Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Beacia- to ile mniej więcej w szkl? :-) Ja jestem obzarnieta :-) :-) :-) zjadlam jajowe z pomidorami i salatke pomidorów a z mozzarella :-) :-) No i mleko z kakao :( A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ciezko stwierdzic.... nieznam sie na wagach produktów... ja biore na oko.. caały talerz np. do spaghetti... :)) obym sie najadła... :) a ja juz po kolacji.. makrelke w pomidorach zjadłam :) nawet sie najadłam..choc chce mi sie cos dodatkowo bo jestem przed okresem... ale dam rade !!! wytrwam i nie podjem juz nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym wieczorkiem Kobietki:) robiłam gołąbki z soczewicą:) pyszne:) zjadłam trzy na kolację(bez sosu i tłuszczów)ogólnie pełna jestem.Zaraz włączę sobie jakiś fajny film i nyny:) a jutro na obiadek zjem krokiety od mamy( bez panierki) i jakąś sałatkę:) na śniadanie mam kiwi i grejpfruta i do tego coś wymyślę :) warzyłam się,ale po kolacji i teoretycznie spało 1,8 przez tydzień!!!! ciekawe ile będzie rano na czczo:) ogólnie do przodu:) Ps.mimo weekendyu u mamy dziś nie zgrzeszyłam:) dumna jestem z sie i Wy dziewczyny bądźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!! Ja dziś na wadze kolejne -0,2 :-) niedużo ale zawsze cos :-) no i jadlam makaron :-) Dziś tez zjem ale z twarozkiem. Poczytalam sobie o tych kwasach mufa i powiem wam ze chyba znaczne sobie je dodawać...a co tam :-) Wczoraj się mierzylam i normalnie waga tak szybko nie leci ale np. w brzuszku o ok. 3 cm mniej :-) :-) :-) :-) Miłego dzionka życzę :-) :-) Mój dziś pracuje wiec trochę pocwicze z YouTube :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny, zimowy poranek!!! Dopiero wstałam - Pape byłby szczęśliwy, 11 godzin snu :) :) :) Noooo na wadze oczywiście wzrost po wczorajszym obżarstwie (+0,8), ale już się przyzwyczaiłam, że w weekendy tak jest zawsze nie przejmuję się... Gratuluję Wam ładnie przestrzeganych zasad - nawet w weekend, co mnie się nie udaje - i pięknych spadków !!! Tara - 1,8 w tydzień (co najmniej, czekamy na pomiar z rana) !!! Super 🌼 Osa - 0,7 w dwa dni, świetny wynik !!! 🌼 Ja też przyglądałam się tym MUFA i też chcę je dołączyć - zresztą awokado już jest u mnie na stałe, ale akurat nie zawiera tych MUFA najwięcej. Dołożę po parę migdałów, orzechów, oliwek do sałatek :) :) Oliwy z oliwek też się nie boję, stosuję ją do sałat zawsze. Dziś gotuję żurek z chudą kiełbaską i jajkami. Zaplanowałam też długi spacer, mam nadzieję, że będę pilna :) :) :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxjdsj
czesc widze ze macie pozytywna opinie o mufach ja tez je bede dokladac do posiljow ale teraz malo jem bo mam grype ale jak wyzdrowieje to tez je dolacE i chyba trzeba tez pilnowac ilosci ich wg tego co pisze zeby nie przesadzic w 2 strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxjdsj
kuedys zaczelam stosowac ale jaks potem przestalam mysle ze powinno to wspomoc widzialam kiedys program w tv wiec mysle ze oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczynki? Generalnie wazę się kilka razy dziennie .... Lubie obserwować jak waga idzie w dom i td. Nom i przed chwila pohulalam sobie troszku i waga pokazuje mi o 0,1 /mniej niż rano??? Jak to możliwe? Jeszcze wymiennie baterie w wadze isprawdze. Może waga mi fika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) a aj dzis na sniadanko bułma z dzemorem... i na obiad zjadałm troche zupy i troche lasagne ;) teraz odpoczywam ..jak w kazda niedziele hehe :) u mnie dzis waga staneła ale to przes głupi okres.... jestem ciekawa co mi pokaze waga po @ :)) ale i tak w tydzien jest - 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór panom :-) :-) :-) Żadnej tu nie ma ale może później tu zajrzycie. :-) :-) :-) Jak mnie dziś ciągnęło do słódkości...ale się nie dalam :-) :-) Ciekawe ile jutro na wadze :) Straszne jest to czekanie nie ? :-) :-) :-) Aaaa waga miała dobre baterie wiec nie wiem o co kaman :-) :-) Miłego wieczorku i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszem i wobec 3 kg mniej przez 3 tygodnie:) ten pierwszy tydzień co prawda trochę na ślepo:) może to zasługa dodatkowo tego że nie łączę węgli i białek.No to na tyle jutro rano opiszę co i jak i w ogóle bo idę nyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry paniom :) U mnie + 100g :) jak zwykle po niedzieli :) Lepiej 100 niz 500 jak ostatnio :) ale nic ... walczymy dalej :) Mam tylko nadzieje ze niedlugo dotre do mojego celu nr.1 i ujrze "6" :) :) Milego dzionka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluję jeszcze raz wyników !!! Pięknie działa ta dieta !!! No i to, że się na niej nie głoduje i jest mega zdrowa - jak dobrze, że ją odkryłam :) :) U mnie po sobotnim skoku +0,8 (tym razem wiem po czym i nie żałuję :) ), dziś malutki spadeczek o 0,2. Moje dzisiejsze śniadanko: - płatki owsiane 5 łyżek - morele suszone 2 szt. - śliwki suszone 2 szt. - śliwka świeża (duża) - otręby 2 łyżki W sumie dokładnie 74,8g węglowodanów i 365 kcal. Dziś chcę sprawdzić ile dokładnie tego wszystkiego jem. Rano jest ok. Ja też staram się nie łączyć w obiadach białek i węgli. Jem albo jedne albo drugie. Dziś w planach obiadowych - papryka, cykoria + cały trójką sera białego półtłustego. A na kolację będzie ryba panierowana w jajku i smażona na odrobinie oliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokakulka42
Hej dziewczyny, witam wszystkie odchudzające się zarówno kobitki jak i mężczyzn. Chce wam opowiedzieć o moim bliskim spotkaniu z dieta dr Pape. O diecie tej usłyszałam jakieś półtora miesiąca temu. Zachwyciłam się nia strasznie tym bardziej że sposób w jaki się trzeba podczas jej stosowania ożywiać pasował mi jak najbardziej. Postanowiłam wprowadzic dietę do domu a stosowac do niej mieliśmy się wszyscy to znaczy ja i moi synowie którzy tez SA otyli. Aby wszystko przebiegało jak najbardziej ok. zakupiłam książke dr Pape by wszystko robic wg jego zaleceń. Tak tez przystąpiliśmy do diety. Stosowaliśmy ja przez10 dni i niestety rozłożyła nas grypa która wszystko zaburzyła. Jednak radość jaką mieliśmy podczas stosowania diety była niesamowita. Na koniec 10 dnia ja schudłam 3,5 mój starszy syna najbardziej otyły zrzucił 5, 7 a młodszy 4,3. To była rewelacja tym bardziej ze jedliśmy teoretycznie wszystko co do tej pory tyle ze pozamienialiśmy kolejnośc i porę spozycia. Dodatkowo synowie podczas tych 10 dni 3 razy ćwiczyli (ja niestety nie) a i wprowadziłam do diety środki na odchudzanie to znaczy przed śniadaniem i kolacja łykaliśmy Cidrex Plus a przed obiadem (jedliśmy obiady mieszane węgl. białkowe i nie odmawialiśmy sobie niczego) Fabacum. Wieczorem z racji że synowie nie byli w stanie zjeść tyle białka ile wskazuje ich BMI dodatkowo zakupiłam im koktajl z czytego białka i wypijali go do kolacji by jeszcze bardziej wzmocnić odchudzanie w nocy. Pisze o tym wszystkim bo jutro zacynamy znów dietę i chętnie będę się dzieliła z Wami swoimi efektami mam nadzieje że takie będą. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokakulka super efekty:) no zapraszamy:) No Kobietki dobry dzień:) ja w pracy.Od rana szum straszny i takie nerwy że do tej pory nic nie zjadłam,w związku z trudnościami robię dziś przymusowy dzień dukana tzn same białko,na węgle już nie mamy dziś czasu:( no chyba że drożdżówkę zjem chociaż. Na kolację mam gołąbki z soczewicą może jakieś jajo.Na jutro się już lepiej przygotuję,bo żołądek jednak się przyzwyczaił do stałych godzin. No a teraz się pochwalę:) wczoraj wieczorem 150 brzuszków i innych wygibasków:) a do tego 11 godzin snu:) to się dr.Pape ucieszy:) szkoda ,że razem z moim nastrojem nie działa pogoda.Pewnie byłoby słoneczko dziś a tak.... śnieg mi tu pada:( no ale jeszcze troszkę:) ja w czwartek organizuję ciacho i kawkę dla babć i cioć od mojej córci bo ma urodzinki, a w sobotę koleżanki ją odwiedzają. Muszę coś fajnego wymyślić na tą sobotę. jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokakulka - fajnie, że tu dołączyłaś :) :) :) No i świetne efekty !!! Ja też obawiam się, że nie zjadam na kolację tyle białka ile trzeba. Zamówiłam te białkowe koktaile, jeszcze na nie czekam. Musisz mieć bardzo świadomych i zdyscyplinowanych chłopców :) Nie wszystkie dzieci chciałyby "dietować". Tara - widzę, że idziesz jak burza :) Co do party dla dzieci to jeszcze nie mam doświadczeń... ale pewnie lepiej zrobić coś swojego - galaretkę z owocami i bitą śmietaną, sernik na zimno... dzieci to uwielbiają. Może jakieś kruche ciasteczka? Szybko się je piecze. Byle nie chipsy i pizza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokakulka42
ja swego czasu robiłam dla dzieciaków m.in. parówki "koziołki" w cieście francuskim jako przekąske Parówke na pół końce nacinałam na pó i na pół (na krzyż) na śroku owijałam paskiem ciasta francuskiego i zapiekałam. podczas pieczenia konce sie tak smiesznie wywijaja ze tworza sie koziołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokakulka42
kolorowe galaretki pokrojone w kostkę wrzucone do pucharków i na to bita śmietana i posypane startą czekolada też są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki! Witam nowa Papeczke :-) :-) :-) - jak to brzmi hehehe Ja dziś na obiad wciagnelam warzywka i 2 tj. Kotlety mielone ale z wolowinki z buraczkami w środku .... I teraz nie jestem głodna wiec pije kefir ... Mam nadzieje ze jutro będzie jakiś spadek .... Kupilam sobie dziś masło orzechowe... Nawiązanie do tych tłuszczy MUFA - będę jeść na śniadanie razem z nutella :-) Kupilam ekologiczne bez tych tłuszczy trans. Mam jedno pytań o do was odnośnie warzyw - czy są jakieś bez węgli?? Bo tak glupio mi zjeść tylko mięso(białko) na obiad :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No na szczęście ten mój przyrost z weekendu już spadł... jestem na zero... kocham tą dietę :) :) :) Teraz znów w dół :) (mam nadzieję) Oska, chyba wszystkie warzywa mają węgle, ale jeszcze najmniej mają sałaty (np. cała główka lodowej - 12g) i kapusty (100g kiszonej - 3,4 g węgli). Poza tym kapusty mają składnik działający odchudzająco (spalacz tłuszczu) i podobno im więcej tej kapuchy jesz, tym szybciej chudniesz :) Ja chyba dziś zrobię kiszoną, albo pekińską :) A może macie jakiś dobry, sprawdzony przepis na białą lub czerwoną kapustę? Nie umiem jej robić. Najgorsze są buraki i marchew (gotowane) - nie ze względu na ilość węgli, ale na wysoki indeks glikemiczny. Dziewczyny, piszcie!!!! Ja nawet jak nie mam czasu pisać, to Was czytam :) Beacia, gdzie jesteś??? Pokakulka, dziś zaczynacie z rodzinką??? Tłusta laleczka, co u Ciebie??? Jgxcv, odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo... a u mnie po weekendzie - 0.6 :D juhuuuuuuuuuuuuuuuu... kocham tą diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia444
osa kupulas to maslo takie naturalne bez cukru tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moim Papowiczkowym Laleczkom:* oto jem śniadanie:) 5 łyżek płatków owsianych na wodzie z dużą ilością cynamonu,kiwi 1szt. , mandarynka 3 szt. plus bułę pełnoziarnistą.Na obiad mam krokiety z mięsem bez panierki i kiwi,w razie jakby za mało węgli było to skoczę po coś(jeszcze nie liczyłam) Wczoraj miałam taki ruch w pracy ,że o 15 zjadłam pączka o zgrozo! kawę piłam 8 godzin( małą filiżankę).Dopiero wieczorem mnie wzieło:/ zjadłam ciastko WZ tkę:/ wiem wiem grzech straszny:/ ale byliśmy po tort dla córci i tak mi się ręce z głodu trzęsły,że myślałam że umrę.Przyszłam do domu i rzuciłam się na jedzenie:( tzn nie zjadłam nic niedozwolonego bo gołąbki z soczewicą,kostkę sera białego 0% i trochę warzyw tzn pół pomidora i kawałeczek papryki,a i dwa plasterki szynki z kurczaka. No ale zrobiłam wieczorek 120 brzuszków i trochę podciągnięć nóg.Dziś przed śniadaniem też 50 brzuszków. Oby ten pączek i ciach mnie nie cofneły w postępach,ale jak patrzę to pączek ma 43 g węgli więc tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara dzis przytrzymaj diete i bedzie wszytsko ok :)) a ja na obiad dzis wciągnelam pizze :) z ananasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu trzymać jak nie zdążyłam zjeść bułki bo się ruch zrobił,i teraz czuję głód:/ no ja nie mogę serio.Obiad zjem normalnie co do cna i niech mnie nie denerwują klienci nawet.Kolację późno zjem bo mam zebranie w szkole:/ ale kupię sobie kawałek ryby:) mam smaka na łososia normalnie.Ale do 15 najpierw umrę z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segcgjkkm
mozna pizze na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę!!!! Wy wcinacie paczki, pizzę a ja złamanego ciasteczka nie jem i waga stoi :( W pon. miałam +100g dziś -100g przy kefirze!!!!! 100g ani g więcej :( normalnie nie wyrabiam :( jutro polowa tyg a ja warze tyle co w niedziele :( :( nie wiem co zrobię jak jutro się nie ruszy :( Dorcia- tak kupilam maselko orzechowe ekologiczne. 99,3 % orzechów i trochę soli. Chrupiace pyszkie :-) miałam na sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×