Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka L.
W kwestii włosów (internet się wciął) Ike, niestety, nic się nie zmieniło, tylko mam trochę dłuższe. Mi mała, lepiej nie pytaj. Sami, tamte włosy już nieaktualne, może wkleję po następnej wizycie u fryzjerki, będzie wówczas najlepszy efekt, przynajmniej tyle, skoro lokami, czy długością, ze o burzy nie wspomnę nijak pochwalić sie nie mogę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka L.
To komiczne żyje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ze ja tego czlowieka nie poznalam :O pluje sobie w brode -w dzien i w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka L.
Zielona, naprawdę, ale pociesz się, że pamięć o nim żyć będzie jeszcze długie lata, więc po prostu poznasz na lekcjach z historii kafe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komlcznie
zyje, zyje, czytam regularnie, ale pisać juz nie mogę, bo moja lasia się nie zgadza :D teraz sie odzywam, bo Luśce się należy info, niech się nie martwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wielki podszywie :P pozwol ze przycupne u stop twoich :P ogrzeje sie w blasku twojego nika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, w moim fanklubie miejsce znajdzie się dla każdego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala :d dzieki teraz sie wyswietlilo masz ladny kolor taki cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam z pomarańczowymi nickami , które tajemniczo zniknęły:P jedziemy po zakupy komunijne bosz od jutra wielka 2dniowa kołomyja 😭 złoty lubię gadać dużo i czasem bez sensu- co w tym dziwnego?? ostatecznie- jako boskiej ike- wolno mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , nie martw sie :) w poniedzialek dychniesz ;) a to twoje: gadam duzo i czasem bez sensu- dostrzegam i u mnie jako symptomy podobnego schorzenia ;) tyle ze na forum to prawie zaleta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona- ale tobie NIE wolno :P lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IKE kocham Ciebie ❤️ TY RUDZIELCU ❤️ komunie są fajne ubierz się seksownie i zrób tak fryzurę i makijaż jak mi wysłałaś :P ;) dodatkowo pończoszki z koronka i szpilki :P ;) i później pokaż Nam na kafe :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Mi mała ciekawe jaki kolor dziś zaprezentujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh a dajcie mi spokój z panem motylkiem:D spotykamy sie ale wiecej rozmawiamy przez tel,ma ciągoty do polityki i jest nie za tymi co ja:O Jutro mam komunię córki brata i spotkam tam mojego byłego męza z jego niuńką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszka z nią ,ale bez ślubu,nie mam nic do niej w końcu dzieki niej pozbyłam sie byłego :D a w Kraku zimno :( miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka N.
Ike, czyż mogłaś sobie wymarzyć lepszą pogodę na te planowaną od wielu tygodni niedzielę? ;-) Ja np. właśnie założyłam dwie pary skarpetek i dopiero mi trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ..................
hej dziewczynki zaraz spadam....pada jak cholera i zimno :O Ike 3maj sie 🌼miłej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ❤️jest piękna deszczowa pogoda i ciepło :) :) :) Sami Ty to wybredzasz pan od Motylków pewno mam bardzo dobre serduszko i by Ciebie mocno kochał :P :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjecie? Złoty nie wybrzydzam przecież,spotykam sie z Nim dalej :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas był upał! burza była dopiero po południu więc pogoda wymarzona:P dziś od rana znów leje- ale teraz to niech sobie leje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami fotek praktycznie jeszcze nie mam mam tylko małego z kościoła- bo my cały czas się kręciliśmy i naszym aparatem robiła moja mama- ciotkom, wujkom, tortowi........ a my jakoś tak się w kadrach nie łapaliśmy jak sobie nawzajem powysyłamyto ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonuś 👄 gdzie jesteś? ? :( 😭 Sami 🖐️ zaraz Wyśle Ci @ :P proszę odczytaj :P ;) Bierz Pana od motylków jest spokojny i cichy będzie Ciebie mocno kochał nie żarni nie zostawi :o :) Myśl głową!!! nie cipką!!!!!! IKE proszę pokaż fotkę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty nie pouczaj mnie :P Oj wiem ze w moim wieku i z moim charakterem nie należy już wybrzydzać.a wiec żegnaj Samcu Alfa 😭 Ike ja mam tylko fotę brata z bratanicą ,a swojego zadnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×