Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość PSedłonim_
(Spokojna głowa, Luśka. Trzeba tylko utrafić z jakim konkretnym razem.) Ale, ale, proszę nas poinformować szybko, jak się ma stan rzeczy z tym Twoim najnowszym narzeczonym? Wyznał Ci już uczucie? To będzie bardzo romantyczne zdarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Psełdo, stan rzeczy z kandydatem na lubego ma się tak, ze ślub za miesiąc, najdalej dwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie ściemniaj:P a zapowiedzi ??:P po za tym za dwa miechy mam kolejny ślub siostry- więc nie będę mogła przybyć proszę planować zaślubiny z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Ike, pojedziemy do Las Vegas, tam zapowiedzi nie trzeba. A termin weselnej uciechy jakoś ustalimy, żeby każdemu pasowało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U.L.
:D P. widzę żeś w doskonałej formie:D, jak zwykle zresztą. To cieszy. W końcu ktoś, kto nie bywa smutaśny:D. Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Podlasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! ostatecznie nas znasz dłużej i częsciej będziesz z nami przebywać narzeczony musi się dostosować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
" no! ostatecznie nas znasz dłużej i częsciej będziesz z nami przebywać" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
??? Po tygodniowej zaledwie znajomości? Palola? Czy Ty aby nie zachowujesz się jak gimnazjalistka? Ale na wesele mnie zaprosisz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Oooooooooooooooooooooooooo! Rety! Kogo moje kaperawe oko dojrzało? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kogo??? psedło ona nie ma wyjścia bez nas ślub się nie odbędzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Psełdo, ciotka mojej koleżanki wyszła za maż po dwutygodniowej znajomości z oblubieńcem. I potem żyli podobno szczęśliwie. :) Na ślub każdy może przyjść, ale zaznaczam, że będzie skromny, najpewniej wieczorem jakiegoś dnia roboczego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Zgadza się, Ike. Pospieszmy Luśce oznajmić, że ślub bez naszego udziału będzie uznany z definicji za nieważny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Widziałyście? Ubi Lex do nas zajrzała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Ślub ślubem, Palola, a co z weselem? Ktoś przecież musi się upić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U.L.
dobrze dojrzało P.:D Czasami zaglądam i tutaj, tak wiesz z sentymentu... Z Twojej żywotności wnioskuję, że wszystko u Ciebie w porządku najlepszym:-) co ogromnie mnie cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
A ja nie wiedziałem, Ubi Lex, że Ty masz w Sz. internet? No proszę, jak się internetyzuje polska wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Psełdo, ja wyprawie wesele, żebyś ty się mógł upić, a Ty? Na wesele potomka mnie zaprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Ubi Lex, tak dawno z Tobą nie rozmawiałem... Aż mi się cieplej zrobiło na sercu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U.L.
mnie też P. Zawsze się uśmiechnę jak Cię "widzę". W Sz. prywatnie nie mam jeszcze internetu., ale mam fajnych znajomych,którzy mają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Pozwolisz, Ubi Lex, że zaprezentuję Ci koleżanki: - Palola - sympatyczna i inteligentna obywatelka, która ma zamiar wydać się za mąż; przez długi czas gotowa się była we mnie zakochać, ale skutecznie jej to z głowy wybiłem; obecnie ma jakiegoś absztyfikanta, ale nie chce puścić pary, co to za gościu; - Ike - inteligentna i sympatyczna; próbowałem ją zbajerować, ale się nie dała; chyba wychodzę z wprawy; Dodam - obie koleżanki są pyskate. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie są pyskate to źli ludzie tak nas odbierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U.L.
domyślam się P.:D:D:D. Znam Cię na tyle dobrze, żeby wiedzieć, że jak ryba w wodzie czujesz się wśród sympatycznych, pyskatych panien:D:D:D. I tak jest dobrze. Dziewczyny - miło mi Was poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia zachciało Ci sie stabilizacji? Brawo --oczywiście czuje sie zaproszona na wesele,mogę trzymać Twój welon nawet:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
Pseldo, umowa była taka, że o mojej gotowości zakochania się w Tobie przestaniesz wspominać. Ale widzę, że to dla Ciebie zbyt trudne, więc może chociaż umówmy się na wzmiankę nie częstszą niż raz na tydzień?? (za komplement dziękuję) Cześć, Ubi Lex. Miło Cię poznać wirtualnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim_
Pyskate, pyskate, Ike, proszę się nie wybielać przed koleżanką Ubi lex. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma z forum
"Lusia zachciało Ci sie stabilizacji?" E tam, raczej odwrotnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło już ty nie będziesz mi mówić czy mam przynajmniej sprawiać pierwsze dobre wrażenie czy nie :P próbować trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×