Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość KKaarroolliinaa
No i jest szał. -2,1 kg:D:D:D. Ja wiem, że to woda i zeszło ze mnie to co nadrobiłam przez te 1,5 tygodni przerwy od zeszłej tury. Jak jeszcze przez te 8 dni w sumie zgubię 2 kg bede w siódmym niebie ( dosłownie i w przenośni bo wtedy będzie 77) ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
Jak do tej pory: 1)Ogórek, pomidor 2)Orzechy zimne i pistacje 3) Gotowany: kalafior, brokuł, brukselka I za jakąs godzine wybieram się na grandę do sąsiada na czereśnie:P. Ale na legalu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem tu nowa ale wpisy czytam od tygodnia. Dzis kończę pierwszą turę diety , jutro sie zważę to zobaczymy ile mi ubyło. Na wiele nie licze bo generalnie ciężko mi zgubić choćby kilogram. Nie odchudzałam się od lat. Kiedyś zgubiłam 10kg ale z biegiem lat wróciły z zapasem. Zaczynałam od wagi 77kg przy wzroście 164cm, wiek 36 lat. Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
I taka zabawa z Wami. Gdzie jestescie? Temat upada. U mnie 3 dzień, trzymam się. Zapomniałam się tylko rano zważyć:). 1) Szynka+2 jajka na miękko 2) ogorek+pomidor 3)Szynka+ serek wiejski resztę się zobaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem po 10 dniach turbo tylko 2,3 kg na minusie:( zastanawiam sie teraz jaką diete teraz podjać?????Chyba 1000kcl od poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
U mnie 3 dzień i - 2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKaarroolliinaa jak Ty to robisz, że chudniesz w takim tępie. Ja po I turze ledwo 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisia
Hej:) Wszystkie wasze wpisy przeczytalam, na tej diecie wytrzymalam 5 dni i schudlam okolo 1,9 kg:) za tydzien znowu przechodze na ta diete i mam nadzieje ze tym razem wytrzymam 10 dni:) Ogolnie dietka wydaje sie fajna, w ogole nie chodzilam glodna tylko niestey czasami brakowalo mi chlebka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
ZORIANA nie wiem. To woda zeszła pewnie. Ale dałam sobie spokój. Jem malutko i o porach Turbo:). Bo przymierzyłam dzis sukienkę i tu odstaje, tam odstaje a wesele za 2 tygodnie. jakos przebiduje a po sie wezmę za siebie. Wiem, idiotycznie to brzmi, że nie odchudzam się ze wzgledu na sukienkę, która robi się lekko za duza:). Ale sporo kosztowała i nowej juz nie kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Sukienka jak już jest to niech leży jak trzeba a odchudzać można się potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisia
Ktos moze za tydzien sie przylaczy do mnie do diety turbo?:) Mysle ze razem to razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra zaczynam drugą turę. Do końca czerwca chciałabym zrzucic 5 kilosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisia
Mysle ze tobie sie uda :) do konca czerwca jeszcze duzo czasu. Ja tez bym chciala jak narazie zrzucic 5-6kg ale najfajniej by bylo gdybym, zrzucila 8-9 no ale wiem ze bedzie ciezko tyle zrzucic :) A Tobie zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKaarroolliinaa
trzymam kciuki i po weselu jestem z Wami:P. Czy po 17 czerwca:). Na pewno udą się 5 kg, dobry plan i przede wszystkim realny to podstawa. A Twój jest bardzo dobry pod tym względem! Pozdrawiam dziewczyny i wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus
WIATAM, OD JUTRA ZACZYNAM Z WAMI MAM NADZIEJE ŻE WYTRAM MOŻE TERAZ Z WAMI BEDZIE MI RAŻNIEJ BO JUŻ JEDNO PODEJŚCIE MIAŁAM :(. ALE TAK BEZ WSPARCIA TO TRUDNO. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień w trakcie, na razie trzymam się dzielnie choc pogoda nie sprzyja, leje od rana. I 2 mandarynki i kawalek jabłka II serek wiejski + plasterek sera żółtego II truskawki + orzechy dalej planuję IV mrożone warzywa + gotowane udko V truskawki + mandarynka IV truskawki + jabłko Generalnie nie przepadam za tymi pierwszymi dniami, jakoś owoce nie kojarzą mi się z jedzeniem tylko z przegryzką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
kochane, dzisiaj kończę szosty dzień diety.. mój dzisiejszy jadłospis: -truskawki, kwi, brzoskwinia, pól pomarańczy pokrojone w kawałki (nie zjadłam wszystkiego) -jajko, plaster szynki -jajko w galarecie i plaster szynki w galarecie -fasola, brokuł i kalafior gotowane -jajko w galarecie i szynka w galarecie -gotowane udko kurczaka i orzechy ziemne Niestety nie miałam czasu dzisiaj na wymyślanie dań, dlatego jajka i szynka się powtarzały ;) w ogóle już zaczynam mieć dosyć, bo każdą wolą chwilę spędzam w kuchni i wymyślam.. dzisiaj znalazłam fajny przepis: pokrojone jajka w kostkę, łyżka musztardy, seler, łyżka majonezu light.. coś innego, bynajmniej dla mnie :) ogólnie daję radę, zaczynając ważyłam 58,7, dzisiaj rano 57,1, więc nie narzekam :) moim małym grzeszkiem były trzy kęsy ciasta, a dzisiaj świruję, bo chodzi za mną ryż na mleku z cynamonem i na wszystkich krzyczę :( mam ochotę zjeść coś słodkiego, to uspokoiłoby mnie, ale z drugiej strony boję się wyrzutów sumienia.. moim celem jest 53 kg, także na jednej turze się nie skończy.. a jak Wam idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
Właśnie skończyłam szykować jedzonko na jutro, więc może Wam podsunę jakieś pomysły na dania :) -gotowane warzywa: zielona fasola, brokuł, kalafior -dwa jajka podkrojone w kostkę, wymieszane z tuńczykiem w sosie własnym i małą łyżeczką majonezu -znów warzywka: fasola, brokuł, kalafior, -dwa jajka pokrojone z łyżeczką majonezu i musztardą -sałata, ogórek, pomidor, rzodkiewka i ciut oliwy z oliwek z odrobiną sosu do sałatek knora -ser biały śmietankowy + orzechy pewnie jak zwykle wszystkiego nie zjem :) pozdrawiam turbowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Ja dzis drugi dzień diety. Na śniadanie raczyłam sie jajecznicą na szynce. O 10 owoce, potem warzywka . Na obiad udko (mam jeszcze nie zjedzone) a potem zobaczymy. Wczoraj ledwo wytrzymałam. Miałam doła i o mały włos a skusiłabym się na coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
ja również mam doła.. siódmy dzień dobiega końca, a ja nie wytrzymuję, potrzebuję słodkiego.. tak myślę, czy może od jutra zacząć jeść wszystko, ale po prostu w mniejszych ilościach.. rano się ważyłam: 56,4, kiedy zaczynałam 58,7.. troszkę zjechałam, mam ochotę na więcej, ale słodycze tak ładnie na mnie patrzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus
Witam , przy pierwszym podejściu wytrzymałam 12 dni i schudłam 8 kg. Nawet nie było efektu jojo :) teraz zaczełam znowu bo musze zrzucic jeszcze jakies 15kg zeby wrócić do wagi z przed ciążym Mam nadzieje że mi się uda .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolus, skoro byłas na diecie 12 dni a ta dieta ma 10 to powtarzałaś dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hairstylist jaki seler dodajesz do sałatki z jajek? Konserwowy czy surowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
ZORIANA robiłam tą sałatkę, ale nie miałam selera, więc w sumie mi wyszła taka pasta jajeczna.. myślę, że możesz dodać najlepiej surowy seler. dzisiaj byłam z koleżanką na kawie i zjadłam z nią na pół sałatkę z kurczakiem i sosem czosnkowym, no i kawałek placuszka.. rano się zważę, mam nadzieję, że nic to nie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hairstylist
i wkurza mnie, że w tej diecie jest tak mało owoców, bo w sumie one mi jakoś zastępują słodycze. jutro zmiksuję sobie truskawki i kiwi, mniam :) przyznam szczerze, że tak się zajęłam tą dietą, że śni mi się po nocach i już o ósmej się budzę na posiłek.. wiecznie liczę, wymyślam dania, o niczym innym nie gadam, chyba muszę trochę odpuścić i podejść do tego z większym dystansem, bo to aż nie zdrowe. moim celem jest 53 kg, teraz jest wieczór, ważyłam się i było równe 57, więc rano myślę, że będzie mniej. dobrze, że jest te forum, to przynajmniej mogę się wygadać, bo w domu to już mają dosyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus
WITAM, zORIANA TAK POWTARZAŁAM DNI I EFEKT BYŁ TYLKO ŻE MIAŁAM ZAMIAR WYTRZYMAC 2 RAZY PO 10 DNI ALE NIE DAŁAM RADY:( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka.mi
nigdy nie schudniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście? Haloo! Czyżby wszyscy zrezygnowali? I kto mi doda otuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×