Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Justyśśka
Chyba trzeci rodzaj prawdy :P No i liczą czas Ike poza kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś z tym czasem to pamiętam - na ciąży też odliczały i to chyba wszystkim czarnym. A ike najbardziej, tak sie czasem zastanawiam co ta babka właściwie im robi że gdzie się nie pojawi tam odrazu zadyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam co ta babka właściwie im robi że gdzie się nie pojawi tam odrazu zadyma? wiesz przybywam- tez na prawdę nie mam pojęcia justys jest świadkiem, że ja bardzo, bardzo spokorniałam:) tak dożywam sobie tutaj swoich kafeteryjnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam to jest samica ta od cycek wiesz co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami przyuczam koleżankę do odnalezienia się na nowo na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Poważnie Ikuś jest łagodna jak owieczka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami masz piękne cycki :classic_cool: teraz na poważnie - ike skoro jestes juz grzeczna to o co obecnie jest szum wokół Twojej osoby ? Wczesniej rozumiem zadzierałaś nosa zdaniem niektorych a teraz skoro spokornialas to tez sie nie podoba ? Ojjjj długo tego nie załapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Przybywam, wiesz, pomarańczki to robią z troski o Ike i jej rodzinę.:D A Ike nawet nie raczy im podziękować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest tak część osób tego nie zauważyła- bo nie chce cześć zauważyła i jej to nie odpowiada- bo popsułam im zabawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłam justyno! tyle razy dziękowałam pomarańczom za troskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
"Tyle razy dziękowałam pomarańczom za troskę" Ile? :classic_cool: Widocznie za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wybacz ju ja tu nie jestem od liczenia:D zapytaj same zainteresowane- one wiedza o mnie wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ich miejscu tez bylo by mi przykro przybywam ale ja jestem zimna jak lód obojętna jak głaz:D ich wybór- nigdy im niczego nie obiecywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
ike nawet sobie sprawy nie zdaje, że jest forumowym pajacem :) musimy jej to uświadomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Skoro już jesteś, to czy mogę Cię prosić o uświadomienie mnie, ile razy Ike dziękowała za troskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
nie wiem :) a co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda szczapo a mozesz uzasadnic dlaczego nazywasz ją pajacem ? Pytam z ciekawośći. jestem naprawde ciekawa dlaczego az taki szum robicie jesli chodzi o ike, może jakies konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
A to, że miałaś wiedzieć! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
oj, no dlaczego ja nie wiem dlaczego ona jest pajacem, może to lubi :O jej sie spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza nie rozumie podstawowych pytań:) pomarańczo nikt nie pytał dlaczego jest (em) tylko dlaczego tak ją (mnie) nazywasz to tak a propos pajaców.......nie uważając się za takowego podstawowej umiejętności czytania tekstu należałoby się nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
ike ty chyba wraz z wejściem po raz pierwszy na to forum w końcu poznałaś słowa, budowanie zdań, sam fakt rozmowy, bo od czasu pierwszego wejścia nie możesz stąd wyjść :D jesteś bardzo podekscytowana możliwością rozmowy, kłótni itd :) gdyby nie kafeteria nadal byłabyś na etapie gaworzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam pomarańcza może uważać mnie i za mega pajaca zdanie osoby o ilorazie inteligencji mniejszym od iq pierwszoklasisty nie robi na mnie wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda szczapa
oj no siedzi tu kobita od rana do nocy - matka, mężatka - i pieprzy bzdety, czyż to nie istota pjacyzmu? jeszcze żeby dyskutowała o jakichś zasadniczych kwestiach...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no siedzi tu kobita od rana do nocy - matka, mężatka - i pieprzy bzdety, czyż to nie istota pjacyzmu? jeszcze żeby dyskutowała o jakichś zasadniczych kwestiach... a ty to wszystko chłoniesz jak dziecko:D jakbyś ciekawszych zajęć nie miała to jest dopiero istota pajacyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×