Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość jvccghbn
dobra jest diets margita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaci- sorki ze dopiero teraz ale miałam problem z inter. w pracy. Moje bmi-24,3 tak sobie myślę ze jajka to bardziej 2 .... A ze ich nie mam a dziś mi się nie chce iść do sklepu to zjem tuńczyka z wody i pomidora.... popije mleczkiem(bez kakao) :) Jak nic się nie ruszy jutro to nie wiem co zrobić :( .... Może to przez moja niedoczynność tarczycy? Słyszał am ze ciężej się chudnie. Ktoś cos wie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioppas
jest tu topik o tarczycy i tam pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
wpisz dieta norweska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłusta laleczka- za norweska podziekuje! Po 1. Ja nie mogę je stosować w swojej pracy(gastronomia)która wiąże się z wysiłkiem fizycznym. Bez obrazy ale ta dietę mogą stosować osoby siedzące w domu lub pracujące za biurkiem. Po 2. Miałam juz ta dietę.... Schudlam 8 Kg. przyplacilam to kilkoma *przespanymi* miesiącami - okazało się ze miałam anemię... Tak mocna ze lekarz stwierdziła ze osoby z krwotokami taka anemię maja. 3 mc. lykalam czyste żelazo - wiec ja stanowczo dziękuje :) Nigdy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
moja kolezanka diete papowa wszystkim poleca w pracy i ws[chudniesz podczas snu]i wszystkie babki chudna to jest dieta dla zarlokow.z duzym bmi wy to jestesci chude szprotki ale fajno ze tez chudniecie tylko zeby to nie bylo z kosci na osci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioppas
pisze z tel i nie dam rady wkleic lnka ale podbilam temat wiec tu powinien byc na tej stronie widzialam jeszcze inny ale nie moge znalezc bo na tel jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
ty chudzinko osko to zla dieta ta norweska nie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
my kobity z duza waga to i dobre 5 kilo jak sie schudnie ale radosc a do anemi to daleko a dieto to tylko 2 tygodnie ale tylko dla wytrwalych ja do nich nie naleze tylko albo az 10 dni wytrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nioppas- weszlam na tamte forum ale one sobie tylko objawy opisują.... Ja juz to przeszłam...mi chodzi o konkretne odchudzanie ale ..... Poczytalam sobie na necie o tym i..... Chyba dluuuuga droga mnie czeka :( Dobrze ze nie mam nie wiadomo jakiej nadwagi.... Mam nadzieje ze bardziej nie utyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
ile ja juz diet stosowalam ooooj teorie w jednym paluszku ale praktyka to uffffffff ciezko kiedys stosowalam diete kwasniewskiego nie mylic z ta zupa .Kwasniewskieg ta jedz tlusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
oska ja pracuje w sklepi spozywczym wiec pokusa duza a jedzenia slodyczy jeszcze wiecej moze i dlatego jaetem jaka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie laski jestesmy :) OSA juz widze gdzie robisz błąd,,,,, 1 jajko??? no pewnie ze to duzo za mało jak na twoje bmi!!!!!!!!!!!!!!! ja jak jem to minimum 2 jajka + jakas szynka... :)) musisz jesc wiecej bialka na noc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja!!!!! Byliśmy u znajomych... Niedawno wrocilismy.... Za bardzo gllodna nie byłam ale pozarlam makrele i pije szkl. mleka. Mam nadzieje ze nie za dużo. Hulac dziś nie zdarzylam a po jedzonku nie chce .... Może to nad robię jutro.... A co u was? Co tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłusta laleczka ma racje.. w tej diecie zeby miec efekty trzeba jesc!!!! a nie ograniczac jedzenie :) zrób sobie 1 dzien taki prykładowy... ja np.. sama widze po wadze ze jak zjem wiecej to szybciej chudne... a jak zjem mniej na sniadanie to wolniej waga leci.... ;/ noi przede wszytskim!!!!!!!!! kochane teraz zimą nie chudnie sie szybko!!!1 jak juz pisałam wczesniej!!!! zobaczycie jak aga ruszy sie wiosna... organizm sam wydali troche nadprogramowego tluszczyku zgromadzonego na zime.. prosze pamietajcie o tym.. gdy jest zimno organizm niechetnie pozbywa sie tłuszczu!!!! dlatego waga moze stac nawet w miejscu :) wiosna ruszy... wiec nie poddawac sie mi tu prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia- nie.... Jeszcze nie jadlam po 1 jajku :) miałam takie plany.... Tylko tak jakoś zauważyłam ze odkad nadal tylko 3 posiłki to tak za bardzo głodna nie jestem. Mysle ze dziś by mi starczyla szkl. mleka. Wy tez tak macie? Wogole czytał am ze przy niedoczynności nie można zmniejszać kalorii bo to odwrotnie działa.... Masakra... Juz nic nie rozumiem. Zobaczymy jutro rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararar- norweska, kopenhaska,szwedzka... Jak kto woli. Ja nie mam miłego doświadczenia z ta dieta. Trzeba pamiętać ze jest BARDZO RYGORYSTYCZNA !!!! Moja koleżanką w ciągu 7 dni chyba z 7 kg zrzuciala.... Ale zemdlała... Na toalecie.... :) a potem w ośrodku zdrowia jak czekała na pobranie krwi.... No ale każdy organizm inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez te diety to beznadzieja bo 1. jak ktos chudnie szybko duzo kg to to tylko i wyłącznie woda !1 trzeba pamietac ze organizm spala tłuszcz dopiero po 2-3 tygodniach diety...wczesniej to tylko woda... 2. efelt jojo... przeciez jak ktos sie katuje wysokobiałkową dietą to w sumie musiałby sie tak odzywiac do kinca zycia.. bo wystarczy ze wprowadzisz wegle do diety i efekt jojo murowany 3. mega wykanczające dla organizmu... ja tez 2 lata tmu bylam na kopenhaskiej.. nie mialam siły nawet chodzic... i po miesiacu tez waga siup..wrociła do tej sprzed...ehhh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
ZEBY JESZCZE SZYBCIEJ SCHUDNAC TRZEBA OBIAD JESC TYLKO WEGLOWODANOWY JA JUZPO KOLACJI SEREK WIEJSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko jeden pic na wodę,te diety Tu mi się podoba że to jest zmiana nawyków chociaż dzisiaj miałam taką ochotę na słodycze!!!zjadłam sernik z galaretką ale wliczyłam go w węgle.Zaraz kolacja jajka i sałatka z pomidora ,ogórka kiszonego i papryki plus sos musztardowo jogurtowy. A co myślicie o chlebie z fasoli?? Robiła któraś z Dziewczynek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
CZY MOZE KTORAS Z WAS PILA TE ZIOLA TYBETANSKI MYSLE ZE PICIE PRZY PAPOWANIU TO EFEKT PODWOJNY JAK MYSLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
KIEDY TEN CHLEBEK BYS JADLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararaa hhmm.. nie jadłam i nie robiłam ale lubie fasolę to musi być dobre... i ja sie dołączam.. ze tu jest fajnie bo to jest dobry sposób odzywiania!!!! i ja sobie nie wyobrazam byc na innej diecie zeby sobie do konca zycia odmawiać jedzenia!!!! jedzenie to przyjemność :) a ta dieta nauczła mnie jest 3 razy i porządnie... i nie podjadam pomiędzy :) isie dobrze czuje..i mam siłe na wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
JEGO SKLADNIKI TO TYLKO NA OBIAD SIE NADAJE NA SNIADANIE NIE BO MA JAJKA I NA KOLACJE NIE BO FASOLA ZAKAZANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusta laleczka
CO JECIE NA SNIADANIE I CZY WYTRZYMUJECIE 5 GODZIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wytrzymuje 5 godzin choc na poczatku bylo ciezko i juz po 4 godzinach jadlam... a jem zazwyczaj bułke z dzemem lub 2 drożdzówki... lub bułki z pomidorem i ogórkiem :) no i pomarancz zawsze obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×