Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ike , boisz sie mnie? teraz będziesz opowiadać dowcipy??:D poczytam jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Zielona ja sie nie dziwie że Cie wypieprzali z każdego topu :P jesteś beznadziejnie złośliwa i bez polotu :D za chwile zaczniesz kasować swoje posty? może najpierw szukaj zastępczego topiku bo zostaniesz z niczym:P żal pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
(Ale ludziom na ogół - z lenistwa - nie chce się podnosić wzroku.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Z tak ciekawie opowiadającym przewodnikiem mogłabym pójść na koniec świata. :) Lubię te Twoje opisy, Psełdonimie. Zdaje się, że nawet dziurę w ścianie potrafiłbyś przedstawić w niewzykle interesujący sposób. :D Cześć Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Zgadzam sie z Ju , zaciekawiłeś mnie swoimi opowiesciami Psełdo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Cechuje mnie skłonność do wychwytywania meritum wypowiedzi, do którego się odnoszę, Luśka. Dzięki temu każda rozmowa ze mną ma charakter progresywny i w niczym nie przypomina przelewania z pustego w próżne, co jest tak charaktkerystyczne dla kobiecych rozmów (vide - rozmówki koleżanek z Zieloną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami , nie z kazdego :) teraz wypieprzasz mnie ty :) ciekawe dlaczego? jezeli ja jestem bez polotu - to czym ty mozesz zablysnac ? prosze cie nie pisz juz nic wiecej do mnie- :O nie chcialalabym byc szczera wobec ciebie -po co ci to? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cech*je mnie skłonność do wychwytywania meritum wypowiedzi, do którego się odnoszę, Luśka. Dzięki temu każda rozmowa ze mną ma charakter progresywny i w niczym nie przypomina przelewania z pustego w próżne" :D :D Chyba zapomniałeś, komu chcesz sprzedać tę reklamę. Ale nic straconego - skopiuj do folderu o nazwie "fajny bajer" i będzie jak znalazł dla innego nicka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Dziękuję, p. Justynaaaa, za "kompliment" pod moim adresem. Jest mi miło, że sprawiam Ci pewną przyjemność. Z całą pewnością zasługujesz na interesujące opisy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Zielona mozesz byś szczera,bo ja znam swoje wady i zalety i w przeciwieństwie do Ciebie szanuje innych. Nie siedzę na tym topie by komuś dopieprzyć słownie,a Ty chyba tylko po to przychodzisz :) żenada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Bo widzisz, Samoczko, to są bardzo ciekawe, choć nierzadko skomplikowane sprawy, o których można nie wiedzieć, albo można wiedzieć, ale o nich nie myśleć. Retro coś napomknęła o Kanale Elbląskim, po którym zapewne płynęła stateczkiem. Ale dla niej fakt, iż na Mierzei Wiślanej, w Stutthofie, hitlerowcy umieścili jeden z pierwszych obozów koncentracyjnych, w którym ginęli obrońcy polskości na Warmii i na Mazurach, to nie jest abstrakcyjna sprawa. A nie fakt, iż na dnie niedalekiego od Elbląga Zalewu Wiślanego, po którym żeglowałem niejednokrotnie, spoczywają kości kilku tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci - uciekinierów z Prus Wschodnich, wiejących w mroźny styczeń 1945 roku przed sowietami, a którzy zostali zamordowani przez sowieckie samoloty, kiedy próbowali po lodzie dostać się na drugą stronę Zalewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Przewodnikiem po czem? Palola? I czego Ty ode mnie chcesz? Przecież od dawna ja Cię traktuję nadzwyczajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Psełdo nigdy nie byłam w okolicach ,które opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
To wtedy, Samiczko, zadaj sobie trud odwiedzenia tych stron. Zapewniam Cię, nie będziesz zawiedziona. Unikaj jedynie sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samico , skoro tak , to czemu dopieprzasz MI slownie? :) i to nie pierwszy juz raz , czyzbym nie zaslugiwala na twoj szacunek? jak narazie to ja musze odpierac twoje ataki , odkad pamiecia siegam :) ja , prawde mowiac nie mam ci wiele do powiedzenia - wiec po cholere mnie zaczepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bez polotu , nudna , beznadziejna, wkurwiajaca - to twoje slowa- szacunek? ty chba nie rozumiesz co piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....
Zielona oświadczam że Cie ignoruje od dziś unikam osób z którymi nie umiem sie dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psedłonim ale
pięknie opisujesz historię , której nigdy zresztą nie nie byłam zwolenniczką ale to co piszesz to jest całkowitą prawdą może pochodzimy z jednego regionu Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
No ja nie wiem, z jakiego regionu Ty pochodzisz? Za to, z jakiego ja pochodzę - sprawa oczywista. Tę zagadkę intelektualną, czy pochodzimy z tego samego regionu musisz rozwiązać samodzielnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
Samiczko miła? A na jaką cholerę się wdałaś w "dyskusję" z Zieloną? Takich typów najlepiej po prostu nie zauważać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Dziewczyny :( :( Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
To nie jest żadne spamowanie, Pytająca. Przywykło w praktyce wklejać adresy miejsc, w które zdaniem autorów warto zerknąć. Ja nie zrobiłem nic innego. Lepiej przeczytaj artykuł i go rzeczowo skomentuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psedłonim ale
już wszystko rozkminiłam i nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_
A nawet dobry pomysł, Pytająca. :-) Już to robię. http://www.rp.pl/artykul/324794.html Poczytajcie z uwagą i wypowiedzcie się w sprawie. :-) Rad będę poznać Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×