Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość *Sami* ....na chwileczkę
przynajmniej nie uciekał tylko czekał na werdykt pani:D''klatka czy dalsze szuranie''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy już czas z powrotem do klateczki...? czy jestem niedobry Chomiczne..? pani się gniewać na Chomiczne...? " nasza retro jest krypto dominą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty preferujesz jednak takich dupowatych?? ee eno, Ike... przeciez na podstawie sympatii do chomika chyba nie będziesz wnioskować o moich preferancjach w temacie facetów:) Chomiczne ma ogromne, potęzne dupsko na przykład... ( dlatego się nie mieścił już w kołowrotku...) aż strach jakbys to przełozyła na moje upodobania... pozdrawiam Artura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Retro, Ty wiesz, jak ludziom humor poprawić :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż strach jakbys to przełozyła na moje upodobania... oj tam retro- o gustach się nie dyskutuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobra skoro da się to bezprośrendio przełozyć, to lubię dupowatych , z ogromnym dupskiem i ryżym futerkiem, takich co dużo śpią i dają się grzecznie zlapać od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
heheh a wąsiki retro? muszą mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecznie zlapać od czasu do czasu... za rękę rozumiem:) ale powiedz z dużej reki jest duży orgazm a z małej łapki malutki? czy orgazm nie jest wprost proporcjonalny do wielkości ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedz z dużej reki jest duży orgazm a z małej łapki malutki? czy orgazm nie jest wprost proporcjonalny do wielkości ręki? A to pewnie tez zalezy od samicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą nigdy nie spotykałam się z facetem z wąsami:O jedyny facet z wąsami, który mnie urzekł to mercury do niego wąsy pasowały idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:) wąsiki bez różnicy Chomicznemu akurat w nich do twarzy do pyska raczej nie, do mordy.. kurde, co ma chomik..? ike nie pytaj mi się nigdy o orgazmy uparcie pozostaję przy zdaniu że się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
jaki słodki ten z linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike nie pytaj mi się nigdy o orgazmy uparcie pozostaję przy zdaniu że się nie znam. retrus nie wierze:) chociaż na twoja korzyść świadczy ta tarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, widzisz samico mogłas jednak wziąść tego myszoskoczka na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
nie lubie myszowatych :O mam żółwia ,ale nudny jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chomików w domu miałam multum i myszek myszkę zasadniczo kupiłam jedną ale okazało się, że juz jest w ciaży- nazywałam ją zdzirką- zgodnie z prawdą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sami wszystko co dobre ma schowane pod skorupą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:):) ty z twoim temperamentem wzięłaś sobie żółwia..???:) ty powinnać mieć conajmniej stadninę dzikich koni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kotka mam :) wlasciwie kotke bardzo przytulna jest :) zawsze w nocy przychodzi i mi sie kolo glowy kladzie :) tak w ogole uwielbiam zwierzeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
żółw jest mojego syna ja lubie koty a na konikach lubie jeżdzić ale nie sama tylko z facetem :D motylek jest bardzo irytującym stworem męskim --:) jeden motyl mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze w nocy przychodzi i mi sie kolo glowy kladzie słyszałam że ponoć koty mają intuicję i kładą się na tej częsci ciała człowieka z którą się coś źle dzieje. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kot jest za glupiutki zeby miec intuicje retro, ale jak by to byla prawda Retro to po pomysle z tarka i jajkami chomika rzucily by sie na Twoja biedna glowke wszystkie kotki swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×