Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ike ja najbardziej lubię takie typowe rasowe babcie ze wsi człowiek zawsze przystanie zagada że pogoda latoś taka piękna o jajkach , świnkach, zbiorach dziadki są jeszcze lepsi w takich pogawędkach i zawsze wszystko dla tych ludzi jest takie proste, naturalne bez podtekstów hehehh dokładnie Ike znam taka jedną :) kupuje u niej warzywka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar będzie dobrze- uspokój się to tylko przejściowe problemy planu letniego Kreta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdyni królują mewy, które zeżarły większość gołębi oooo a gdzie te mewy można nabyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bapcia A powinny jak najbardziej liczyć. Babciu doczepiane peniski się nie liczą :o :o :) można komuś zrobić krzywdę :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty A ja nie lubie jak baby na targu mnie zaczepiaja kiedys do mnie mowi "synusiek gdie Ty sie uczysz, a Ty taka ladna buzie masz" ;D po prostu nie lubie tego kupuje warzywa, owoce i sruuuu do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wyczytałam na Pudelku, że Kret wrócił do Młynarskiej i ma w nosie inne letnie plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wsi bym pewnie nie wytrzymal lubie olbrzymie miasta i nie cierpie sytuacji w ktorej wszyscy o Tobie wszystko wiedza ja też ale kiedyś całe wakacje spędzałam u babci- a teraz też jak pojadę to nie byłabym sobą, gdybym się nie wybrała na wiejskie ploteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar nie pisz tak bo winić kreta- jako mężczyznę za nieudaną pogodę to jedno ale kobietę ?? tego retro nie przeżyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike w Centrum jest wylęgarnia. Koszmarne ptaszyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubie jak baby na targu mnie zaczepiaja kiedys do mnie mowi "synusiek gdie Ty sie uczysz, a Ty taka ladna buzie masz" ;D po prostu nie lubie tego kupuje warzywa , owoce i sruuuu do domu nie wiesz co dobre- ja z taką babcią mogę przestać i pół dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wzruszają takie babcie poczciwinki, pogodzone ze swoja rolą staruszki, z łagodnym wyrazem twarzy. jeżeli dożyję, to będę się wzorować. :) Natomiast niektórzy dziadkowie i babcie, np. tacy, jak kiedyś spotkany w przychodni, zdecydowanie maja coś nie tak pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Ja bylem na malej wsi u kuzynki w zeszlym roku tam to sasiedzi sie wpraszali doslownie i ciagle chlac chcieli probowali mnie wmuszac wiedzac, ze jestem zadeklarowany abstynent :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczciwinka
A więc, Luśka, ja Ciebie wzruszam, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wzruszają takie babcie poczciwinki, pogodzone ze swoja rolą staruszki, z łagodnym wyrazem twarzy. jeżeli dożyję, to będę się wzorować. o to to właśnie lusiu myslę, że cała tajemnica tych babć tkwi w tym, że nie znają kafeterii także ty lusia nie masz szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczciwinka
Iftar? A może Ty wyjedziesz ze mną na letnie wakacje? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka z Windsorów Takich jest naprawde malo jak jezdze tramwajami to widze stare baby i dziadow, ktore ptrza jak by chcialy Cie zamordowac. Kiedys sie klucilem z jedna bo na moja dziewczyne zaczela jechac. Bo chciala wysiasc, a nie potrafila powiedziec przepraszam, a moja dziewczyna po prostu nie widziala, ze ta jedza probuje sie przepchnac i zaczela sie drzec. Zgasilem ja jednak bo sytalem czy nie przypadkiem do grobu sie spieszy i spytalem jeszcze czy zaprowadzic ja na cmentarz przegialem wiem, ae wyprowadzila mnie z rownowagi, a najgorsza probe cierpliwosci przezywam u lekarza sluchajac co jaka babe boli, ale mam latwy przyjemny sposob wepchniecia sie im w kolejke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house bo takie prawdziwe babcie to raczej na typowych wioskach występują i niestety jest to już gatunek wymarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczciwinka
Tylko się kompletnie nie rozkrochmal, Luśka. Trzeba umieć trzymać fason...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike To tych prawdziwych babc chyba nie znam :D ja znam takie, ktore sie zachowuja jak ktos by im buzie bil co rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz każda babcia kiedyś była mała, potem młoda, potem młoda inaczej myślę, że niektóre zachowania babć są skutkiem tego- w jaki sposób przeżyły swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie , że np takie przepychanki są skutkiem słynnych kolejek w komunizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
House, jak ja w czasie studiów przemieszczałam się komunikacja miejską, to też mi się takie nerwowe baby trafiały, ze otarcie jej nogę ciężką torbą uważały za powód do awantury. Na szczęście nie mam teraz zbyt intensywnego kontaktu z tą grupą wiekową, więc nie wiem, jak to dokładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Luska wyglada, nie najlepiej te baby zachowuja sie tak jak by byly co najmniej krolewnami :D Ike moze masz racje, ze pamietaja te babcie czasy komunistycznych kolejek, ale ludzie w srednim wieku powiedzmy 40-50 letni tez napewno je pamietaja, a zachowuja sie normalnie. U starych osob po prostu chyba jakies zmiany w mozgu zachodza, ale nie wiem bo sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety w tym wieku też potrafią - uwierz!! te dla zasady najbardziej "mszczą" się na ciężarnych- ale chyba po prostu wynika to z zazdrości , że one ciężarne lata maja za sobą i ciężarne właśnie chodziły w czasach komunistycznych- w kolejach z siatami i weź teraz popuść takiej ciężarnej!! a czemu ona ma mieć niby lepiej- te wolne siedzenie w autobusie albo być przepuszczona w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym zobaczyl mloda ciezarna kobiete i stara babe w autobusie czy tramawaju to na siedzace miejsce wpuscil bym ciezarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×