Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Wielki znak zapytania
Teraz już wiadomo, Ike. Jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Psełdo, gdyby dla mnie było tak lepiej, to logiczne, że napisałabym, jak sugerujesz. Pomyślałam, ze znowu mierzysz mnie swoja miarą i stąd powyższe zapytanie. Zaś co do mnie - ogniści kochankowie vel kochanki nie są mi potrzebni do szczęścia. Wystarczy mi zwyczajna miłość, coś w stylu "tylko mnie kochaj" czy jak to szło w tej piosence. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
Ja podpowiem - Retro. Kup mu samca. Niech zostanie pedałem. Bycie pedałem jest teraz dość modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
To ja w takim razie odpadam, Luśka. Ja się nadaję jedynie do roli ognistej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosbaaaaaaaaaa
chciałem link bo interesyja mnie pewne foty na tym topiku a nie moge za cholere znalezc tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mu nie kupię ma mnie i wszystko co mu do życia potrzebne a co to są te Krynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Psełdo, chyba Ci zależy na jakiejś reklamie, skoro jeszcze raz sugerujesz, że w ogóle byłeś brany pod uwagę do kandydowania na obdarzającego mnie uczuciami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo interesyja mnie pewne foty na tym topiku no włąśnie foty... Kucharz pewnie robi wypasiste zdjęcia tego lata.... :( i nie można ich nawet zobaczyć... :( kurcia flak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mu nie kupię ma mnie nie obraź się ale raczej nie jesteś w stanie zaspokoić jego podstawowej potrzeby przykro mi retro jako miłośniczka zwierząt nie mogę w tej sprawie ustąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Retro, Kucharz na pewno chętnie Ci podeśle swoje fajne fotki. poproś go, a potem przekaż dalej do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
A skąd Twoje przekonanie, Ike, że Retro nie jest w stanie zaspokoić podstawowej potrzeby posiadanego przez nią zwierzęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian do potęgi
ike ty jesteś ładna czy brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna jestem oczywiscie skąd w ogóle takie pytanie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Twoje przekonanie, Ike, że Retro nie jest w stanie zaspokoić podstawowej potrzeby posiadanego przez nią zwierzęcia? zakup tarki- raczej mocno od tego odbiega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia to może ty go poproś..? :( ja jakoś nie mam odwagi. ike błagam wszystko - tylko nie wzbudzaj we mnie poczucia winy podstawowe potrzeby to jedzenie picie i spanie zresztą jak chuj stoi w książce że syryjskie sa samotnikami, i zasada chodowli jest taka że jeden chomik na jedną klatkę. nawet jak kupię samicę to i tak będzie musiała siedzieć osobno mam ją wpuszczać do niego jak jakąs rzecz na której on ma sobie poużywać..? ona chyba też ma jakieś uczucia..?? :P poza tym tłumaczę ci że ona zaraz będzie w ciąży, i znowu z seksu nici przemyśl, i nie stawiaj niemożłiwych do spełnienia warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
Zakup tarki nie ma tutaj kompletnie nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
(Zapomniałaś, Retro, o uprawie seksu. Uprawa seksu to również podstawowa potrzeba zwierzęcia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu ją wysterylizuj a samiczke kup z moim charakterkiem nie twoim wtedy sama poprzegryza pręty, żeby tylko sobie i jemu dogodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Z.
Retro, może jakieś ogłoszenie w sklepie zoologicznym typu "Udostępnię chomika do krycia samiczki" ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia to może ty go poproś..? ja jakoś nie mam odwagi. retro nie masz odwagi kogoś o coś poprosić ?? spójrz na psedło i ucz się:) on ma odwagę tak po prostu poprosić o sex nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu ją wysterylizuj no nie.... zaczyna mi być z lekka blado.... każesz mi wysterylizować samice i nawet ci powieka nie drgnie, a jak jemu chce obciąć to nagle się oburzasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro no nie drgnie nie drgnie i już :D przecież to dla jej dobra...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia ja jeszcze psełdo porszącego o seks nie widziałam on sie tym para zdaje się w całkiem naturalny sposób obok seksiarni ma pewnie młockarnię, spiżarnię, psiarnię... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
(I wędzarnię! Wędzarnie także posiada. Zapomniałaś, Retro, o wędzarni. Bez wędzarni, podobnie jak bez pokoju do uprawy seksu, nie wyobrażam sobie normalnego życia.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki znak zapytania
Swoją drogą, zapewne nie wiecie, jak bardzo atrakcyjnie jawi się uprawa seksu w wędzarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D no i tak włąsnie psełdo uprawia seks między jednym wędzeniem a drugim... i ty mi psełdo brak romantyzmu zarzucasz...? :O szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×