Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Dzięki:) Ja niestety za często i chyba za wcześnie na wagę wlazłam. Koniec z tym. Zważę się na koniec dietowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że już ten trudny moment Ci przeszedł. Głowa do góry i siup do przodu, aż do 10 dnia :) Efekty czuje, ale ciekawe jak one się przekładają na stracone kilogramy. Jeszcze tylko 3 dni I tury ! nie mogę doczekać się środy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, że też nie mogę doczekać się ogłoszenia efektów Twoich 10 dniowych starań :) Mi bardzo pomaga "śledzenie" innych. Motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudne25kg@wp.pl
Napisz do nas i schudnij razem z nami!! Zdrowa skuteczna i szybka dieta bez efektu jojo bez szkoldliwych wspomagaczy!! napisz do nas na schudne25kg@wp.pl i schudnij nowe lżejsze życie w zasięgu Twojej ręki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ta dieta to lipa. Wlazłam dziś na wagę elektroniczną legalizowaną no i d...pa. Ważę wg niej 63,75. Do tej pory ważyłam się na łazienkowej trochę młodszej ode mnie. Jak wrócę do domu to stanę na tą starą wagę i jak mi się wynik pomiaru nie spodoba to DIETO TURBO ŻEGNAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkanr1
Witajcie! Ja dzisiaj tez zaczelam swoja pierwsza diete w zyciu, jak narazie niejest zle :) Przed rozpoczeciem tej diety zastosowalam 3 dniowa diete Mż i pilam wode w celu oczyszczenia organizmu, zobaczymy jak mi pojdzie :) Zastanawiam sie tylko troche nad tymi produktami, kurcze jest troche warzyw ktorych nie jadam i ciezko uzbierac mi 3 warzywa. O owocach napisali ze trzeba swieze, to w takim razie warzywa mozna piec, grillowac i gotowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkanr1
No wiedze ze wszystkie dziewczyny pochudly i nie chce im sie juz wchodzic na te strone ;) Powiem Wam ze ta dieta jeste jedna z najrozsadniejszych diet jakie ostatnio widzialam, specem nie jestem, ale studiuje technologie zywnosci i zywienia wiec moge powiedziec ze dla nas kobiet ta dieta ma przyszlosc. Nie mozna oczekiwac tego ze w 10 dni schudnie sie zakładane 5 kilo, bo to jest w sumie niezdrowe. Zdaje sobie sprawe ze kazda z nas chce jak najszybciej zobaczyc upragniona liczbe na wadze, ale nie dajmy sie zludzic reklamie ktora towarzyszy tej diecie. Tak jak wczesniej patrzylam na diete wysokobialkowa dunkana to ta jest 1000 razy lepsza. Nie polecilabym diety dunkana kobietom, ktore chca sie odchudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, miałam napisać o efektach , ale akurat w środę wyjechałam i dopiero wróciłam. Więc tak na wadze ubyło mi te 3 kg tak jak zapowiadają, ubyło mi tych kilka centymetrów, dlatego nie mogę jej zarzucić tego, że nie daje efektów. Wiadomo, że każda z nas chciałaby pozbyć się jak najszybciej tych niechcianych kilogramów :) Wiem, że będzie mi trudno zrzucić te zbędne kg i dojść do tej wymarzonej liczby 53 kg, ale cieszę się z pozbycia tych 3, bo jakby nie patrzeć 3 kg w ciągu tych 10 dni to jest odpowiedni spadek. Ja walczę nadal i wam też życzę wytrwałości ! Trzymajcie się i piszcie czasem, bo widzę, że forum umiera, Nie jestem specem, nie mam zbytniego doświadczenia, ale w miarę możliwości postaram się pomóc, doradzić, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz dieta turbo
Gdy przekraczam 54 kg, tym razem po roku przerwy, robię sobie zawsze Turbo dietę, żeby wrócić do 48. Tym razem miałam tak: Pierwszy dzień rano 54 kg. Drugi dzień rano 53 kg. Trzeci dzień rano 52,4 kg. Czwarty dzień rano 51,8 kg. Piąty dzień rano 51, 5 kg. Jeszcze 5 dni. Liczę na efekt końcowy 48,5 i wtedy powtórzę sobie raz jeszcze, aby dobić do 45. Zwykle chudnę ok. 4-6 kg. i to mi wystarcza na rok. Jakbym się dobrze odżywiała to na pewno nie byłoby jo-jo, ale po prostu się bardzo obżeram, więc te parę kilo rocznie ciągle mi przybywa i wtedy je niweluję dietą. Ale tym razem będę już jadła zdrowo. Nie robiłam innych diet, ale ta tutaj bardzo mi odpowiada - jest genialna. Je się co 2 godziny x 6 :) same pożywne rzeczy + dużo wody. Najpierw organizm dostaje dużo owoców, węglowodanów, a później przez 5 dni ma głód węglowodanowy i spala tłuszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz dieta turbo
Aha - zaznaczam, że gdy mam 2 z 2 to jem np. cały serek wiejski light + garstkę orzeszków lub jedno jajko z łyżeczką majonezu light + 2 średnie plastry szynki lub sera, a nie np. po kilka serków, paczkę orzeszków, i całe opakowanie serów w plastrach, czyli troszkę mało (bo niby można się nie ograniczać) ale daje to większy efekt, a naprawdę syci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Dzisiaj mój 1-szy dzień. Byłam już kiedyś na tej diecie i podpisuje się pod ostatnimi postami - dieta super. "Kolejny raz dieta turbo", widzę, ze dobrze Ci idzie ! - Zastanawiam się czy pijasz kawę z mlekiem ? - Jak są dwa posiłki z grupy 1, to jesz np cale 2 owoce ? Np. 1 pomarańcza i jedno jabłko ? Właśnie jestem po takim posiłku i czuje się napełniona jak po sutym śniadaniu. Zastanawiam się czy nie powinnam jeść tylko po polowce owoców ? Noooo ! Niech się forum znów poruszy ! ;) Wszystkie już jesteście chuude ??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkanr1
musisz sama zdecydowac czy caly owoc masz zjesc, czy pol. Ale pamietaj o tym ze nie mozesz sobie ograniczyc do minimum ilosci kalorii, bo nie bedziesz miala energii. ja np nie wybieralam sobie dwoch roznych owocow, jadlam 2 nektarynki, tak samo z bialkowymi jadlam np dwa jajka z mala iloscia majonezu light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czystam was juz kilka dni sama jestem na tej diecie 5dzien, chodz brakje mi słodyczy dzis sie złamałam i zjadłam 2 cukierki :/ale nie zjadam 6 posiłkow zwykle 4 .zdecydowalam sie napisac bo jestem ciekawa Delimonka jak byłaś na tej diecie master cleanse to piłaś to i nic nie jadłaś przez 12 dni?? bo tak wyczytałam ze jedzenie jest zakazane coś o mnie 164cm waga 60,3 teraz 58,7 cel1-55 cel 2-53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że forum się w końcu trochę poruszyło. Ja po pierwszej serii zrobiłam sobie przerwę i jestem na siebie zła, bo chyba za długa, ale koniec obijania się , dziś ostatni taki cudowny dzień - grill , a od jutra dołączam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ruszaj bedzie mi razniej bo mi sie juz nie chce bo niestety u mnie w domu zajadaja słodycze i inne pysznosci i coraz bardziej mysle ze jednak moze bym juz przestała... tym bardziej ze od 2 dni waga nic nie leci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zrobiłas przerwe czy kg wróciły?? z tego co czytałam nasz cel jest bardzo podobny wiec moze postaramy sie razem zeby został osiagniety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam przerwę przez co się trochę rozleniwiłam, kilogramy nie wróciły jak na razie na wadze na początku widnieje niestety szóstka.. ale nie wiele już brakuje aby się jej pozbyć. Obecnie moim najbliższym celem jest osiągniecie wagi 57 kg, czyli jakieś 4 kg do zrzucenia w najbliższym czasie, a jak mi się już to uda to fajnie by zrzucić jeszcze ze 4 kg :)) Możemy próbować razem dojść do celu, wiadomo razem zawsze raźniej. :) Powiedz mi czy poza dietą robisz też jakieś ćwiczenia, bo ja się nad tym zastanawiam i chyba dołączę sobie do niej kilka ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klima L.
Witajcie Piękne Panie! Od miesiąca jestem na "diecie zdroworozsądkowej" czyli jem mniej i ćwiczę: chodzę na basen 3 - 4 razy /tyg i jeżdżę na rowerze, co bardzo lubię, zażywam też suplement diety czyli wcinam tablety na przyspieszenie metabolizmu (nie wiem czy to znowu takie rozsądne). Moje samopoczucie poprawiło się dzięki temu, ale niestety schudłam tylko 4,5kg w ciągu całego miesiąca. Czytając to forum zorientowałam się, że niektóre z Was schudły tyle w ciągu jednej tury diety turbo czyli 10 dni (!!!), więc postanowiłam ją rozpocząć od jutra, a właściwie od dziś. Trzymajcie za mnie proszę kciuki, bo niestety dorobiłam się nadwagi przez obżarstwo zeszłoroczne, więc będę się cieszyć z każdego kg mniej, bo jestem już nieco zdesperowana. Napiszcie proszę czy z wiekiem chudnie się trudniej? 10 lat temu to chyba bym miała już 10kg mniej........ Czy Wy też tak macie? Życzę wszystkim powodzenia i czekam na Wasze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do diety turbo od jutra, ostatnio nie dokończyłam z powodu licznych imprez rodzinnych i słabej "silnej woli" ;) za tydzień wyjeżdzam, może chociaż ze 2 kilo się uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna7129
Moje drogie czy orientujecie się czy można np zamiast dwóch składników z jakiejs grupy zjeść jeden?? dla mnie dwa albo 3 to za dużo ... nie dam rady tyle jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkanr1
mysle ze mozna, chociaz nigdzie to nie jest napisane. Wczesniej zastanawialam sie nad tymi dwoma kolumnami. Czy one przypadkiem nie sa po to zeby wybrac jeden produkt z jednek kolumny i jeden z drugiej, ale w momencie gdy jest kilka produktow z jednej grupy to jest to nieuzasadnione :) ja jem spokojnie dwie nektarynki zamiast np nektarynki i jablka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kima L.
Ja nie wiem jak Wy to robicie! Dla mnie ta dieta jest koszmarna: jeść 6 razy/dzień, to strasznie dużo nawet jak się je niewielkie ilości. I co 2h myśleć o jedzeniu - sprawia, że mimo, że czuję się zbyt pełna, to nie mogę przestać myśleć o pożywieniu. Koszmar. Na dodatek trudno jest normalnie funkcjonować i jeść co 2 h. Poza tym to tak radykalna zmiana moich nawyków żywieniowych, że układ pokarmowy mi się rozstroił. Przechodzę na dietę 300kcal. Będę głodna, ale przynajmniej będę wiedziała, że się odchudzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy nie chcecie schudnać tylko być stale na dietach i ich nie przestrzegać by mieć powod ,że nie działaja i dalej sie najadać wszystkiego co sie wam zechce jak czytam te fora to ręce mi opadaja kazda ma słabą wole i każda nie może zadnej diety skończyć bo jak pisze ciagle grzeszy .A to moim zdaniem tyk\lko wymówki bo nie chce wam sie naprawdę solidnie i konsekwentnie zabrać za siebie i choć jadną diete przeprowadzic prawidłowo i do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy, MusiSieUdac, tak nie jadlam nic ( tylko pilam "lemoniade" ) przez 12 dni + 2 razy po 5 dni. Sluchajcie wlasnie wrocilam z podrozy, nie wazylam sie, ale wchodze juz w moje ciuszki 34/36, ktore czekaly na moja schudniecie przez dwa lata ;) Dieta TURBO super !!!! Jutro zaczynam ( mam nadzieje ) ostatnia ture diety. Mam nadzieje schudnac jeszcze jakies 3 kg. Biegam godzine dziennie i chce zapisac sie na Pilates. Justyna7129, ja staram sie jesc tyle skladnikow ile jest napisane. Czyli wole zjesc bardzo malo 2-och rzeczy z grupy 2 niz 1-dna rzecz ale wieksza porcje. Mam wrazenie, ze im wieksza roznorodnosc tym zdrowiej i mniej monotonnie a monotonia czesto jest powodem zakonczenia diet ... !!!! E tam jesc 6 razy dziennie to nie problem. Mam w torebce zawsze kilka paczek orzechow, rodzynki. Latwo kupic sobie jakis ser w ciagu dnia. Nie glodze sie a chuuuudne !! :):) Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam obie diety odchudzanie na zawołanie i turbo ale zaczęłam od tej ONZ bo 6 posiłków dziennie wydawało mi się zbyt dużo .Jestem narazie na 6 dniu 2 tury i jak narazie schudłam 5 kg.Wiec po 14 dniach 5 kg bo nie robiłam tej dozwolonej 3 dniowej przerwy tylko 2gą turę tak z marszu.Nie wiem czy przejść na Turbo bo mam dużo do zrzucenia ale jak czytam wasze wypowiedzi to nie widzę byście dużo więcej chudły niż ja.Może jeszcze zrobie trzecią turę na ONZ i potem pomyślę czy przejść na Turbo Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina19886
Cze4ść dziewczyny. Od dziś zaczyam dietkę turbo :). waże 71,2 kg przy wzrosćie 167. Chce wazyc 62 kg, mam nadzieje ze mi sie uda. Powiedzcie mi czy naprawde chudnie sie przy tej diecie 3 kg na 10 dni, czy to nie jest prawda? Trzymam kciuki za NAS WSZYTSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zaczynam od jutra. Ważę 55 kg przy wzroście 165 cm. W zeszłe wakacje zrzuciłam 13 kg (własna dieta). Teraz chcę dobić do 48 i myślę, że ta dieta pomoże mi to osiągnąć:) Trzymam za was i za siebie kciuki, będę regularnie pisać co i jak:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, widzę, że jak narazie żadnych nowych postów. Dzisiaj mój pierwszy dzień. Jest fajnie, jak to zawsze pierwszego dnia bywa :P Mój jadłospis: P1: 2x nektarynka (zjadłam 1, bo 2 to dla mnie za dużo) P2: 2x jajko na twardo P3: serek wiejski light, jabłko P4: sałatka z pomidora, ogórka i cebuli; jajko na twardo P5: jabłko, nektarynka (pewnie i tak zjem tylko jedno) P6: jabłko, pomarańcza No i cały czas woda, ew. zielona/czerwona herbata. O 10:00 mam drugi posiłek. Od pół godziny jestem strasznie głodna, ale trzymam się planu :P Daję radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×