni wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wybaczcie ze dzis mnie nie było ale o dzwo miałam zapieprz w pracy... ale to dobrze bo od tego zalezy moja premia :-) im wiekrzy zapieprz tym wiecej kasy na koncie :-) to co dzic zjadłam: sniadanie: 2 kromki chleba z dzeme 2 sniadanie: wieeeeelgachna pomaranczka obiad: 4 pulpeciki z marchewka i groszkiem i potem nie miałam juz czasu i własnie kilka zelek galaretek :-P nie najlepie ale tez nie jest tak tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie przy sniadanu weszłam dzis na wage i sie załamałam bo waga pokazała: 55,6 nie mozliwe, nie wiem jak to sie mogło stac od teraz nie ma ze boli cwicze co dzin jesli mam wolny nie ma ze smakuje mniej jem i nie podjadam słodyczy koniec folgowania swoim zachcianką KILOGRAMY - PRECZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rsze dzis nic oprócz tego co sobie teraz zaplanowała chocby sie waliło i paliło :-) sniadanie juz za mną: pomarancza, jogurt naturalny, łyzka płatków fitella 2 sniadanie: jabłko obiad: kromka chleba pełnoziarnistego z pomidorem , plastrem szynki, sałatą i musztardą kolacja i podwieczorek: 2 jabłka bede piła wode, herbate zieloną i czerwoną i tylko 1 kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 50 brzuszków i spedziłąm 15 minut na orbitreku wiem ze to mało aled zawsze to juz cos :-P i zadnego podjadania jak narazie tylko szkoda ze nie mam z kim popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Rózyczko- ja jestem i nigdzie się nie wybieram. Tylko dziś długo na uczelni siedziałam. Nie przejmuj się tym wzrostem wagi, może jesteś przed okresem? Ja przed potrafię spokojnie kilogram albo i 2 przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres dopiero za 5-6 dni, wiec to chyba nie to poprostu za duzo pokus a jadzis dzilnie cały dzien tu pisałam do siebie z nadzieją ze ktos to wreszcie przeczyta i sie odezwie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×