Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość całusssssssss
ike,placz ze mną😭 iftarku,tęskniłam😍 teraz spokojnie moge już iść dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zawsze uważałam, iż gorący sex i ptasie mleczko to synonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te prawdziwe?? dwulatkę zgubiłam parę dni temu u dziadków- bo sąsiedzi robią remont taki, że ledwo słyszymy swoje myśli- a ona się bardzo boi wiercenia- jutro już pojawi się na naszych włościach :D a domi juz w łóżku o te pomarańczowe nie dbam- jak na wredna matkę przystało- niech sobie radzą same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uważałam, iż gorący sex i ptasie mleczko to synonimy. i słusznie iftar i słusznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups chyba zielona nie mnie pytałaś :D więc raczej chodziło o te z dziwacznym kolorem skóry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ike dziwaczny kolor skóry uzależniony jest od tego który z genów jest recesyjny, a który dominujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar możliwe nigdy nie byłam dobra z biologii i nauk jej pokrewnych:D wiem tylko jak się robi dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuje rowniez odpowiedzi :P to pytanie z natury retorycznych ;) nie mylic z erotycznymi ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, dziwaczny kolor skóry to czysty przypadek :P na kafe - to kwestia wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuje rowniez odpowiedzi na temat robienia dzieci ???????????????? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , na temat robienia dzieci tym bardziej :P mam swoj wlasny sprawdzony sposob ;) i dzieci o roznych kolorach skory :P czysty przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż zielona jakby ci to powiedzieć............ bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie ci Ike , cala nauke o genetyce mozna jednym slowem rozbic o kant dupy :P w tym wypadku - mojej - wlasnej :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko da się wytłumaczyć może nie pamiętasz jakiejś imprezki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak dramatycznie nie jest ;) ale kazde z moich maluchow ma inna karnacje - od rudzielca po sniadolice dziewcze o migdalowych oczetach ;) ale to tyle na temat genow dominujacych :P raz zadominowalo a drugi raz? stracilo dominacje? totalne bzdury - jak kazda teoria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ja z moja siostrą różnimy się tak bardzo- że ciężko zgadnąć , że jesteśmy siostrami ona jest podobna do mojego taty a ja jestem podobna do taty mojego taty- czyli dziadka tylko oczy mamy po mamusi i moje dzieci- tez po mnie mają tylko oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest podobna do mojego taty a ja jestem podobna do taty mojego taty- czyli dziadka oczywiście tato do swojego taty nie był podobny wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobienstwa rodzinnego dopatruja sie tylko stare dewoty i zwolennicy teorii dominacji genetycznej :P natura ma do zaoferowania miliardy kombinacji , ja uwazam ze to po prostu fascynujace :) szufladkowanie kazdego zjawiska - to jakas choroba spoleczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobienstwa rodzinnego dopatruja sie tylko stare dewoty w świetle tego co powiedziałam.... dziękuję za komplement:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle samo zwolennikow teoretycznych - co i przeciwnikow , jak cos nie pasuje pod definicje - mowi sie o tym - wybryk natury :O tylko skad wiemy co jest NATURALNE ????? nie wiemy - dlatego wymyslamy sobie definicyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ja wiem co chcialas powiedziec :P moge miec nagle a niespodziewanie oczy po prababci ktora urodzila sie w afryce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ike kwestia dziwnych kolorów skóry mnie nie podnieca. Zdecydowanie bardziej zajmujący jest romans Zamachowskiego z Glińską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona szczerze mówiąc ja nie zwracam na to uwagi jest wiele osób wierzących w definicje, formułki, statystyki jest wiele osób , które w to nie wierzą ja wierze w co chcę a reszta ma swój rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia dziwnych kolorów skóry mnie nie podnieca. Zdecydowanie bardziej zajmujący jest romans Zamachowskiego z Glińską. a to zamachowski ma romans??? :D u nas od ploteczek jest raczej maż za każdym razem cokolwiek oglądamy, teledysk, film czy cokolwiek to mi mówi wiesz a ta to to..a tamten to tamto....:D a ja do niedawna nie wiedziałam kim jest lady gaga (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No nie gadaj - nie słyszałaś o akcji Glińska??? Och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , cudze romanse tez sa fascynujace :P ciekawe co z tego wyniknie i ktory gen okaze sie dominujacy ? :O oto przemyslenia godne nieprzespanych nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cos ty???? nie slyszalas o lady gaga ?????? toz to ogromny uszczerbek w wiedzy ogolnej !!!!!! ;) laska jest zajebista !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×