Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

A mi sie nie chce nawet ogladac pewnie w wiadomosciach powiedza cos ciekawego :) Ja w ogole narazie mam dosc tv. W roku akademickim ogladalem programy publicystycne non stop wiec teraz troche przerwy sobie zrobie :) I jeszcze raz gratuluje rzucenia palenia :) Napewno Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tv,ale czasem lubię sie pośmiać np z polityków:P to co sie dzieje to kabaret na najwyższym poziomie:classic_cool: dziękuje za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wściekła jakiś kryzys chyba mam i zaczynam wątpić, że na dłuższą metę się uda 😭 kupiłam sobie kawe 3w1 bo zwykłej kawusi nie dam rady pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pije 3/1 Jak sie czujesz?bo ja okropnie ,chyba sobie kupie jakiś ziołowe tabletki uspakajające:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
:-) Dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja slucham politykow to mnie zal ogarnia. Wiesz studiuje politologie czyli wiedze ekspercka z zakresu polityki. To jakie durenstwa wygaduja politycy to szczyt debilizmu. Np w 2005 roku chcieli zamiast skrocenia kadencji sejmu dokonac jego zerwania i glosno o tym gadali, drugi przyklad to proba zachowania w 2001 roku ordynacji wyborczej z 1993 roku inteligentny czlowiek po 5 minutach domysli sie dlaczego to bylo debilne. Jest tez wiele przykladow hipokryzji. Przyklad relacje Tusk-Fotyga. Dokladnie nie opisuje bo pewnie wiesz o co chodzi. Tv nie lubie, bo nie lubie glupoty. Najbardziej nienawidze rasowo amerykanskich programow takich jak mtv ikony amerykanskiej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
A co się stało, Ike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor--a ja wręcz przeciwnie lubię oglądać głupote polityków,potem sie dziwią ze nikt Polski nie traktuje poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Gratuluje, ze niepalisz :) i nie watp w siebie :) Wiem, ze ciezko bedzie bo wiem jak moja ciotka rzucala, ale jak naprawde bedziesz chciala rzucic palenie to zrobisz to, nie ma rzeczy niemozliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co??:P odwyk ! sami ja mam te swoje kwiatowe co kiedyś pisałam może też zacznę się wspomagać ide dziś kupić skarbonkę- postanowiłam za każdą paczkę męża wrzucać sobie tyle samo do skarbonki jakoś mobilizować się trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ja juz sie tyle na studiach nasluchlem o glupocie politykow, ze mam dosc :) pomysly ich sa czesto zaskakujaco debilne :), ale masz racje, ze Polska przez swoje "elity", nie jest dobrze traktowana. Dobrze, ze u nas chociaz nie tluka sie jak np. w dumie Rosyjskiej kiedys :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze u nas chociaz nie tluka sie jak np. w dumie Rosyjskiej kiedys --nie mów hop.póki nie przeskoczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz najpierw mówił , że jak wytrzymam dzień to rzuci teraz twierdzi, ze jak wytrzymam tydzień......... on się boi- i tak jest wyraźnie przytyty- ja mogę sobie na dodatkowe pare kilo pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami jesli cos takiego zobacze w Polskiej polityce to zaprzeproszeniem wypierdalam z tego kraju bo to juz bedzie oczatek konca. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
A nie byłoby sensowniej, żeby w dziedzinie zwalczania tego niezbyt pięknego nałogu, stosowną sumkę wrzucać do mojej skarbonki, Ike? Gotów jestem natychmiast nabyć i podesłać Ci pękatą świnkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wraz z dniem rzucenia palenia dałam polecenie do banku odprowadzania co miesiąc kwoty puszczanej do tej pory z dymem :) trochę mi ten kryzys nawywijał ... ale i tak nie jest źle myślę , że to będą zagraniczne wakacje ju ż niebawem :classic_cool: [początkowo śmiałam się , że zbieram na turnus w Ciechocinku :P] ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
Dziękuję, Samiczko. Luśka faktycznie nie daje mi w pewnej sprawie spokoju. :-) Ale, ale, gdzie są Twoje aktualne fotografie, o które się tak namiętnie dopraszamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
Rewenge? A kudy się udajesz na wakacje? I kiedy? Może potrzebujesz ciekawego towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
To jest możliwe, Ike, jak najbardziej. Myślę, że należy mi się jakaś kontrybucja zważywszy na fakt, że ja nigdy papierosa w gębie nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev też myślę właśnie o uzbieraniu sobie sumki na małe wydatki na przyszłorocznych wakacjach bo ubrania i inne duperele i tak się kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka mnie dręczy prywatnie
(Jesteś, Ike, urodzoną egoistką! Myślisz wyłącznie o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A ja nie mam zadnego nalogu. Nie mam czego rzucac. Czuje sie gorsza 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam nasze rodzime zakątki :) bywałam tu i ówdzie ale pora zaliczyć coś egzotycznego wreszcie ... bo image podupada ;) jeśli chodzi o towarzystwo "namber łan" jest w moim zasięgu , nawet czynimy wstępne ustalenia co do miejsca ale to tajemnica i cicho sza :P niemniej jedna wielkie dzięki za "poświęcenie" własnej osobistości w celach :P towarzyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×