Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość tineczkaaa
Czesc dziewczyny:) Chyba sie moge do Was przylaczyc,dzis sporo siedzialam na stronkach o tej diejecie,od jutra bym chciala zaczac,wydaje mi sie ze zawsze razniej w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tineczkaaa:) no pewnie, ze w grupie razniej. Im wiecej tym lepiej:) ja jestem na tej diecie 3 dzien dopiero ale czuje sie jakbym na zadnej diecie nie byla hehe:) no moze tyle, ze uwazam na to co jem i kiedy jem, jem duzo i nie jestem glodna:) Ja chcialabym schudnac 8kg a Ty? dzis bylam w ksiegarni przejrzec jego nowa ksiazke dot. hormonow -takie wydanie w sumie dla samych kobiet i opisuje dane typy hormonow a co za tym idzie budowy ciala. Ja jestem typowa gruszka, wiec na obiad zaleca mi wegle z niewielka iloscia, kolacja wiadomo bialka. Bede sie tego trzymac i zobaczymy jak pojdzie- tylko cwiczyc mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczkaaa
No tak ja mam wiecej do zrzucenia jakies 15 kg,nigdy nie bylam szczupla juz 2 lata temu schudlam z 96kg na 82kg, teraz bym chciala tak jeszcze 12 kg schudnac i by mi wystarczylo,probowalam juz chyba wszystkiego ale po wielu dietach wraca jojo,chyba pisalas o tych ksiazkach ze je masz mogla bys mi je wyslac?? moj meil to tindam@web.de z gory serdecznie dziekuje,bede tu na pewno czesto zagladac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tineczkaaa wow a te 2 lata temu to jaka diete stosowalas tez dr Pape? nie dopadl Cie efekt jojo? Hmmm jestes z de? widze niemieckiego maila? :))) za chwile Ci podsylam to co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczkaaa
Tak mieszkam tutaj,w Wuppertalu a Ty skad?? zaraz zajrze na poczte i z gory dziekuje,a wtedy stosowalam FDH haha pewnie wiesz co to jest:) teraz chciala bym sie podporzadkowac jakiejs dijecie a nie ciagle pilnowac i jesc w malych ilosciach,efektu jojo nie mialam i mysle ze nie wroce do tego co bylo:) pozdrawiam milutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tineczkaaa wyslalam Ci maila z 2 linkami bo wczoraj nie chcialo juz przejsc. ja jestem z Recklinghausen czyli jakies 60km od Ciebie:) aaa nie wiedzialam co to za dieta FdH-sprawdzilam a tu Friss die Hlfte:) w zasadzie mowia, ze to najlepsza dieta bo czlowiek sobie niczego nie odmawia. Ehh wracajac do diety dr Pape to chyba idzie mi dosc dobrze pare dkg dziennie waga pokazuje mniej wiadomo nie leci leba na szyje ale nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczkaaa
witam;) ooo to nie daleko,no u mnie hmmm powiedzmy na razie nic nie widze na wadze zeby cos ubylo,ale mam wielka nadzieje ze waga sie ruszy:) ale od dzis lepsze poczucie humorku, pogoda piekna wiec i waga zleci na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tineczka cos mi waga waha sie o kg w jedna i w druga strone. Zakupilam ksiazke w j. polskim-wlasnie dzis przyszla i w miedzy czasie czytam. Hmm nie ruszam sie za duzo bo jakas leniwa jestem a czy bede chudla to trace nadzieje... w diecie wazny jest sen a przy nocnym wstawaniu do dziecka to ciurkiem spac nie idzie:((( Czytam czytam i w zasadzie tyle samo rozumiem po polsku i po niemiecku-mega mentlik bo tak naprawde nie wiem do konca czy jestem rolnik czy koczownik heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_m17
zaczęłam dietę jestem na niej już 4 dzień i niestety przytyłam 0.5 kg, wiem że robię coś nie tak może mi pomożecie? Moje BMI to 22 niby to jest w nomie ale w obrębie brzucha mam oponkę, której chciałabym się pozbyć, ilość węglowodanów jaką przyjęłam to 50, białko 33. Mój wczorajszy jadłospis:śniadanie: duża ciemna bułka z nutelą, kawałek szarlotki, Obiad: makaron z rosołem(chudy), 2 ziemniaki . 2 gotowane skrzydełka drobiowe, fasolka szparagowa, marchew tarta, kawałek piersi z kurczaka, kolacja: 2 jajka na twardo, fasolka szparagowa, parówka drobiowa i trochę piersi z kurczaka pieczonej w kombiwarze. Proszę o pomoc co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_m17
do anjelka Gdzie kupiłaś książkę w j. polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeee o odp
czy na sniadanie mozemy jesc cebularza, bulkę pizze lub drożddżowke/ pączka? dzieki z gory za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuupppuuuuuuupppppp
czy takie sniadanko mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronka**
No właśnie, gdzie jeszcze można kupić tę książkę po polsku, please dajcie jakieś namiary :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jestem nowa od 3 dni stosuję tą dietę mam pytanko czy któraś z was mogłaby wysłać mi na e-mail tą książkę bo obszukałam ze 100 księgarni i wszędzie niedostępna . Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienowa
halo dziewczyn! jak widac po nazwie juz tu bylam i to jako pierwsza.To ja zalozylam te strone .Wpisalam na poczatku ilosci wegli i bialka po informacji z gatety ale potem przeczytalam ksiazke i okazalo sie ze niechcacy wprowadzilam ludzi w blad podajac zawyzone ilosci. Juz nie pamietam jak to sie dokladnie stalo ale juz poszlo w swiat. Dlatego jeszcze raz informuje ze ilosci podane na pierwszej stronie sa bledne.Dla BMI 25-30 ilosc wegli na posilek wynosi 75g a ilosc bialka to 1,5 Twojego BMI. np. jesli twoje BMI wynosi 28 to bialka na kolacje powinnas zjesc 42g.Caly czas mowa o ilosciach czystego bialka lub wegli.Aby nie musiec wazyc i przeliczac za kazdym razem tych ilosci wystarczy wiedziec ze: 100 g chleba lub bulki to 50 g czystych wegli a 100 g miesa czy ryby to 20 g czystego bialka.Teraz powiem Wam o efektach mojej Diety. W pierwszym miesiacu udalo mi sie schudnac 4 kg a w nastepnym 3,5. Potem przerwalam bo nie umialam przypilnowac by na kolacje jesc tylko bialko.No i na efekt nie musialam czekac .Znowu przytylam .Teraz postanowilam znowu zaczac bo na innych dietach wymiekkam juz po paru dniach a musze i chce schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ksiezke w j.polskim kupilam na allegro jako uzywke ale naprawde w bardzo dobrym stanie- no coz niestety kosztowala mnie ciut wiecej niz cena w ksiegarni... jakos cos z ta dieta mi nie wyszlo bo jak ja zaczelam za duzo uroczystosci rodzinnych mielismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfarfaa
Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie tej diety, gdzieś przeczytałam że jest tylko dla osób z nadwagą, czy to prawda? Czy stosował ją może ktoś bez nadwagi? Ja właśnie mam wagę w normie, ale chciałabym schudnąć jakieś 8 kg żeby wyszczuplic nogi i brzuch. Schudłam kiedyś sporo na Dukanie ale niestety dieta ta bardzo źle wpłynęła na moje zdrowie... Dlatego teraz szukam czegoś zdrowszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może któraś z was ma książkę i chciałaby ją odsprzedać chętnie kupię proszę o info na kparanycz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny a mogłabym prosić o materiały planu diety a jeszcze chętniej o linka z książką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlamWas
Zagląda tu jeszcze ktoś? Porady mi potrzeba a jeszcze bardziej przykładowych jadłospisów, mam problem z uzbieraniem białka i węgli w odpowiednich ilościach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ZNALAZŁAM WAS jutro będę w pracy to napiszę ci przykładowe jadłospisy a chcesz śniadania obiady czy kolacje ??? pozdrawiam dieta naprawdę fajna schudłam dopiero 3 kg ale bez żadnych wyrzeczeń dużo jem i nie czuję głodu czasem tylko z nudów coś by sie wzięło ale opanowuje się pozdrawiam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też straciłam 3 kg, nie jestem głodna między posiłkami, więc nie podjadam:) Jednak brakuje mi książki w języku polskim i brakuje mi planu posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunadiecie
to ja bym poprosiła cos na temat diety i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunadiecie
chodzi mi o przykładowe jadlospisy :) plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna papowiczka
Ja też bym poprosiła o jadłospisy szczegolnie na obiad, bo jestem koczownikiem i moge jesc białko z warzywami albo samo weglowodanowe. wiec zostają mi jakies makarony czy ryż z warzywami. Ciezko tu o roznorodnosc. Czy pierogi lub nalesniki mogą byc? Np takie z pieczarkami lub kapustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie: na sniadanie wegle, na obiad wegle + troche bialka, na kolacje bialko. Miedzy posilkami ma byc min. 5 godzin przerwy. Nalezy pic 1,4 - 2 l wody. Nie pic plynow z cukrem miedzy posilkami, czyli zadnych sokow, coli itp. Jesli juz to do sniadania lub do obiadu. Sniadanie, 6 - 8.30 weglowodany, czyli: musli ale bez mleka, mozna zamiast tego dodac sok owocowy albo wymieszac smietanke z woda chleb bulki ziemniaki (jesli ktos jada na sniadanie ) kasza makaron nutella itp. dzem miod owoce (jesli ktos jada rano) mleko sojowe, np. do kawy warzywa, np do chleba jesli ktos nie lubi na slodko soki nie wolno: przetworow mlecznych czyli np.serow, twarogu, wedlin, jajek, czyli wszystkiego co zawiera duzo bialka zwierzecego Ilosc wegli, ktore nalezy zjesc na sniadanie: BMI miedzy 25 a 30 u kobiet 75 g wegli odpowiada np. (na oko) 150 g chleba lub bulek /3 kromki chleba / 3 bulki/ 6 kromek chleba tostowego 12 lyzek musli 100g ryzu 100 g makaronu 300g ziemniakow 4 srednie kartofle BMI >30 u kobiet lub BMI 25 - 30 u mezczyzn 100g wegli czyli: 200g chleba/bulek/4 kromki chleba/4 bulki/8 kromek chleba tostowego 16 musli 125 g ryzu 125 g makaronu 450 g ziemniakow 6 srednie kartofle BMI > 30 u mezczyzn 125 g wegli czyli 250 g chleba/bulek/5 kromek chleba/5 bulek/10 kromek chleba tostowego 20 lyzek musli 150 g ryzu 150 g makaronu 750 g ziemniakow 10 srednie ziemniaki BMI=waga/wzrost w metrach do kwadratu Obiad 11- 14.15 wszystko dozwolone ale trzeba uwazac na tluszcz po obiedzie mozna zjesc kawalek ciasta lub czekolady. Ilosc wegli taka jak przy sniadaniu, do tego troche bialka. Kolacja 17- 20.15 sery twarogi serek wiejski mozarella piers z kurczaka, indyka jajka tofu czyli wszystko co zawiera duzo bialka warzywa wszystkie oprocz: ziemniakow, marchwi, burakow, czerwonej fasoli nie wolno: chleba makaronu ziemniakow ryzu kasz Ilosc: bialko 1,5 x BMI (1,5 razy BMI) 40g bialka zawiera: 150-200g miesa (wolowina,wieprzowina,drob o. bez skory) 150-200 g przetworow miesnych (szynka itp..) tutaj uwaga na peseudowedliny, ktore czesto zawieraja wiecej wegli niz bialka 150-200g ryby (dorsz, losos itd.) 20 bis 30 g bialka zawiera: 200g sera (serki twarogowe, twarog chudy) 100 mozarella light/fety light 250 g tofu -ilosci u gory sa dla osob, ktore nie maja wagi kuchennej, oczywiscie bulka bulce nierowna dlatego najlepiej wazyc -trzeba zjadac tyle wegli i bialek ile podane, nie mniej ale tez ich za bardzo nie przekraczac -nie potrzeba wliczac salaty, ogorkow itp, czyli warzyw neutralnych (z mala iloscia wegli) do dozwolonej ilosci wegli, chociaz niektorzy wliczaja -jesli sie zgrzeszy np. weglowodanowa kolacja, wtedy mozna na nastepny dzien zjesc obiad bialkowy zamiast mieszanego -godziny tez sa tylko ogolnymi wytycznymi, wazne aby zachowywac przerwy -do kolacji mozna wypic kieliszek wina ale nie wiecej -nie powinno sie zjadac wiecej niz 60 g tluszczu na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exot
Dziękuję za informacje. Zaczynam od dzisiaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///alka
czy tu ktos działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×