Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Chomiczne nie ma młynka zabrałam mu, bo sobie jajka o niego poobcierał. zbyt intensywnie korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wykorzystałam twego chomika- ale nie sexualnie:) niech się na coś przyda skoro go juz masz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież chomiczne nie ma jajek:) ale muszę ci przyznać, że nazywa się cudnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może załóż sobie profil alternatywny, męski najlepiej - zobaczysz, jak się pomarańczki będa przymilać yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy??? a po cholere:) mam udawać kogoś kim nie jestem dla czyjej satysfakcji?:) bo nie mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro jak przystało na dobrą pańcię- teraz je mu pomasuj i najlepiej pocałuj, żeby nie bolały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak przystało na dobrą pańcię- teraz je mu pomasuj i najlepiej pocałuj, żeby nie bolały" szczerze, to pomysłałam żeby dokończyć dzieła tarką .. ike, widziałam że dziś też grałas w zielone..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
a po cholere mam udawać kogoś kim nie jestem dla czyjej satysfakcji ? bo nie mojej mojej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- wypierać się nie będę:) justyś- chyba, że tak- jak mnie wena kiedyś najdzie- to tak zrobię specjalnie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
O, to milusio 👄🌻 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike zrob konto, ktorym bedziesz z pomaranczkami batalie toczyla :) Ja kilka razy sie z pomaranczowymi nickami klocilem, ale stwierdzilem, ze to nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Ike jesli Ty nie widzisz potrzeby to spoko :D mylsalem ze bedziesz chciala 2 konto zrobic :) Ja mam w sumie 2 konta, bo kiedys uzywalem innego nicku,ale tamtego juz nie uzyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to pomysłałam żeby dokończyć dzieła tarką .. retro az tak z tobą źle:) to nie był przypadek , że kupiłaś samca??? lubisz czuć się panią sytuacji i znęcać się nad penami?? nad dużymi nie przystoi- ale w zaciszu domowego ogniska.... a może to zemsta za oprawce z mazur??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, Ike w zasadzie to kupiłam parkę samica zaszła w ciązę, urodziła 7 chomicznych, wykarmiła i zdechła a samiec sobie za przeproszeniem poruchał i ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Ike jesli Ty nie widzisz potrzeby to spoko mylsalem ze bedziesz chciala 2 konto zrobic Ja mam w sumie 2 konta, bo kiedys uzywalem innego nicku,ale tamtego juz nie uzyje hmmmmmmm nie użyjesz bo?? ja dobrze czuję się w swojej skórze- jestem w niej tu on 3 lat ja- jako ja- piszę w zgodzie ze sobą jesli komus się to nie podoba- przecież nie musi ale ja się nie dostosuję:) nie zmienię twarzy nie bedę pod jednym nickiem lizać dup a pod drugim tym samym osobom robić koło ogona niedoczekanie wszystko na raz moge robic pod jednym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, Ike w zasadzie to kupiłam parkę samica zaszła w ciązę, urodziła 7 chomicznych, wykarmiła i zdechła a samiec sobie za przeproszeniem poruchał i ma się dobrze ???? to kiedy ty w końcu chomika kupiłaś? i dlaczego ściemniałaś , że jednego??:P i co zrobiłaś z chomiczątkami? a co do samicy- mogła dupy nie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do samicy- mogła d**y nie dawać :D:D:D oczywiście samicy chomicznego a żeby jaśniej było- chomika po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusekk
a jak ma chomuś na imie?;) z tym obcieraniem jajek to chyba przesada, one mają jajka tak osadzone że nie da rady na kółku obetrzec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
Retro --Twój chomiczne okazuje tęsknote za samicą .Okaż Mu zrozumienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
He he :) To można mu podstawić na jakiś czas jakąś fajną chomiczną niuńkę, ale go do niej nie dopuścić - niech się chłopak męczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomiki miałam od grudnia małe chomiczne oddałam do sklepu zoologicznego a samica w dawaniu nie miała wyboru jeżdził na niej bez litości w końcu zrobiło mi się jej żal, i rozdzieliłam je, bo przecież ta dupowata franca Chomiczne żyć jej nie dawał zreszta, jak się okazało, samica już dawno była w ciąży ale lubię Chomicznego jest faktycznie wyjątkowo dupowaty jak dziś szurał mi w nocy i wstałam , to zastygł w bezruchu na środku pokoju i patrzył na mnie z niemym pytaniem w oczach: "czy już czas z powrotem do klateczki...? czy jestem niedobry Chomiczne..? pani się gniewać na Chomiczne...? " :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
ale lubię Chomicznego jest faktycznie wyjątkowo dupowaty jak dziś szurał mi w nocy i wstałam , to zastygł w bezruchu na środku pokoju i patrzył na mnie z niemym pytaniem w oczach: "czy już czas z powrotem do klateczki...? czy jestem niedobry Chomiczne..? pani się gniewać na Chomiczne...? " Wiesz, gdyby był większy, to by inaczej patrzył :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D retro wybacz ale przeczytałam to arturowi:D nawet on nie okazał litości swojej płci i jeździł ze śmiechu na brzuch:D dobra a tak na poważnie to ty preferujesz jednak takich dupowatych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×