Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Nie moja wina, żeś rozjechana i średni kaliber się ślizga i chlupocze Chyba koliber :D Justyś, do modlitwy się szykuj!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
alter takiego cieniasa nie zaspokoi i odbyt mrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
ike a za co się dziś modlimy? pokój na świecie? czy na topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz dziewczyny pozegnam, bo chyba nie znajde jednak czasu by pisac, mam duzo pracy zwiazanej troche z szukaniem przepisow kodeksu postepowania karnego i pisze prace na politologie :) Moze jutro dam rade wpasc :), ale wieczorem bo musze wyjechac w paru sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Justyś - . Tylko nie cieniasa :o. "Chyba koliber" Mojego koliberka (zwanego też Santo Subito) nie mieszajcie do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, ty się modlisz. Do mnie. O łaskawość, jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poetka poetka
cicha jest nad ranem gorąca rozkosz budzi przed tobą młodą pierś patrzę leżą rozkosznie moje niczym tęsknota powieki... chciałbym jeszcze zobaczyć, jak dotyk rozstania leży nieśmiale dlaczego w młodej łzie kocha gorące rzęsy on? oddech czeka na gorące rzęsy jest nieśmiale jej piękno jak długo jeszcze cichą pierś kochają nareszcie pierwsze dłonie? a nasz ból budzi namiętnie naga rozbiera nad ranem jej ból cichy kwiat nieśmiałe ciało drży przed młodym jak dotyk rozstaniem na nieuchwytnego oddechu nikt nie patrzy cichy czeka na powieki przed ustami jest niecierpliwa łza spojrzenie czeka na uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
tośmy se pogadali house ale milo, że przypomniałeś nam , że tu jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
Justyś - . Tylko nie cieniasa . znowu mam kłamać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie moge dzis Justysia musze przeczytac 10 stron kodeksu postepowania karnego i troche popisac pracy PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego koliberka (zwanego też Santo Subito) nie mieszajcie do tego To już mu imię nadałeś?:o Dokrorku, idź, nikt cię nie zatrzymuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
Naprawde nie moge dzis Justysia musze przeczytac 10 stron kodeksu postepowania karnego i troche popisac pracy PA będę z tym żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"znowu mam kłamać ??" Nie, ale nie oczerniaj mnie bezpodstawnie. W końcu Ci nie przedstawiałem mojego przyjaciela jeszcze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poetka poetka Nie musiałaś o mnie pisać wiersza, ale miło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony trup
przecież to nie ike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 do zabanowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to nie ike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 do zabanowania! Fakt, to wielka ike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
modlitwa wieczorna do boskiej nasza boska ike święta pobożności nie traktuj tak ostro wszystkich "alter" gości dla ciebie piszemy dniami i nocami nasza boska ike zmiłuj się nad nami nad każdym kolorem każdym pomieszczeniem zlituj się o ike prosim się strumieniem nie karz nas za słowa i za myśli własne zlituj się nad mędrcem i nad byle błaznem a nad twą justysią pochyl się o boska bo gdy jesteś przy mnie nie wiem co to troska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"To już mu imię nadałeś?" Nie tylko, codziennie głaszczę go po główce :classic_cool:. On bardzo to lubi, taki ożywiony się staje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
Nie, ale nie oczerniaj mnie bezpodstawnie. W końcu Ci nie przedstawiałem mojego przyjaciela jeszcze . nie oczerniam ciebie:) stwierdzam fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jaki fakt ? Ja sobie nic nie przypominam, pijany byłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
Jaki fakt ? Ja sobie nic nie przypominam, pijany byłem ? to juz twój problem ale na wszelki wypadek przejrzyj red tuba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
O kurwa ..., podła jesteś :o. A ja taki waryjot jestem, po pijaku to dopiero :(. Pewnie filmik ma ogromną popularność :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pozostaje sie dziwować w świetle faktu, że oczy mają zdolność akomodacji zwłaszcza jeśli rzecz idzie o starą bywalczynię tut. przybytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśska
o nie podła jest ike nie ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na litość ikusi oraz zmiłowanie potrzeba zasłużyć tak jest drogie panie więc klękać czym prędzej wznosic zaraz modły by was me literki prostą drogą wiodły lecz gdy który z ników źle o ike powie jaka będzie kara wnet się o tym dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Nie, ike jest zboczona i rozjechana. Ja jestem obleśny i zboczony Ty jesteś podła i ... Właśnie i jaka :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie podła jest ike nie ja Fakt, ty jesteś nijaka. Musisz się gorliwiej modlić😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×