Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość ćwir ćwir robaczki
ike popala w ukryciu?Ike halo?Zdaj relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popalam na jawniaka:P przecież przyznaję się bez bicia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, trochę mnie to pociesza, że Ty też, bo powoli zaczynam mieć o sobie coraz gorsze zdanie. Brak mi tzw. inteligencji emocjonalnej i stad pewnie wszystkie moje życiowe problemy. :( A co do jednego papierosa, to nie ma cię za co krytykować. Mój jeden znajomy nie palił już z rok lub dwa i się kiedyś skusił na jednego, a następnego dnia nie wrócił do nałogu. :) Cztery papierosy ike to już większe wykroczenie, ale - jak zaznacza - to i tak wielka przysługa dla organizmu, ze tylko cztery. Pewnie chodzi o to, że lepsze samopoczucie fizyczne po takiej małej dawce nikotyny daje siły do w miarę normalnego funkcjonowania, bo nie każdy może sobie pozwolić na bezustanne spacery, czy czytanie książek w tych trudnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Lusia znowu --Cię pocieszę też zaczynam mieć o sobie nie najlepsze zdanie:O Myślałam ze jestem taka twarda ,wyzwolona mogę wszystko....a (milczenie):O teraz spadam do potem 🌼 Ike i tak ja Cie kochać❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami nic nie piszesz czy ci smakował ? wspieram dadal az do odwolania owdwyku lub powrotu do nalogu :D szkoda ike ze cie wczoraj nie bylo:D.... tez mialam kłótliwy nastroj.... moze bysmy sobie ulzyly w miare bezpieczny sposob :D te problemy sa ogolne wysiadly serwery neostrady pomalu naprawiaja tak mnie nosilo ze nie moglam wysiedziec na jednym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez ja mam prywatnego providera wcześniej to była inna firma i było lux- teraz przejął ją nowy właściciel- nowa siedziba, nowy sprzęt i dupa co chwila nie ma netu i idiotycznie się tłumaczą brakiem prądu- jakby to czasy komuny były- no a raz na jakiś czas porządnie im coś tam je........nie i wtedy się czeka na net kilka godzin rozglądamy się powoli za czymś nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuska
09:16 [zgłoś do usunięcia] całuska cipsko mnie boli 09:18 [zgłoś do usunięcia] ike ciekawe komu całus podpadł pewnie tej samej co Wy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Koryntu
Cześć, dziewczynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obwiniajcie się Drogie Panie jednym papierosem. Jedna jaskólka wiosny nie czyni, a jeden papieros.... coż, to nie jaskólka:p Kazdej oprócz słow otuchy należy się konkretny klaps za tego jednego. JAK NIE PALIĆ TO NIE PALIĆ !!!!! a JAK SIĘ PRZYTRAFIŁ TEN JEDEN NIEPOTRZEBNY - ZACZĄC PROCES RZUCANIA OD NOWA. Trzymam wszystkie jedenaście palców tam, gdzie trzeba... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szukanie pisze o klapsach to i z wrażenia za jedenastego się trzyma :P oj szukanie, szukanie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Koryntu
To nie jestem ja, Dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak miło gdy człowiek spotka sie z wyrozumiałoscia dla swoich słabości ... prawda dziewczyny ? Szukanie ty tak masz zawsze czy tylko czasami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Koryntu
A to sem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Koryntu
A skąd wiadomo, że był ktoś taki, jak dziadkowie Koryntu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gdzie
podziewacie sie cory koryntu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dręczony przez Luśkę - II
Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dręczony przez Luśkę - II
Luśka! Proszę Cię! Przestań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ja tez trzymam kciuki za pozucajace nalog :). A swoja droga to gdyby jedynym nalogiem byl brak nalogow, to zycie byloby chyba nudne ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwilę
po kolei -papieros --hmmmm czułam sie jak w niebie paląc zakazany owoc:O potem oczywiście uczucie porażki, następnie usprawiedliwianie sie że jeden papieros to nic strasznego ;) ale gorrrrąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez \"ooo jak miło gdy człowiek spotka sie z wyrozumiałoscia dla swoich słabości ... prawda dziewczyny ? Szukanie ty tak masz zawsze czy tylko czasami ?\" Tylko czasami. W pozostałych czasach wyrozumiałość zamienia się miejscami na klapsy za karę:p ---------- \"usprawiedliwianie sie że jeden papieros to nic strasznego\" Sami, to o jeden za dużo. Zwyczajnie przerwałaś rzucanie palenia - i palisz dalej (nawet tego jednego). Rzuć znowu. :) To tak jak z białym obrusem... Jedna przypadkowa, mała plamka i to na niewidocznej stronie to nic strasznego. Ale - obrusik juz nie jest czysty i świeży:) Miej jajniki - pokaż charakterek! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwilę
chyba znowu ciebie /was rozczaruje:) ide z koleżankami tam gdzie wczoraj....więc wszystko sie może zdarzyć pozdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( Poza tym jadę nad morze i się zastanawiam (może ktoś wie?), gdzie nad Bałtykiem można liczyć na najmniejszą liczbę atrakcyjnych plażowiczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia a kiedy sie wybierasz? iftar!!!:D:D dopiero zobaczyłam:D gratuluję kaczkom oddzielnego śmietnika- ten topik jest już legendą :D idę oglądać housa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie wybieraj sie do Mielna i Władysławowa,tam same laski :D a reszta spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, kamień z serca, bo żadna z tych miejscowości nie pojawiła się w propozycjach \"kandydata\" :) Ike, w sierpniu, morze i Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm czyli jednak to coś poważnego:) opaliłam sie wyglądam jak Indianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×