Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

🖐️ :) Bardzo ciekawie się ten tydzień zapowiada - bez kafeterii. :D Ike, czyli kreacja trafiona w dziesiątkę. Zresztą, jak by miało być, Ike nie wiedziałaby na kilka tygodni z wyprzedzeniem jaka będzie w dniu 31 maja pogoda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiy to nie moja wina, że ja zawsze sobie pogodę zamawiam:D nawet jak ślub braliśmy zimą to w dzień naszego ślubu było ciepło- jak wczesną wiosną a jakby nie było to był 25 grudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We śnie i na jawie Przy porannej kawie Jesienią przy kominku A wiosną o poranku Na trawie w ogrodzie Zimą i w zagrodzie To miejsce zapominać I się nie uginać Sposób niechby i banalny Byle rzucić żywot wirtualny ... Taka to recepta Dla Luśki koncepta By kafe zostawić Już się nie pojawić Przynajmniej do piątku A potem od początku No chyba, że zwycięstwo I chwała za takie męstwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia znowu przerwę robisz???? :D bosz a co do reszty- no nie na darmo:P ale to już nie moja wina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko było ok;) nawet obecność byłego męża na przyjęciu i widok byłej teściowej w kościele nie zepsuły mi humoru chociaż umęczona jestem piekielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes rozwodka
:o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to synuś zasilił troszkę rodzinne zasoby finansowe, nie? ;-) A powiedz, ile mniej więcej przeznaczają teraz na prezent rodzice chrzestni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes rozwodka
ale dalej zona pierwszego bo masz ślub kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda pierwszy ślub był cywilny- drugi kościelny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie, gdzie szukać w sieci cen nowych samochodów? Bo wpisuję w google i jakieś portale tylko wyskakują z ofertami używanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu zasadniczo to synuś zasilił własne dochody- bo pieniążki, które zebrał idą w całości na zakupy dla niego a co do prezentów- wiesz lusiu myślę, że to zależy od zamożności ciężko powiedzieć ile kto powinien dać mój syn to po za zuzką jedyne dziecko w rodzinie- dlatego jest rozpieszczany:D ja i zuzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście inna śpiewka, takie rodzinne rodzynki. :D Zaś co do zasilenia, byłam pewna, ze go dziecku nie zgarniecie, tak tylko zażartowałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psedłonima nie ma .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu to innego asysty tu nie znajdziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes rozwodka
ike nie prawda pierwszy ślub był cywilny- drugi kościelny jest mówisz prawdę to rozgrzeszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz- rozgrzeszenie dostałam przedwczoraj- na spowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sobie poradziłam. Wiem już, zew mam trochę za mało pieniędzy na auto, które bym chciała, a kredytów nie lubię, więc chyba jeszcze sprawę odwlekę, a do pracy zacznę chodzić piechotą. No przynajmniej do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia ja to bym kupowała np samochód chociaż jednoroczny- praktycznie nowy- a cena nieporównywalnie mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka zapała nie potrzebny .... mam na zbyciu poloneza 1500 w idealnym stanie kolor BORDO :) za nie wielka kase :P sprzedam od ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Luska , ja tez bym ci tak poraila... chcialam kiedys tam sprawdzic jak to jest byc posiadaczem nowiutkiego wozu:P sprawdzilam , oprocz tego ze przeplacilam - benzyne tez trzeba bylo lac - a po 4 latach sie rozkraczyl jak kazdy inny :O kupilam wersje standardowa- bo przy nowym prawie za kazda duperele , musisz doplacic- kolor , elektryka , lepsze radio.... a wersjii standardowej - nikt nie chce od ciebie kupic - bo kazdy szuka bajerow... ostatnio kupilam dwuletniego forda z bajerami, pachnial jak nowy ;) a kosztowal o polowe mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×