Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justyśśka
Heh, w grupie akurat zdanie wiekszosci sie liczy. A co do zgadzania się, to myślę, że niekoniecznie to, że ktoś się z większością w pewnych kwestiach zgadza, oznacza, iż nie mysli samodzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniekad sie zgodze bo sporo osob powtarza za kims zamiast samodzielnie wyciagac wnioski a juz to co politycy robia masa to typowa woda z mozgow Wystarczy przejechac sie tramwajem by poznac zdanie wiekszosci :P Wystarczy zerknac na to co wiekszosc czyta "Fakt", "Super express" i inne szmaty tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśśka Racja, ze zdanie wiekszosci sie liczy co, nie oznacza, ze jest madre i wlasciwe. Powtarzam przyklady: Rewolucja Francuska, III Rzesza Adolfa Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na kuchni ty na kuchni ja na równoległym ty na równoległym ja u jani ty u jani boze , ty powaznie tak ? :O wyobraz sobie ze szukanie mnie fascynuje :P a u jani byl moj zlociutki :O ike , gorzej ci dziewczyno ? o kuchni juz nie wspomne , tutaj pisze bo Luska i Ju czasem ze nam gadaly ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys w grupie to bezpiecznie gdy sie z wiekszoscia zgadzasz co nie oznacza ze grupa ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego porównujesz rewolucję francuska do III rzeszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zielona ja na poważnie tak moje słowo twój przyklask moje słowo twój przyklask:) no ale oczywiście to był tylko zbieg okoliczności ja też na kuchni tak naprawdę chodziłam do .. no nie wiem..kogo by tu wymienić...stonogi??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja sie nie dziwie - jaja sobie robie , ;) mam oczy . widze co sie dzieje w okol mnie , co prawda twojej jawnej antypatii nie odczytalam , nie musze wiedziec wszystkiego :P moze maskowalas se tak dobrze ? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie porownuje Rewolucji Francuskiej do III Rzeszy IKE, ale pisze tylko, ze w obu przypadkach dyktowala warunki wiekszosc. Rewolucja Francuska spowodowala smierc wielu istnien ludzkich i wprowadzila zbyt szybki postep, a zbyt szybki postep jest moim zdaniem bledny, natomiast w III Rzeszy A.H dostal legitymizacje swojej wladzy od ludu, a potem WIEKSZOSC popierala jego morderczy szal i do czego to doprowadzilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja sie nie dziwie - jaja sobie robie , przecież ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Owszem, ale mnie chodzi o to, że można się zgadzać z większością, bo ma się faktycznie podobne zdanie. A czasem są inne powody, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sytuacji francji rewolucja francuska to była najlepsza rzecz jak mogła się zdarzyć a że kosztowała trochę istnień- nie zapominaj , że nie oszczędziła nawet jej twórców zbyt szybki postęp? nie rozumiem dlaczego tak uważasz moim zdaniem dzięki wielkiej rewolucji- dziś Francja jest Francją nam do Francji daleko i żałuję że owa rewolucja dokładnie wtedy- przy wecie wobec konstytucji 3 maja- nie przytrafiła się nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie jestem za szybkim postepem i za szybkim rozwojem i wkurza mnie gdy widze jak sie doprawia jakas glupia zasciankowa ideologie byle masy nie szly do przodu i zyly w ciemnogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , ale prawda zawsze wyglada inaczej niz widzi to wiekszosc :) ja czesto sie myle , nie dociekam prawdy tylko przyjmuje opinie ogolna , bo czasie widze - to cholerne oszustwo :) ogol chadza na skroty - czasem i ja skracam sobie droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house wielka rewolucja była moim konikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyśśka Jesli ktos ma podobne zdanie co wiekszosc to ok, ale moim zdaniem o posiadaniu SWOJEGO zdania mozna mowic tylko wtedy kiedy ktos potrafi to uargumentowac i nie sa to argumenty typu " Glosowalem na PO, bo moi koledzy tez to robia" cos takiego odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike No ja tez sie interesuje Historia (trudno sie dziwic, bo tata jej uczy :) ) Rewolucja Francuska zbyt mocno uderzyla w kosciol katolicki, a czasem mozna zmiany przeprowadzac bezkrwawo, a to, ze rewolucja francuska pochlonela jej tworcow swiadczy dobitnie o tym, ze byla niezwykle krwawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ludzie nie maja wlasnego zdania , kazdy opiera sie na jakiejs opinni , tak naprawde boimy sie chadzac wlasnymi drogami :) wlasne zdanie - to jest WLASNE ZDANIE :) niczyje inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie jestem za szybkim postepem i za szybkim rozwojem i wkurza mnie gdy widze jak sie doprawia jakas glupia zasciankowa ideologie byle masy nie szly do przodu i zyly w ciemnogrodzie Czasem bezsensowny postep moze doprowadzic do katastrofy. Sam Lenin i Hitler twierdzili, ze nie bylo by komunizmu w przypadku Lenina i III Rzeszy w przypadku Hitlera, oczywiscie pewien postep jest potrzebny, ale zdobywanie postepu w duchu calkowitej bezmyslnosci to najwieksza glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona* Moje zdanie ludzie krytykuja, ale ja leje na to, bo to jest moje zdanie i basta :) Ciesze sie, ze tez potrafisz miec swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dzieci ike - czy wiesz ze na mobbing jest skuteczny sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house- przyznaję się bez bicia, że zarzuciłam historię dobrych ponad 10 lat temu:) dlatego nie ma sensu wchodzić w szczegóły bo ich nie pamiętam a rozmowa na taki temat bez argumentów jest zwykłym krzykactwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haus- a dlaczego od razu zakladasz bezsensowny postep postep to postep to ludzie z niego korzystajacy decyduja i nadaja mu sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Ja tez kiedys sie bardziej interesowalem historia teraz wiekszosc czasu zajmuje mi politologia i psychologia, troche socjologia ogolem nauki spoleczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krytyka ludzka - to brak zrozumienia , w sumie rozumiem , :P jakos trzeba rekompensowac poczucie niepewnosci jak juz wspomniano na wstepie - moje poglady sa tak niepopularne ze musialam opuscic juz niejedno towarzycho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haus- a dlaczego od razu zakladasz bezsensowny postep postep to postep to ludzie z niego korzystajacy decyduja i nadaja mu sens Nie zakladam od razu bezsensownego postepu. Po prostu widze w jaki sposob Ci ludzie, o ktorych mowisz ten postep kszatluja. Niszczac niestety czesto wartosci. Juz wczesniej mowilem, ze jesem za postepem, ale bezsenswny postep to postep nad, ktorym nikt nie panuje, a wiekszosc go popiera nie myslac nad nim. Polece CI ksiazke Benjamina Barbera "Dzichad kontra mcswiat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×