Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

wiedziałam , że ta tęsknota to tylko bajer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
A masz powódź? :D Dobra, obśliniam Cię :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam jak chcesz nie mogę ci niczego zarzucać bo znowu wyjdzie, że jestem apodyktyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam nie wysiliłaś się :) ale dobre i to:) i mnie za powódź nawet się nie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie a swoją drogą stopka rzeczywiście dość hmmmmm przeterminowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze widzisz i nie grzmisz
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę dobrą koleżanką i cię podszkolę lizanie nie jest już modne teraz modne jest zagryzanie się:) nawet jak nie chcesz to i tak ci każą gryźć więc się naucz no i koniecznie musisz zawsze i wszędzie rozsławiać cycki samicy nie pytaj o co chodzi..dowiesz się w praniu.. po prostu dla swojego dobra tak rób- bo to w dobrym tonie:) nie przekonuj do niczego retro- zwłaszcza do mężczyzn bo to stracony czas nie pros o brylanty psedłonima bo stracisz u niego szanse jak zobaczysz swój podszyw- podziekuj za to justysi to tak na dobry początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg jeden ale w trzech osobach
widzę i nie grzmię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Dadam też coś od siebie: - zawsze zgadzaj się z Ike, - nie podrywaj Komicznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej- zrób zdjęcie swoich stóp dla złotego- koniecznie! zielonej nie traktuj na poważnie- bo ona sobie tego nie życzy- tak sobie tylko pierdoli głupoty i niczym się nie przejmuje- a że nie umie sobie darować tematu sprzed parunastu dni- to tylko i wyłącznie przypadek kto tu jeszcze bywa aaa całus- całus jest jedyna osoba, z która wypada się lizać- dostarcza nam też pokarmów gdy zajęte jesteśmy potyczkami iftar- iftar jest materialistka do czego przyznaje się bez bicia- więc jeśli potrzebujesz jej wsparcia- szykuj jakaś małą..ten no...cholera...nie łapówkę tylko...wiem...prezent:D lusia- lusia jest tu zasadniczo jedyna osoba, która ostała się przy zdrowych zmysłach- jest kulturalna i elokwentna- od wielu miesięcy szykuje się do odwyku, więc jej kolejnych pożegnań nie bierz na poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście na koniec- justyś ma rację- zawsze zgadzaj się z ike:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach szukanie cholera ale szukania to ja sama jeszcze nie rozgryzłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
I zachwycaj się postami Szukania, bo to bardzo lubi :P Jeszcze pomarańczki zostały (prócz mnie, Całusa i Psełdo) - je trzeba gnębić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps została jeszcze autorka topiku i osramowa ale przyjemność ich "poznania" pozostawiam tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Wnuczka lubi się nabijac z wdów i sierot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
ike jest kobietą chętną przybyszu, weź to pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
:D:D:D pomarańczki trzeba gnębić, bo mówią prawdę i przebijają bańki mydlane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×