Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

dodam ze moj Polonez jest na chodzie i działaja nawiewy na szyby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres poczekaj parędziesiąt latek- to sprzedasz jako zabytek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Zielona :) daje gwarancje :D ale tylko na rozruch :P zielona jakiego masz tego forda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, jesteś w posiadaniu 2-3 letniego poloneza? A to ciekawe. Home-made or what? :) Zielona, skoro i Ty tak uważasz, to problem jakby z głowy. Teraz tylko dobrze trafić, odfajkować i można przejść do realizacji kolejnego celu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam forda ale 10letniego:D :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fokus kombi- jakistam nie znam sie :P ale chodzi jak zloto :) wczesniej mialam corse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze lepiej bym wyszedł jak bym go na częsci popchnał ;) ale czekajcie, czekajcie moze Luska sie skusi :D dodam w pakiecie nawiewki plastikowe i osłonki przeciwsłoneczne na szyby :) + pies bokser z kiwajaca główka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, jesteś w posiadaniu 2-3 letniego poloneza? tego nie pisałem :P ale w tym kraju jest wszystko mozliwe :D nawet 3 letnie polonezy :D z tym ze nikt nie dodał ze to składak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona lepsze sa MONDEO Focus sylwetka bardzo grzeszy :( mam nadzieje ze masz DISEL-a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy tak inteligentni, że kupiliśmy samochód po kobiecie- że niby będzie zadbany......... jesuuuuuuuu władowaliśmy w niego tyle kasy, że wyszedłby nam pewnie pre lat młodszy idiotka chyba nie wiedziała nawet, że samochód posiada olej , który się wymienia wszystko zajeżdżone- lusterko sobie na stałe na kropelkę przykleiła ale teraz chcemy ten już dorżnąć i następny właśnie chcemy 2-3 letni- koniecznie po mężczyźnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na cholerę diesel?? ja miałam wcześniej mitsubishi na dieslu i nigdy więcej diesla- ten typ silnika jest mocno przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty bo to jest tak jak człowiek się radził- to nikt nie wiedział ja człowiek kupił - to wszyscy nagle mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Lusia ja też chce samochód,ale nie mam prawa jazdy.ostatnio jak zdawałam to pan powiedział ze takiego beztaleńcia jak ja to nie widział jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona pies moze byc twój :) dołoze ci gratis do niego poloneza :P kwestia dogadania ceny na tego psa moge ci wystawic na KUP TERAZ na allegro :) ike tak zawsze jest ze jak człowiek mysli ze fura po kobiecie to ze tylko jezdzone było w niedziele do koscioła i z powrotem , a jeszcze jak jest dodatek ze kobieta nie palaca to nie oznacza wcale ze tam nie było kopcone w samochodzie .... no bo przeciez ona nie pali :D ale za to maz który zawsze i wszedzie z nia jezdzi jest nałogowcem od 30 lat :D i stad ta przesmierdła tapicerka .. no ale kobieta nie palaca :D miałem taki przypadek kiedys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała, dzięki za rady, te marki tez biorę po uwagę, więc mamy podobny gust. :) Sami, w takim razie powinnaś przenieść się na manhattan. Tam prawie wszyscy chodzą piechotą. Dobry pretekst, żeby odnowić kontakt z Lifem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nigdy więcej diesla- ten typ silnika jest mocno przereklamowany " a to zalezy jaki diesel? w jakim samochodzie !!! bo jest diesel i jest diesel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska to sie rozejrzyj za VV LUPO mały zgrabny i pali po miescie 5 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupo? :O wyglada nieladnie ,:O moj fordzik wielka maszyna - pali nie wiecej niz 7 litrow.. to zalezy wszystko od silnika . dzisiaj powinnos sie kupowac hybrydy , albo gazowe... tak na przyszlowsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×