Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

chuda szczapo a moze ike jest tak zorganizowana ze pisanie na kafe w zaden sposob nie koliduje z jej obowiazkami matki żony itd? poza tym nie wydaje Ci sie ze zastanawianie sie nad egzystencją ike tutaj, obserwowanie ilości spedzonego przez nią czasu na kafe i wdawanie sie z nią w dyskusje rowniez do mONdrych postępowan nie należy? Mnie jak ktoś nie interesuje to go olewam a tutaj niby kazdy ike ma w dupie ale wszyscy wszystko wiedzą - to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
oj kobieto, nie używaj moich słów :) tak , siedzę tu i chłonę ciebie jak powietrze :D widzisz, jaka jesteś wielka :) jak wiele ci daję, a ty nawet nie podziękujesz :O zapewniam ci kolejny raz rozrywkę na czerwcowy wieczór a ty nic, ani me ani be, tylko o ilorazach mówisz :O co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam ten temat był wałkowany wiele razy przyjmij do wiadomości- tak jak pisała justys- że to z czystej życzliwości i po problemie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak - wiesz jeszcze jedna rzecz mnie męczy w zasadzie to ja rozumiem że mozna miec niechęc do jakiegos nicka ale czemu w Twoim przypadku dzieje sie tak na kazdym dziale? Chyba ma każdym masz taką samą liczbe zwolennikow jak i przeciwnikow - jeszcze nam tutaj meczetu brakuje i już bedzie git :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
no a z czego innego jak nie z życzliwości :O jak nie chcecie, by was pomarańcze czytały to załóżcie forum prywatne gdzieś indziej :) nie zrobicie tego, bo wy to lubicie, wy ekshibicjonistki :) ike czuje sie tu jak na ringu, a im wieksza publicznosc jej bitewek słownych tym bardziej podbudowana od komputera odchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz przybywam:D jak to ona mnie zna:D nawet wie, jak się w danym momencie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
przybyszu weź nie przesadzaj i nie rób z niej kafeteryjnego fenomenu :D po prostu: inne nicki na zaczepki nie odpowiadają, ignorują je, przenoszą sie na inne forum, ale ona to lubi, pisze z nami pomaranczami :Dspytaj sie ja dlaczego to lubi, bo tu jest pies pogrzebany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda szczapa no a z czego innego jak nie z życzliwości jak nie chcecie, by was pomarańcze czytały to załóżcie forum prywatne gdzieś indziej nie zrobicie tego, bo wy to lubicie, wy ekshibicjonistki ike czuje sie tu jak na ringu, a im wieksza publicznosc jej bitewek słownych tym bardziej podbudowana od komputera odchodzi No teraz jakis konkret :classic_cool: ps - niech pomarańczki idą gdzies indziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
W sumie to kontrowersyjnych opinii tutaj o Ike nie ma. My (a przynajmniej ja) widzimy, że Ike to inteligentna i konkterna babka, z którą można o wszystkim pogadać. A pomarańcze zarzucają tylko, że za dużo czasu spędza na kafe i pisze gópoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj sie ja dlaczego to lubi, bo tu jest pies pogrzebany a czemu mnie ma pytac :D?? przecież ty wiesz lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys przepraszam cię bardzo ostatnio chyba w niedzielę, zarzucały mi , że mnie nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
co wy byscie zrobiły bez pomaranczek, biedactwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
No właśnie, jak Ike słusznie zauważyła, zarzucają jej też, że jej czasami nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda szczapa przybyszu weź nie przesadzaj i nie rób z niej kafeteryjnego fenomenu W pewnym sensie jest fenomenem tego forum - sama zobacz kazdy temat z jej udzialem przyciąga tłumy, ona sprawia ze pomarańczką wychodzą żyły i żyłki. Nawet jesli jej nie trawią to w pewnym sensie się uzupełniają gdyby nie ike pomarancze by sie nudziły gdyby nie pomarancze ike by sie nudzila, w zasadzie to sie uzupelniacie wiec nie lepiej tak ładnie poklikac ? :classic_cool: po co pajacowac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz pomarańczo my- byśmy sobie spokojnie gadały wy- bez nas nie istniejecie:) my nie pytamy was o nic- o życie prywatne, poglądy - o nic- mamy to w głębokim poważaniu was interesuje dosłownie wszystko- nie przepuścicie żadnego szczegółu wiem, że dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu dyskusja ze mną dla wielu sens ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
uzupełniamy się :D słyszysz ike? padnij mi w ramiona, siostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
ike my będziemy zawsze istnieć :classic_cool: pytanie co ty byś zrobiła bez nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno to nie ja przychodzę do was:) ale wy do mnie:) i mała prośba mogłybyście trochę poszczuć zieloną?- przymierza się do konkurowania ze mną:) a bez waszej pomocy nigdy jej się to nie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
ike ty nie rozumiesz ze dla wielu jestes workiem trenigowym, mam zły dzien, chce się wyfrustrować, więc wpadam na kafe do ike :) ike zawsze da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając jeszcze do fenomenu jej postaci to juz wyjasniam - wiec tak ja po raz ostatni bylam na forum ponad rok temu chyba i wtedy ike tez robila takie same wrazenie jak teraz, zanim sie pojawiłam ona tez była na językach znacznie wczesniej. W zasadzie to przez tyle czau przewinęła sie tutaj masa nickow i nikt nawet o nich nie pamieta a ike jak świeta krowka ciągle pod waszą opieką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co - wczoraj was zasadniczo nie było i świetnie się bawiłam:) to wam się wydaje, że szukam potyczek ja potyczek od dawna nie szukam dlatego nie łażę po forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
fenomenem ike jest jest ciągła dostępność , i tyle w temacie idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ty nie rozumiesz ze dla wielu jestes workiem trenigowym, mam zły dzien, chce się wyfrustrować, więc wpadam na kafe do ike ike zawsze da jak to miło, ze na reszcie to z siebie wyrzuciłaś:) więc jednak chodzi o twoja frustrację tak ike zawsze twierdziła, że ma dobre serce:) więc przychodź kochana dalej:) tylko potrenuj boksy, bo na razie większości z was to marniutko te treningi wychodzą :) chyba, że zadowala was samo wpisanie na forum słowa "dupa" albo "jem kupę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
ike, z twoim kafeteryjnym stażem raczej łażenie i zaczepianie już ci nie przystoi, ty jako sędziwa kafeterianka masz juz stałe miejsce, w którym siedzisz i czekasz :) my, zielone jabłuszka wędrujemy i oglądamy nowe miejsca, zasżłyśmy niechcący do norki ike , ike nas ugościła, przywitała, a że daje klapsy to nic, nie ma to jak dostać klapsa od kogoś z prezydium :D no, teraz to już ide naprawde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź kochana bo jak się przyzwyczaisz to i tobie zaczną liczyć czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
chuda szczapa zanotowana obecność na kafe dnia 25.06.2009 na topiku "luska, ike, komis ?" w godzinach 19:10 - 21:03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
To pa, Dziewczyny. Miłego wieczoru i dobrej nocki 🖐️ 🌻 Kuźwa, ja tu siedzę na uczuciowym dłużej niż Ike, a to Ike jest sławna. :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×