Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość turboula
no mnie złamała grypa ale nadal 2 dzień diety wiernie realizuję. no muszę sie wam pochwalić cudzymi sukcesami. otóż jak wspomniałam moja przyjaciółka która obchodziła normalnie śita czyli 3 dni = sylwester, ora kolega z pracy który był na turbo o jedna czy dwie tury krócej niż ja schudli w sumie po 10 kg bardzo łADNIE PO NICH WIDAĆ. odchudzaja sie dalej . mnie jeszcze narazie niestać na poświąteczne ważenie. no jednak moje długie ferie świąteczne miały jedynie krutkie dietkowe przerywniki i raczej się raczyłam niż chudłam. ale przyjdzie ten moment za kilka dni może że się zważę i doniosę co i jak z holernymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
Ana 2 powiedz jak u ciebie? zostało coś z nawyków żywieniowych turbo? czy utraconych kilogramów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turboula
słuchajcie wymiękam zdrowotnie i może na zwolnienie pojdę a w domu mąż okupuje internet ale solennie przysięgam być na diecie i w przyszłym tygodniu będę na pewno, pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2
Witam wszystkich, tak ja wspominałam od wczoraj zaczełam od nowa. Moja waga wyjściowa to 85 kg, a więc przez okres świąteczny przybrało sie troche ale to ciągle mniej o 2 kg od pierwszej wagi wyjściowej, więc nie jest bardzo źle. Szczerze mówiąc nie mam ochoty na dietę ale może to minie tylko proszę odezwijcie się do mnie bo jakoś mi tu samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota@rybka
Dzisiaj rozpoczęłam kolejną ture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniHania
DO Turboula - powiedz, czy Ty specjalnie te błędy robisz? Bo mnie aż oczy bolą, a nagromadzenie byków takie że zaczynam wątpić czy to czasem nie specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 26
Witam. Mam chęć do was dołączyć , przytyło mi się tu i ówdzie . Ważę tak około 65 kg przy wzroście 162. Jakoś ciężko jest się zmobilizować . Mam nadzieję , że dam radę. U mnie najgorzej jest z rana ,ponieważ uwielbiam pieczywo na śniadanie.Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 26
Hello??? Jest tu kto? Nie udało mi się dziś . Jutro na pewno się uda. mam plan . Po pierwsze pozbyc sie tkanki tłuszczowej . Czyli schudnac na tej diecie jakies 8 kg. A POTEM BRZUSZKI I PRZYSIADY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska :)
Hej:) JA zaczynam dzisiaj, przy wzroscie 164 cm waze 64,5 kg bym chciala schudnac do wagi 60 kg :) Trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nixa098
Hej Miśka! Ja podobnie jak Ty rozpoczęłam diete turbo, dokładnie 5.03.2013, waże 67kg przy wzroście 165, jestem tym tak podłamana, że mam nadzieję, że tym razem uda mi się schudnąc. w Lato ważyłam 63kg i w cale nie byłam zadowolona ze swojej figury wiec waga do jakiej dąże to około 53-55kg wiec ponad 10kg przede mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
Hej dziewczyny . Chce rozpoczac diete turbo , moze jest ktos chetny do przylaczenia sie? Do terminu moge sie dostosowac ,mozemy uzgodnic od kiedy . Razem bedzie latwiej wytrwac. Czekam na propozycje . Mam nadzieje ,ze ktos sie zdecyduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy098
Anonimka ja zaczynam od jutra :) skonczylam juz 1 ture, niestety efekt marny 2kg :( mialam 3 dni przerwy i od jutra zaczynam od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajnie, ja właśnie dziś zaczęłam. Mogę się przyłaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
Hej dziewczyny zglosilam sie do dietowania , ale w koncu pomyslalam ze na poczatek sprobuje diety mz w mojej wersji. tzn. postanowilam jesc tylko sniadanie , obiad i kolacje w odstepach ok . 4 godz. i w przystepnych porcjach , w miare normalnych ,ale bez zadnych dokladek i ograniczen np . ( brak ziemniakow w obiedzie czy calkowity brak chleba )A w przerwach miedzy posilkami popijac herbate zielona, czarna , wode .Zobacze jak mi wyjdzie. Kiedys jadlam tak regularnie , bez podjadania ,bez dokladek i bylam szczupla . Moze sie uda. Wiem ,ze podobno lepiej jest jesc 5 malych posilkow , ale to nie dla mnie . Nie umie sie pilnowac i zaczynam jesc za czesto, a potem za duzo .Bede do Was zagladac i trzymac kciuki . Ja na poczatek sprobuje z tymi trzema glownymi posilkiami , a jak nie wyjdzie to do Was dolacze. Choc mam nadzieje ,ze wyjdzie , bo oprocz zrzucenia kg .chodzi mi ogolna o zmiane nawykow zywieniowych i ustabilizowanie por jedzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
*** nie umiem***- mialo byc.Bede wchodzic na temat ,latwiej mi bedzie trzymac sie swojego planu , jakby cos ...to sie przylacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Planuję zacząć dietę Turbo, jednak mam jedno pytanie - czy przygotowując pierś kurczaka, można ją usmażyć na odrobinie oliwy (oczywiście bez panierki), czy ta dieta wyklucza jakiekolwiek smażenie i można mięso tylko piec/gotować? Pozdrawiam i życzę wytrwałości wszystkim na diecie :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Badania są anonimowe. Czy ktoś zgodziłby się wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć udziału wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@wp.pl W tytule wpisz turbo Kafeteria Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
Witaj grucha-pietrucha , ja kiedys bylam na tej diecie i do smazenia nie uzywalam tluszczy . Jajka smazylam na samym teflonie , piers grilowalam w piekarniku lub pieklam w foli aluminiowej . Ale wiem ,ze niektore dziewczyny nie trzymaly sie kurczowo zasad , a jednak dieta dzialala. Jesli Ci bardzo zalezy na zrzuceniu kg to sprobuj odstawic tluszcze , wieksza pewnosc ze robisz wszystko wg zalecen. Z drugiej strony moze odrobina oliwy nie zaszkodzi ? Ja w kazdym badz razie nie smazylam na tluszczu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimka 002, dzięki wielkie za odpowiedź :-). Też tak sądzę, że najlepiej odstawić tłuszcze, ale chciałam się jeszcze upewnić. Ja zacznę turbo od razu po świętach, niestety pobyt w rodzinnym domu nie sprzyja dietowaniu :-(. Już nie mogę się doczekać, bo będzie coraz cieplej, a oponka przeszkadza :-). A jak Ci idzie dieta mz w Twojej wersji :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda21
Witam, ja od jutra zaczynam dietę :) mam nadzieję, że coś uda mi się na niej zrzucić w kg :) ile można wypić dziennie kaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubson26
Dziewczyny koniec gadania ,bierzemy się do roboty. Nic samo się nie stanie. Chcemy być piękne ? Oczywiscie ...2 kwiecien start dieta turbo w moim przypadku plus cwiczenia z MELB Razem bedzie lepiej takze piszcie i dołaczajcie sie . Mam zamiar zgubic 10 kg. Wyglądam, teraz kak jak maly kwadrat. wzrost 160 waga 66,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubson26
Mój cel za 3 miesiące ważyć 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
ja przez swieta nie trzymalam sie zasady *mz* i chyba mi przybylo :-0. Zastanawiam sie czy nie zaczac turbo. Mz jest dobra opcja , ale to proces powolny ,nie schudne tak blyskawicznie jak na turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
Grubson26 na pewno Ci sie uda , ale bedziesz musiala zrobic ze 3 tury .Moda21 nie wiem ile mozna wypic kaw , chyba nie ma jakis ograniczen tylko ,zeby nie przekraczaly 10 kalorii na szklanke ( czyli chyba bez cukru) . Pomysle czy nie przylaczyc sie do Was z turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfxxv
Na czym pilega ta dieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfxxv
Polega*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już 2 dzień na diecie ,od 2 tyg codziennie cwicze z chodakowską 30 min dziennie , mam 160 cm wzrostu i 63 kg mój cel do lata 56 kg i będe heppy ,piszcie o swoich osiągnięciach to motywuje:) ogólnie widze ze tu jakoś cicho ,niema siły pisać na diecie:0,kto walczy niech pisze cobym sama niebyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
do jgfxxv -----------streszczenie masz na pierwszej stronie . Dziewczyna o niku ,, malowanalalkaa,, 03:53 napisala w skrocie. Masz 4 grupy produktow , jesz 6 posilkow dziennie wybierajac produkty z tych grup, dieta trwa 10 dni ( mozna ja powtarzac). Na kazdy dzien ,przy kazdym posilku masz napisane jakie produkty z danych grup laczyc . Dieta skuteczna , szybka ,glodna nie chodzisz , ale trzeba sie trzymac regul wtedy dziala najlepiej i nie przejadac sie wybierajac produkty. UWAGA ------ nestee-----podala jakies sciagniete menu . Jak na moj gust to menu jest zle i nie ma nic wspolnego z turbo. Nie sugerowalabym sie tym . Malowanalalkaa podala prawidlowa diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 002
zeszycik --fajnie ,ze piszesz. Na pewno schudniesz , do tego jeszcze cwiczenia i sukces murowany .Szkoda ,ze nikt sie tutaj nie wypowiada .Dziewczyny odpadaja , a kiedys tu bylo gwarno ,latwiej wytrwac w wiekszej grupie. . Zeszycick trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×