Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Tomek jest specyficzny,więc raczej mnie to nie zdziwiło. a ty znajomku jak sie czułeś na odwyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Sami, prędzej czy później minie, więc w chwili kryzysu rundka po mieszkaniu, głębokie oddechy, szklanka wody i w ostateczności możesz sobie powiedzieć, ze spróbujesz jeszcze jeden dzień wytrzymać i dopiero wtedy zapalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"a ty znajomku jak sie czułeś na odwyku" o dziwo normalnie dnia poprzedzajacego rzucanie powiedzialem sobie "dosc" i tak sie stalo :classic_cool: Najgorzej bylo 3go dnia a po tygodniu juz z gorki. Jest juz jakies 2 miesiace i mnie nie ciagnie do tego paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia nie mogę usiedzieć na msc:O a na dodatek syna nie ma w domu --miałabym z kim porozmawiać chociaż Znajomek ---nie mów ze bedzie jeszcze gorzej niż dziś :O :P kaszlałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"Znajomek ---nie mów ze bedzie jeszcze gorzej niż dziś kaszlałeś?" Nie wiem kazda osoba inaczej reaguje :). Nie kaszlalem a jesli Ty tak masz to pewnie reakcja nerowa na brak nikoty , domaga sie go :D... nie daj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie sie nie mam zamiaru poddawać :D sprzyda mi sie jakiś sukces na koncie :P mysle ze ten kaszel to reakcja nerwowa i drapie mnie w gardle dodatkowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Bo myslisz ciagle o paleniu a to potegu :P Zajmij sie czyms innym ksiazka np :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Sami, ja kiedyś sie odtruwałam trochę po lekach i mniej więcej sobie wyobrażam. Jak było ciężko to nie siedziałam, a chodziłam, najchętniej na powietrze, ale po domu też. I jeszcze prysznic mi trochę pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę cały czas o paleniu,i co najdziwniejsze nie jem co chwilę tylko żuję gume,aż mnie szczęka boli od tego:O --czytałam już książkę biegałam byłam na zakupach z koleż,rozm przez tel godzinę może jakiś film zaraz zacznę oglądać bo szybko nie zasnę zmieńmy temat bo mi sie bardzo chce :P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
To lepiej zacznij jest , bo guma nic Ci nie da :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczę Ci ze nie chce mi sie jeść :P poleć mi jakiś film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
"poleć mi jakiś film " A jaki rodzaj lubusz? :P romantyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam te Twoje literówki:P jakis psychologiczny poleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Moj znak rozpoznawczy :O🖐️ The Others :classic_cool: z NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Nie wysilalem sie :O:P ok to co dalas ogladalem ale ciezko to pojac :) 21 grams tez jest niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwana lekcja muzyki---akurat ten film to mój ulubiony,Agelinka zagrała rewelacyjnie,nie rozumiem czego nie pojmujesz?Nie każdy żyje w bajce a co do 21 grams --próbowałam go ogladnąć z 3 razy,ale nie podobał mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
A co Ty nie wiesz? ze jestem za malo inteligentny na ambitne filmy tego typu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh przyznajesz sie w końcu do tego:P:D Ciekawy przypadek Benjamina Buttona --oglądałeś ,Pituś ślicznie wygladał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Ogladalem , a czy slicznie wygladal to nie wiem . Wiesz jakos nie gustuje w facetach :classic_cool: Ale badzmy szczerzy Pitt to stary dziad juz:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądzmy szczerzy stary ale jary i najseksowniejszy aktor na świecie dodatkową jego zaletą jest umiejętność angielskiego :classic_cool::P złośliwcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Swego czasu za symbol sexu byl tez uwazany George Clooney. Kazdy musi miec swoje 5 min :classic_cool: "zlosliwcze"? tez mi cos myslalem ,ze Cie stac na cos wiecej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie czepiam Twojego ideału NK :P a też do najmłodszych nie należy złośliwcze ----to wersja light ;) idę śliczny bo jednak mi sie oczka zamykają :) pa ech 1 dzień wytrzymałam --zaskoczyłam samą siebie chyba najbardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomek
Ale ja nie pisze jaka ona jest boska i chodzaca lala :P To nie chce znac wersji hardcore pewnie jest niecenzuralna :classic_cool: Dobranoc kolorowych snow bez nikotyny :classic_cool:🖐️ Polowa sukcesu juz za Toba oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie pisze jaka ona jest boska i chodzaca lala --to co z tego że nie piszesz,ale wiem ze tak myślisz:P To nie chce znac wersji hardcore pewnie jest niecenzuralna --spokojnie,przecież mamy umowę ze nie bedziemy sie wyzywać na kafe:classic_cool::D Polowa sukcesu juz za Toba oby tak dalej --dalej nie palę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no super Ci to idzie Sami :) jeszcze trochę i przejmiesz kontrolę :classic_cool: ... zobaczysz jakie to przyjemne :P Ike ... na dywan !!! a może kopcisz właśnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej--;) Jestem przerażona tym co oglądam w TV Nie wiem czy mam żałować tych kupców czy nie.:O w środku hali są podobno dzieci 3-letnie nie pale,ale czuje sie okropnie --kaszle serce mi wali,słabo mi nie wiedziałąm ze tak bede reagowac na brak toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×