Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona*****

WYBACZYMY,LECZ NIE ZAPOMNIMY!!NIEMCY STWORZYLI OBOZY!!

Polecane posty

Gość Ona*****
Gość dziwne uczucie
tylko szkoda że niemcy w czasie wojny tacy nie byli, zresztą jak ruscy... gwałcili polskie kobiety... ciesz się i nie wracaj do kraju! po co? do tych głupich samolubnych i niczego nie wartych ludzi... nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mieszkam na terenie byłego więziennictwa, jednej z fili Grosse Rosen... więc nie mam jak zapomnieć, kto jest sprawcą powstania tych wszystkich obozów... i zapominać nie ma co... racja, wybaczamy, ale pamiętamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w niemczech
taaaaaaaaaaaak dumni! Najbardziej bądzcie dumnic z waszego powstania warszawskiego. Najwieksza głupota historii. Ale tez świetna charakterystyka typowego polaka który zawsze pod wpływem emocji rzuca się z motyką na słońce. Polacy powinni być wdzięczni niemcom bo jeśli coś w tym kraju jest ładne to to co się po niemcach ostało. Jeszcze jedno, w niemczech już sobie dali spokój z woją i wydarzeniami które miały miejsce 50 lat temu. Tylko polak jest w stanie pamiętać coś przez 50 lat i wyciągać to wiecznie na wierzch i co więcej nienawidzieć całego narodu. Żałosne polaczki serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie ja też tam mieszkam
i nie czuję się jak obywatel drugiej kategorii... Dzieci juz sa tam ustawione, wnuki również, ale fakt - najwięcej zysków mamy w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w niemczech
wiesz co... ja głupia nie jestem, jestem obietywna. Ty za to jesteś kompletną idiotką. Żeby wywlekac takie rzeczy. Nie zamierzam wracać bo właśnie od takich ludzi jak ty wyjeźdzałam. Jak widze nic się w mentalności typowego polaczka nie zmieniło od 500 lat. Żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*****
pamietamy,aby nie zapomniec. aby w szkole nie uczono dzieci slow Erici Steinbach czy jak jej tam, ze to wina Polski, ze 2 WS sie rozpoczela.~~Albo chociazby pamietac dlatego,aby kolega z Hiszpanii wiedzial ,ze byly NIE POLSKIE OBOZY ,ale niemieckie i ze wojna rozpoczela sie od napasci na Polske, a nie na Rosje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
a nie uważacie żeby coś zmienić w naszym kraju powinniśmy zacząć od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*****
kolega z Tunezji nawet nie wie co to holocaust. Trzeba mowic glosno, przypominac. Nie isc ze zloscia do niemca,ale ja nie bede zapominala, ze gdzies tam niemieckie rodzinki sa ustawione, bo zyja ze zlotych zebow wyrywanych wiezniom, ktore byly stapiane na sztabki zlota i przechowywane w bankach. Przeciez Szwajcaria kwitnie...interes dalej sie kreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ RADĘ EUROPY.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
to siedźcie tam do usranej śmierci a do Polski się nawet nie przyznawajcie... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak zawzięty warchoł
i za nic mu nie wytłumaczysz, że powinien zmienić poglądy... I nawet po latach biłby na oślep. tylko hitlerowcy pomarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
bo przecież to wstyd się przyznać do polskiego narodu, vo to tchórze i śmierdzące lenie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz sobie kolezanko wybacza
ale nie w moim i mojej rodzinie imieniu ... My to mamy w nosie.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"taaaaaaaaaaaak dumni! Najbardziej bądzcie dumnic z waszego powstania warszawskiego. Najwieksza głupota historii. Ale tez świetna charakterystyka typowego polaka który zawsze pod wpływem emocji rzuca się z motyką na słońce. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli to powstanie było bez szans, Polacy wykazali się ogromna odwagą!!! i za to powinniśmy być dumni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
paanterra, nie których zdaniem lepiej by tak było, lepiej gdybyśmy teraz szprechali po niemiecku... po co nam ta biedna polska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
lepiej żeby polacy wzieli nogi za pas i spieprzali, a niech powyżynają nas w cholere, teraz nie byłoby problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
ja? :o wstydzicie się własnego narodu, na każdym kroku to widać... dlaczego nie potrafcie powiedzieć z dumnie podniesioną głową : tak, jestem polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
wredna suka, myślałam że coś na temat piszesz, sorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne uczucie... Masz jakieś poważne problemy na podłożu patriotycznym? Jam Gombrowicza...(Trans-Atlantyku) PS. Patriotyzm to idiotyzm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czego niby mamy być dumni.
Nawet jeśli to powstanie było bez szans, Polacy wykazali się ogromna odwagą!!! i za to powinniśmy być dumni!!!! No tak, Polak nawet z własnej głupoty powinien być dumny... Tylko kto odpowie za śmierć tysiąca istnień, których nasi Polacy - pobratymcy wysłali na rzeź... Najgorsze w tym, że większość z nich to młodzież... Tak, z Powstania Warszawskiego powinniśmy być dumni, nie tylko zresztą z tego powstania...Które z powstań nam się udało??? Chyba częściowo Powstanie Wielkopolskie... reszta to totalna klęska!!! I z czego być dumnym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
a co? lepiej byłoby gdybyśmy nadstawili tyłki? to że nie mieliśmy szans to zupełnie inna sprawa liczy się odwaga... z tej odwagi naszych rodaków powinniśmy być dumni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×