Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

no jest to trochę męczące ostatnio zapytał mnie co ma wspólnego płacenie za reklamówki z ekologią..... odpowiedziałam, że nic- że tak naprawdę płacenie za reklamówki ma za to dużo wspólnego z ekonomią ........ i się zaczęła dysputa- o kryzysie, pieniądzach zarobkach, śmieciach i innych ...... Ike powinnaś się cieszyć ze dziecko masz takie rozgarnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podyskutuj z nim to zrozumiesz..... on może dyskutować bez końca swoją drogą co jakiś czas pyta o to jak powstaje człowiek zawsze mu się tłumaczyło, że tatuś i mamusia proszą boga o dziecko i on umieszcza je w brzuchu dostał na komunię encyklopedię ciekawostek przyszedł i mówi- mamo dlaczego nic nie wspomniałaś że do dziecka potrzebne są plemniki? i dawaj o główkach, wyglądzie prędkości ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiii kiedyś jeszcze przed urodzeniem małego zawsze się śmiałam, ze mój syn będzie miał na imię dominik i będzie intelektualistą :D i sobie wykrakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike A to u mnie bylo troche smiechu z powstawaniem czlowieka, bo do czasow przedszkola przekonany bylem o historii z bocianem :D, a raz poszedlem z mama do jej pracy i przy kolezankach oswiadczylem, ze kolega powiedzial, iz zostalem oszukany, a dzieci to sie z ruchania biora :D mamie wstydu narobilem i mi ksiazke kupila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podyskutuj z nim to zrozumiesz..... on może dyskutować bez końca swoją drogą co jakiś czas pyta o to jak powstaje człowiek fakt to może być uciążliwe :o :o i te nie wygodnie pytania :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Moja mam sie cieszy, ze jestem intelektualista lubie sie uczyc, ale czego sie po mnie spodziewac skoro jestem z rodziny samych wykrztalciuchow :D ? Tylko brat to czarna owca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie są pytania niewygodne- tylko ja osobiście uważam, że nie na każde pytanie dziecko powinno znać odpowiedź typu suchy fakt dlatego nie bawię się w kapusty i bociany jedynie ograniczyłam jego wiedzę to chęci posiadania dziecka i do ciąży to sobie resztę doczytał sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Ja dziecku tez nie bede gadal o bocianach jak bede je mial :) niechcialbym np. przy kolezankach i kolegach uslyszec z ust mojego dziecka tekst, ze dzici sie biora z ruchania i ze zostalo dziecko oszukane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam była taka reklama będę brał cię w aucie- całkiem niedawno i przychodzi i pyta- co to znaczy :D a ja jakby nigdy nic stwierdziłam, że pan się pomylił i powinno być rwał cię co znaczy podrywanie ........... :D swoja drogą taka reklama.... przy nacisku aby każdy program był oznaczony- od ilu lat powinien być oglądany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D ale teraz to erotyka jest na każdym kroku i dziecka się nie upilnuje :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie telewizja to koledzy pomogą ;) chociaż dla małego jestem autorytetem i nic sobie nie robi z tego co mówią koledzy póki nie sprawdzi, czy nie mam tego samego zdania co oni więc ruchania się nie boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem! na szczescie to jeszcze nie ten czas swoją droga przez to jaki jest to z kolegami u niego jest ciężko oni lubią sobie samochodami się pobawić, poszaleć a ten lubi sobie pogadać...... z tego powodu zresztą serce mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tam samochodami sie nie bawilismy :) rzucalismy petardami i pawilismy sie w dragon ball i power rangers co prowadzilo do bicia sie codzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze byłam samotnikiem miałam co najwyżej 3-4 koleżanki- za to normalne i sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ja tez bylem samotnikiem i wielu znajomych, nie mam :) dlatego mowia do mnie koledzy i kolezanki doktor house :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty umiesz w myslach czytać prawda??:D zdolniacha ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze taki samotnik jestem wynika z tego, ze jak bylem maly mialem pewne bardzo nieprzyjemne wydarzenia w zyciu ktos mnie skrzywdzil i potem nieufny sie zrobilem i tak mi w zasadzie zostalo juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ci na to pomarańczo nie poradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj mojego męża:) tylko nie mów, że ty nawet tego nie potrafisz:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie potrafie, bo od skakania na moim penie sa takie jak ty chciałaby dusza do nieba............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miały kiedyś mądrzejsze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madre nie byly nigdy,ale z kazdym dniem jak tu zagladam te ich teksty sa coraz bardziej idiotyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×