Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

iftar :D lecę na pudelka normalnie rozpaliłaś moja ciekawość :D zielona cudze romanse zawsze były wyjątkowo fascynującym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zasadniczo to mój mąż przedstawił mi ja jako tleniona koszmarnie brzydka idiotkę, która uważa się na ósmy cud świata uwaga! z zamochowskim jestem już na bieżąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pudelek to skarbnica wiedzy ogólnożyciowej. Udany dzień to taki który rozpoczyna się dobrym sexem, kawą, crossantem i Pudelkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udany dzień to taki który rozpoczyna się dobrym sexem, kawą, crossantem i Pudelkiem. przegrałam życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skończyła Ci się kawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą pomarańcze próbowały uświadomić mi to tyle dni a iftar się udało za jednym stwierdzeniem :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po starej znajomosci możemy ten punkt programu przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możemy oskarżą cie o znieczulicę społeczną nie zapomnij, że w moim przypadku ważna jest nawet grubość obierek od ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą pamiętam czasy mojej wczesnej młodości i hit jakim było METRO i górniakową szkoda że nasze gwiazdy zaczęły lansować się na mode zachodnią i całkowicie przestały świecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obierki tylko mi przemknęły przed oczyma bo tu chyba ktoś sprząta po posiłkach... Wiesz, ja się ostatnio zrobiłam społecznie asertywna. Mogę byc i znieczulona. Do czego Ci te ziemniaczane skórki, że tak spytam z głupia frant???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi do niczego info to potrzebne było jakiejś fance:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ooooooooooooooooooo METRO to było TO... Niedawno moja psiapsióła rodem ze stolicy powiedziała, że do Buffo to teraz same buraki chodzą. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar kiedyś wszystkie przedsięwzięcia józefowicza miały za przeproszeniem jaja nietuzinkowi artysci a teraz zasadniczo całe przedsięwzięcie to urbańska (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja młodość to była jeszcze przed METREM. Wtedy Józefowicz pracował w teatrze Rampa. Ach jaki był słodki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on w ogóle kiedyś był słodki brzydki i słodki:D a stokłosa zawsze bardziej kojarzył mi się z bajorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A po METRZE była taka seria Do grającej szafy grosik wrzuć... Wszystkie imprezy przy tym szły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie do dziś mam niektóre na taśmach video:D tylko video nie mam:P chociaż pamiętam wystąpienie józefowicza w piosence "do ciebie szłem" artysta doskonały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam bajora i przyznaję się do tego publicznie bez bicia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeżżżżżzzuuuuuuuuu ike....toż to kultowe wykonanie tej piosenki. Kisiel w majtkach po pierwszych dwóch taktach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D prawda:D nic dodać nic ująć może dlatego nie umiem docenić lady gagi :D ona by tak nie potrafiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bajora pokochałam w baaardzo wczesnej młodości podczas jego recitalu w Sopocie. I tak mi zostało do dziś. Kocham go miłoscią niezmienną, z drobną przerwą na zawirowanie życiowe w osobie narzeczonego, który był łaskaw podarować mi Jego płytę...z dedykacją dla własnej małzonki. Ot taki ZONK :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miłość do bajora przejęłam po mamie moim największym marzeniem jest być na jego koncercie niestety dwukrotnie to marzenie miałam spełnić i dwukrotnie koncert odwołano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który był łaskaw podarować mi Jego płytę...z dedykacją dla własnej małzonki. Ot taki ZONK dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie , dziewczyny , co wy tu wyrabiacie? :O kucharz sie przewroci - w ......kuchni :P a wracajac do gagi - nie wierz we wszystko co ci maz mowi ;) babka zajebistyczna , punkt - kropka :P nawet jak uwaza sie za siodme cudo swiata? ma racje falszywa skromnosc to gorsza \"zaleta \" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci i.
mamo :O dlaczego mówisz o naszych oczach ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie , dziewczyny , co wy tu wyrabiacie? kucharz sie przewroci - w ......kuchni zielona:D nie taki kucharz straszny jak go malują myślę, że spokojnie to przeżyje:) a nawet jestem tego pewna:) a co do gagi- widziałam ją i też mi się nie podoba:P ale kawałek jakiś jeden ma fajny- zwłaszcza do jazdy samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci i.
dlaczego ci się nie podoba gaga? dlatego, że naszemu tatusiowi się podoba? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×