Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ja mam elektroniczne papierosy i wkłady bez nikotyny-" ike jak ci nie szkoda kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres ale ja je mam oj od dość dawna- siostra przysłała mi , mężowi i mojej mamie ale z nimi nie da się rzucić palenia - próbowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wiesz , ja to bym chyba pękł ze śmiechu jak bym w knajpie z takim petem kogoś zobaczył :D a tak w ogóle to jest to bardzo marny substytut papierosa ... z tego względu ze nie odzwyczaja cie od nawyku siegania po fajke ... a to jest jeden z głownych powodów dla którego palimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy sposób jest dobry dzieki któremu się można odzwyczaić , cel jest ważny a nie środki" tak zgadza sie :) z tym małym ale ze chyba lepiej wybierac te środki pewniejsze ,sprawdzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na psychikę jednego podziała plaster a na drugiego np. żucie gumy nie ma zlotego środka Regres" dobrze zauważyłaś :) a ja powtórze :D lekarstwem w tym momencie jest umysł który generuje najkorzystniejsza metode... i teraz sobie mozesz takową sama stworzyc :) mnie było szkoda kasy na elektroniczna fajke :) wygenerowałem sobie inny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres dlatego mówię, że to nie zdaje egzaminu owszem możesz ograniczyć normalne papierosy ale nie przestaniesz palić no ale siostra chciała dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u nas jest to nieporównywalnie droższe od cen na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale siostra chciała dobrze" ike zapewne;) nie wiem czy takie fajki na zachodzie sa tansze ? wiem jedno ... ze są zbędnym gadzetem :D który raczej szkodzi niz pomaga w rzucaniu nałogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami czekam na info czy z twojego portfela wyszła kolejna dyszka :( w celu zakupu L & M czy tez innych tego typu Fajrantów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze odwyk trwa lub dyskusja nie wiem bo nie czytalam wstecz ale zgadzam sie z Regres wszystko siedzi nam w głowach ratowalam sie ze 3 dni guma nikorett, no ale to nonsens wydawac na to kase bo dymka nic nie zastąpi .... tylko silna wola i odpowiednia motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jesteście narkomanami zwykłymi ćpunami tytoniu tak Was trzęsie :o :o :) ja paliłem trawkę to lajtowo miałem nawet przerwy po miesiącu i nie się nie działo żadnych schiz jak nie zapaliłem, paliłem wtedy kiedy chciałem ale widzę ze tytoń to mocniejszy narkotyk!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jesteście narkomanami zwykłymi ćpunami tytoniu tak Was trzęsie" złoty :) po twoich wpisach na kafeteri mozna z dużą dozą śmiałości stwierdzic ze nasza droga odnosnie wdychania substancji lotnych była znacznie korzystniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres będziesz miał raka " Złoty ale jak masz raka to sie meczysz rok ..no moze 2 lata z chora psychiką trwa to znacznie dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi:D nieźle ci powiedział:D ale walcz o swoje ;) ja lecę robić obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Kochanie zajebiście to wygląda!!!!!!!!! sexy!!!!!! może jakiś inny wzór anioł , smok, jastrząb czemu nie robisz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała lubię :P ;) dasz mi malutką porcyjkę :P ;) Skarbie możesz już kliknąć zdajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się zachciało krajanek z cebulka i kiełbaską i do tego kefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie tatuaż na brzuchu;) wtedy będzie cię brał tylko od tyłu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smażone ziemniaki pokrojone w krążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam dostałam jakieś ziołowe uspakajacze,magnez pani powiedziała ze to normalna reakcja organizmu ,mogą dojść jeszcze---nadmierne pocenie sie i brak snu:O czuje sie jak narkomanka na odwyku :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Sami, brawo. :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo też będę brała magnez mi chwilowo odpuściło najgorzej i tak jest wieczorem i rano 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak do jutra wytrzymam też zmienię stopkę :P na razie wolę nie zapeszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Ike, również brawo! I oddaję jednego kciuka w Twojej sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wytrzymać,bo jak sobie pomyślę ze znowu mam przeżywać to co teraz to----dziekuje ale postoję :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sami mam podobnie jak juz się człowiek meczy to niech wie dlaczego dziękuję ci lusiu- bo zauważyłam , że sami jest bardziej wspierana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×