Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość kawka-turkawka
Można :] byle nie jeść za dużo na każdy z tych posiłków, bo wtedy w okolicach piątego-szóstego wymiękniesz;) Jedz tyle ile potrzebujesz, a już jutro organizm przywyknie do częstych dostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wczoraj 1 dzien 1 tury ONZ TURBO zaczelam startuje z waga 73,2 mam ochote schudnac jak najwiecej ale dobre i 5 kilo byloby fajnie 11 lipca jade nad morze na wczasy przydaloby sie troszke zgubic mam nadzieje ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Mam lekki kryzys. Niestety, dopadł mnie brak wiary w siebie. Jestem prawie w połowie drugiej tury, a waga cały czas stoi!!! Ba, mam wrażenie, że się jeszcze roztyłam w biodrach i brzuchu:( nie wiem jak to możliwe...przecież mam ograniczenie kalorii, węglowodany jem tylko w zdrowej formie, a moje ciało nie słucha:/ oczywiście gdybym zaczęła się opychać czym popadnie, przytyłabym momentalnie. A z odchudzaniem mam ogromny problem!!!! ehh który to już raz próbuję bezskutecznie zwalczyć te 3 kilo i boczki. Już nie mam powoli cierpliwości do trzymania diety. Można się zdołować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki cały czas diet-kuje z wami tylko jakaś zabiegana jestem podziwiam i gratuluje spadku wagi moje drogie umnie zastój ale się nie poddaje będę na turbo do 24 lipca nie wiem czemu akurat tyle ale ... zastój już trwa tydzień wkurza mnie to tłumacze sobie ze to przez basen ale... trzymam kciuki za efekty moje drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki widze ze to forum nie jest zbyt gadatliwe:) Ja dzisiaj 3 dzien ONZ turbo rano si zwazylam i po 2 dniach 2,7kg mniej jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane dietowiczki :-) Dzisiaj mam 3 dzień II tura Turbo :-). Dalej uważam,że to najlepsza dieta pod słońcem, już 2 razy byłam dziś w kibelku ;-). Także przemiana materii rewelacja! Wczoraj godzinny spacerek na świeżym powietrzu. Super sprawa :-) Na razie się nie ważę,zważę się pod koniec 2 tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja!! 2,7 po dwóch dniach? Jak ty to robisz? Ja dziś mam drugi dzień i schudłam wczoraj tylko pół kilo ale i tak jestem zadowolona, bo chociaż się waga ruszyła:) teraz sobie piję zieloną herbatkę i będę jadła tuńczyka z jajkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
O jaaa 2,7??? nie chce mi się wierzyć, że tak dużo zeszło. Zazdroszcze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to moze dlatego ze waze wiecej od was, a przez ostatnie dni przed dieta jadlam duzo, bo lubie jesc ale ta dieta bardzo mi odpowiada bo nie czuje sie glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Famme fatale, przecież dopiero rozpoczęłaś dietę :) spokojnie, na pewno doczekasz się wyników. Schudnięcie w 3 dni jest niemożliwe- wtedy schodzi woda i wszystko, co zalegało w jelitach. Jest to oczywiście pierwszy ważny krok do spalenia tłuszczu, ale sam tłuszcz wtedy jest jeszcze nieruszony. Cierpliwości odrobinkę, a sama nie uwierzysz, jak fajnie schudłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Kawka-turkawka, jak Twoje samopoczucie dzisiaj? ;> Słuchaj, może na te 3 ostatnie kilogramy powinnaś włączyć regularne ćwiczenia a nie samą dietę? Albo nie trzymać się tak ściśle jadłospisu z diety, ale pilnować regularnych posiłków, włączyć rower i basen do tego - to najlepszy sposób na pozbycie się boczków i brzuszka. Ja bym tak zrobiła, i nie zadręczaj się niepotrzebnie. Moja waga teraz stoi tak samo i nie wiem, czemu tak jest. Ale moim zdaniem MŻ i ćwiczenia, to najlepszy sposób, bo wiadomo, że samym jedzeniem nie ukształtujemy swojej sylwetki.. Głowa do góry, poczytaj trochę o tym, co daje pływanie i rower, a na pewno sama się przekonasz :):):) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Dziękuję Sylvunka :* Dzisiaj na szczęście jest lepiej z moim samopoczuciem. Masz stuprocentową rację z tym sportem i MŻ- tak właśnie staram się robić. Wcześniej biegałam kilka razy w tygodniu po pół godziny, ale teraz gdy zrobiło się tak gorąco mam problemy z bólem głowy i oddechem, więc zrezygnowałam z biegów. Stwierdziłam, że przerzucę się na basen, ale jak na razie tego nie zrobiłam..ciągle brak czasu. Poza tym kręcę hula hopem, robię tę nieszczęsną szostkę weidera no i przemieszczam się głównie pieszo:) więc jak widzisz to nie jest tak, że siedzę całymi dniami w domu i czekam na cud:p Prawdą jest, że brak mi jednego regularnego sportu i właśnie dlatego myślę o basenie, bo pływać lubię, choć jakoś idealnie mi to nie wychodzi;) Nad czym ubolewam, to nad brakiem roweru, ale niestety finanse nie pozwalają mi na jego zakup. Idę za moment na rynek kupić warzywka i owoce. następny posiłek: truskawki i czereśnie :) MNIAMMMM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie czy to woda czy cokolwiek to patrzac na wage jest mi lepiej i motywuje mnie do dalszej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuję 2 częsciowy:) Właśnie zjadłam drugi posiłek sobie:) Zaraz zrobię sobie zieloną herbatkę i będę czekać do następnego karmienia się;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Ja też wolę 2- częściowy i takowy mam na lato. Ale jeśli swobodniej masz się czuć w monokini, nie zastanawiaj się:) Ależ się objadłam tymi owockami:p są takie pyszne, że mogłabym wszystkie posiłki mieć dzisiaj owocowe- wpływ pogody na moje preferencje żywieniowe. Nie mam w ogóle ochoty na czekoladę czy takie tam, ale właśnie na owoce. No, ewentualnie na jakieś pyszne lody;) Najgorsze w turbo są dni 7 i 8, bo nie ma wtedy mozliwości zjeść owocków... ale przeżyjemy, moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Hej Faktycznie silna wola łatwo się łamie. Nie daj się!!!! U mnie na szczęście dzisiaj wszystko w ryzach. Tylko że znowu nie zjadłam 6 posiłków...nie miałam ochoty. W planie były aż 4 z grupy 2, a podczas tych upałów nic innego niż serek wiejski nie byłam w stanie w siebie wcisnąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dieta nie zakłada prognozy pogody;) i może być cięzko ją stosować, ja za to nie moge patrzec na warzywa takie bez sosu (ja bardzo lubię knorr sałatkowy koperkowo - ziołowy) i wcale nie przyprawione, ja np 6 posiłek zamiast 4 produktów z grupy 3 zjadłam tylko dwa: troche brokuła i 3 plasterki pomidora, bo aż mi nie dobrze, szczególnie teraz kiedy o tym pomyślę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Wiesz co, famme fatale, ja wychodzę z zalożenia, że nie ma co przesadzać z brakiem przypraw. I wszystko przyprawiam sobie wedle uznania, ale z ograniczeniem soli. Podpowiem Ci, że taki sosik knorra możesz rozpuścić w samej wodzie zamiast w oliwie. I nie sypać go za wiele. Wtedy doda fajnego smaku warzywkom, a jest naprawdę niegroźny :) Ja tak kiedyś robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Ja też jestem zdania,że przyprawy nie zaszkodzą. Tym bardziej,że niektóre poprawiają trawienie. Nio dziś 4 dzień II tura ,byle do przodu. Rano woda z cytryną i od razu do kibelka haha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
ulala, a ja dziś mam dzień 6. Ależ ten czas leci! Nawet nie wiem kiedy- i już prawie kolejny weekend:) Ja generalnie piję często wodę z cytryną i nie zauważyłam, żeby działało to na mnie przeczyszczająco... ale może za mało tej cytryny tam leję, bo tak tylko dla smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja szczerze mówiąc zaczynam być sceptyczna, co prawda waga pokazuje po dwoch dniach kilogram mniej, ale nie zwuważyłam szybszej przemiany materii jakoś:( no i nie jest pocieszający fakt, że moja mama jedząc to na co miała ochotę przy tej pogodzie i nie ograniczając się w 3 dni schudła 3 kilo!!! Dlaczego ona a nie ja?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka-turkawka
Ojj dwa dni to dopiero początek, cudów nie ma niestety:p bądź cierpliwa, dotrwaj do 6 dnia i wtedy zobaczysz rezultaty:) A co do przemiany materii...cóż, ta dieta jedynie ją trochę ułatwia, bo nie je się pieczywa, a za to warzywa i owoce. Ja widzę różnice, bo przy normalnym żywieniu mam problemy, a teraz nie. Twój organizm może być zupełnie inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Znalazłam na innym topiku dotyczącym diety płaskiego brzucha przepis na jakąś wodę, która ponoć oczyszcza fajnie, jest to woda, cytryna, ogórek, mieta i imbir, zastanawiam sie czy przy naszej dietce można ją pić? Bo w tej broszurze którą dostałam kupując naszą dietę byłonapisane, że można pić wszystko co nie ma wicej niż 10 kalc w szklance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×