Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

no jak bedziesz sie trzymac diety to na pewno schudniesz :) ja sie wlasciwie przyzwyczailam do tego trybu odzywiania i nie wiem czy od tego poltora roku jem z przerwami 5-godzinnymi a czasami nawet 10-cio (ze wzgledu na prace). sniadania i obiady uwielbiam, moim problemem sa tylko kolacje, bo nie cierpie bialka i tych kolacji. no albo jak czasami przez 10 godzin potrafie nic nie jesc i jestem w domu kolo 19 to dopiero jem obiad czyli weglowodany w znacznej mierze, wiec wtedy dieta tez nie dziala za bardzo,bo na weglowodany jest juz za pozno...no ale fakt faktem nie wrocilam do wagi sprzed tamtego czasu, chociaz nie ukrywam , ze byly momenty , ze doganialam, ale to sama jestem sobie winna (jak juz wspomnialam przez kolacje albo czas urlopu i all inkl. ;)) no wlasnie tylko ja malo mialam do zrzucenia, to byla kwestia 3 kg,ale wydaje mi sie ,ze ta dieta jest bardziej przeznaczona dla osob grubszych anizeli takich jak ja (BMI chyba 21 o ile dobrze pamietam;)), bo u mnie te porcje bylyby niewielkie gdybym zwracala uwage na to co jest napisane w ksiazce. zreszta zacznijmy od tego,ze w ksiazce chyba analizuja dopiero BMI od 25. ale ja wymyslilam swoja wersje diety i jakos sie trzymam:) tzn. ze jem dosyc duzo; sniadanie 2 bulki i obiad baaaaaaaaaardzo do syta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Ja tez nie znoszę białka; na kolację najczęściej jem twaróg ze słodzikiem i to mi akurat smakuje. Bardzo dobrze się czuję na tej diecie. Do 5 - ci godzinnych przerw można się przyzwyczaić, na sniadanko owsianka i waga nie skacze w górę. chudnie sie bardzo powolutku ale nie idzie sie w góre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
owsianke robię tak - płatki owsiane błyskawiczne+suszone śliwki+rodzynki zalewam wrzątkiem, jak wystygnie to dodaję tarte jabłko i trochę domowego soku - pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
od czasu do czasu też jem pieczywo, ale głównie na obiad bo jestem wtedy w pracy i kanapki muszą być dobre, kolację jem ok 17 - tej. Dziś się pokazało 72 kg. miesiąc temu było 75 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie! Jestem całkiem nowa ale nie mała. Bardzo podoba mi się ta dieta i Wasze rozmowy, Taki kontakt mobilizuje , zobowiązuje i podtrzymuje na duchu takie jak ja wieczne odchudzaczki. Liczę na rady ponieważ nie posiadam książki , ale znam osoby ,które są bardzo zadowolone. Ja po wnikliwym zapoznaniem się wielu wpisów postanowiłam od wczoraj rozpocząć. Mam problem ze Sniadaniami . Pieczywo owszem ale z czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy]vj gygtyghg ty
zm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiiaaaaa
ma ktos ksiazke w wersji elektronicznej po polsku ? to po prosze na maila anioool33@gmail.com z gory dziekuje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiiaaaaa
SNIADANIE. pieczywo z pomidorem, z kiszonym ogorkiem, zielonym ogorkiem, ze szczypiorkiem, z papryką. pieczywo z dzemem, z miodem, z nutellą ;) i do tego jakiś owoc: jabłko banan pomarancz mandarynki lub np kubus do picia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiiaaaaa
no i SNIADANIE np. ryż z jabłkiem cynamonem i cukrem :) kasza z warzywami. makaron z bigosem bez miesa moze to juz nie sniadanie typowe ale można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomysły , bo ostatnio bazowałam na miodzie, dżemie i musli z kompotem jabłkowym ale jeżeli ma to być zmiana sposobu odżywiania a nie krótko trwała dieta to ważna jest różnorodność. Wykorzystam każdy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4j774 y]
ht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
Witam wszystkie odchudzaczki , nowe i stare ;) kto sie jeszcze odchudza? Na gazecie.pl tez mało osób i nie ma z kim popisać :( Od ponad tygodnia jem według zaleceń dr. Pape. Na początku robiłam pewnie błedy, bo nie miałam książki, ale teraz już mam (po niemiecku) i mogę sobie korygować błędy. Na razie po tygodniu moja waga stoi, więc nie ma się czym chwalić, jestem objedzona na maxa i zadowolona :) 5 godzinne przerwy nie sa dla mnie problem, nie robie dłuższych bo późno jem śniadanie. Na razie jem posiłki węgle-mieszany-białko. Jak waga nie będzie spadać to zredukuje węgle w obiedzie o 50% lub przejdę na białko. Tylko ze wole jeść węgle ;P pozdrawiam i piszcie do mnie w grupie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
hmmm....nie ma mojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z101a
i co tam w tej ksążce??? Są jakieś nowe rzeczy?Ja już kiedyś robiłam przymiarki do tej diety, widzę, że mam w ulubionych ale jakoś zrezygnowałam,lecz teraz jestwem na diecie już od 3 tygodni i może bym się przyłączyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
No reguły jak w wątku ....a co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie 2 tygodnie jestem na diecie , ale jakoś waga się zacięła. Czy to tak ma być ,czy mam się denerwować. Czuję się lżejsza ,ale wymiernikiem jest jednak waga. Pocieszcie mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
Na początku diety można nawet przytyc, bo mięśnie czerpią z lepszego jedzenia i doładowywuja sie cukrem i wodą ;) Trzymaj się zasad, a napewno waga ruszy, jesli chcesz zmniejsz węgle na obiad o 50% lub wypróbuj obiady białkowe. Tylko nie przez 1 dzień ale co najmniej tydzień. U mnie waga na razie stoi w miejscu, a w zeszłym tygodniu skakała w zakresie 700g. raz góra raz dół. Ważę się codziennie, ale wyniki porównuje w odstępach tygodniowych no i mam 0,5 kg mniej przez półtora tygodnia. To jest początek diety , trzeba dac organizmowi czas na wyregulowanie wyrzutów insuliny. Na początku diety może być róznie, trzeba przeczekać ;) Trzymaj się, nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
Hej:) Wczoraj byłam na kawie u koleżanki więc zjadłam parę ciasteczek i wypiłam lampkę wina między obiadem a kolacją :( Więc dzisiaj męczę się na białkowym obiedzie, nie lubie tak jeść na Dukanie nie ujechałabym tygodnia chyba. A jak u Was dziewczyny? Piszcie bo mi samej smutno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
Oj a ja zarzuciłam dietę. Objadałm się jak bąk i wóciły kg. Muszę się zmobilizować. Fajnie że ktoś pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra35
przy diecie to dobra adrenalinka, wejdźcie na www.pogrosiku.eu dzisiaj ostatni dzień wyprzedaży a oferta z tym zwiazana jest super, upolowałam depilator, dzisiaj o 8.00 kurier przywiózł - śliczniutki, idę polować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
U mnie po obiedzie i kolacji białkowej, waga ani drgnie...kurcze mało motywujące. W środę będzie 2 tygodnie jak jestem na diecie i nic nie schudłam, raz w góre raz w dół. Tyć też nie tyje więc na razie będę się diety trzymać. Moze ktoś się przyłaczy? Byłoby raźniej ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
ja w ciągu miesiąca diety schudłam 3 kg. 1,9 wróciło razem ze starymi nawykami. Postanawiam wrócić do 3 posiłków dziennie a nie jednego od rana do nocy bez przerwy jem. Biegnę dziś po dwie paczki płatków owsianych bo schodziły mi jak woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
U mnie jakoś waga nie chce zejść poniżej pewnego poziomu, wczoraj 2 obiady białkowe i 300g mniej dzisiaj obiad z węglami, jestem ciekawa co waga pokaże.Pewnie znowu bedzie te 300g. więcej, chyba tylko na obiadach białkowych będe chudła...a to żle bo nie lubie. Wytrzymuje tylko kilka dni, no cóż jak jutro będzie więcej to wracam na białko. Jestem ciakawa czy zejdę z tą waga poniżej... Na dukanie nie wytrzymałabym nawet kilku dni...brrr Dobrze ze tutaj mam sniadanie węglowe, to chociaz wiem że zjem coś co lubie chociaż rano ;P To jest jedyna dieta która mi pasuje, dlatego trzymam sie jej nogami i rękami. Nie robie odstępstw. Po obiedzie zjadlam ciasteczko i wypiłam kawe z mlekiem i jestem zadowolona :) ! Kotka pusia masz dużo do zrzucenia czy tylko kilko kg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka pusia
N dzień dzisiejszy ważę 73,7 przy 177. To nie dramat ale klocowata jestem. Moim marzeniem jest 68 - wtedy czuję się świetnie. Dukana wytrzymałam 5 dni uderzeniowej - mąż oznajmił mi że śmierdzę ( aceton w oddechu) i dałam spokój - za mięsem nie przepadam też wolę węgle. Uwielbiam owsiankę na śniadanie z rodzynkami i tartym jabłkiem i trochę soku dla osłody. Jem o 6.30, potem o 11.30 kanapki w pracy i z kolacją która wypada ok 17 mam problem. ciągnie mnie do węgli. Trzeba być twardym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta75
Ja niestety mam tych kg. sporo do zrzucenia ;P Na Dukanie nie wytrzymałabym z tego samego powodu co ty...kocham węgle ;) Muszę wypróbować owsiankę wg. Twojego przepisu. ja ostatnio zrobiłam sałatkę z makaronu z książki dr. Pape , była pyszna z jabłekiem, szynką gotowaną. Jesli nie masz ksiązki to chętnie podam ci przepis jeśli masz ochotę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te węgle to jednak są dobre. Jeżeli macie jakieś ciekawe przepisy z książki dr Pape to proszę piszcie . Słabo te zasoby spadają. Postanowiłam jednak wytrwać . Mam Ż trochę do zrzucenia i każde deczko się liczy Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatkę z makaronu z jabłekiem
, szynką gotowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×