Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina 29 Gdansk

Oto cała prawda, dlaczego ludzie są sami

Polecane posty

Gość Ewelina 29 Gdansk

Powiem wam, dlaczego wszyscy sie poruszają jak pijane dzieci we mgle: Każdy chce być z ladnym partnerem. Nikt nie patrzy na charakter, na intelekt. Atrakcyjna osoba, która zdjaje sobie sprawe ze swej atrakcyjności wie że moze sobie pozwolic na wiele egoistycznych zachowań. Kółko się zamyka. Ludzie atrakcyjni jeszcze na więcej sobie pozwalaja w związku, a samotni nieatrakcyjni zamykają sie w sobie. Potem i tak wszyscy ladują w tym samym worku, starzy, chorzy,pomarszczeni. Nie jestem brzydka,ale tez nie jestem jakaś specjalnie atrakcyjna. jestem szczupła, zadbana, mądra, mam wiele pasji i wiem, że facet ktory by był ze mną na pewno by się nie znudził do końca życia. W kazdej dziedzinie życia: od rozmów po jedzenie az po łóżko. Niegdy bym go nie zdradzila i zawsze bym przy nim była, bez względu na to co będzie. Ale co z tego skoro facet patrzy na moje fotki na sympatii i nie pisze nic, bo nie jestem ładna. Nikt mi nie daje szansy. Dlaczego? To takie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
masz racje a najgorsze jest to ze oczekiwania mają duze ale od siebie nic nie wymagają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zostawiasz fotki na sympatii, zeby sie frustrować? Miłoscią sie nie handluje... I nie załamuj się, trafi Cię Twoje szczęście w najbardziej nieoczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
Jak ktos kieruje sie tylko wygladem, a pozniej narzeka jak mu zle to niech sie buja. Moze jestem wstretny, ale nie zal mi takich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
ja jestem szczupły i nikt mnie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma podac
cream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
ja nie podam meila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestetyy
taka prawda :( sama jestem niby z tych ladnych ehhh i tak wybieram, przebieram, egoistycznie sie zachowuje, szukam ksiecia z bajki...zdaje sobie sprawe z tej mojej beznadziejnosci ale poki co nie umiem inaczej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaszek
no niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
Nie ma ludzi idealnych. A ksiecia z bajki moza zobaczyc w kreskowkach dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
nie ma ideałow powiedzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz by Cie zaczepiali na fotce? Zrób sobie profesjonalne zdjęcia u fotografa,lub na paru fotach zrób dzióbek. albo Ty zaczepiaj panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
Ciekawi mnie dlaczego ladne kobiety skarza sie, ze nikt ich nie podrywa. Teraz czytam wypowiedz "no niestetyy " i widac, ze nie moga sie opedzic od facetow. Wiec jak to w koncu jest ? no niestetyy pokaz fotke to ocenimy jaka jestes :P Zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllka
a juz nie mozna sie poznać w realu???? powiem jedno ,ludzie samotni to nie tylko brzydcy,przeciętni ale róznież piękni....jedno ich łaczy-wyniosłosć!!!!jeśli nie ewidentna to zewnątrzna,pozorna.Zauwazyłam że nawet bardzo brzydkie osoby maja partnerów pod warunkiem ze sa otwarte na swiat i potrafią się uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuio
piszesz Ewelina 29 Gdansk :" mam wiele pasji i wiem, że facet ktory by był ze mną na pewno by się nie znudził do końca życia". Czyli osoba ktora nie ma pasji jest juz skazana na samotnosc? sama do takich naleze,tzn nie mam czegos czym sie pasjonuje,zainteresowan, hobby.I co mam zrobic? nie da sie wybrac jakiejs dziedziny i powiedziec: od dzis sie bede tym interesowac. Czy mam sie czuc z tego powodu gorsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
dziewczyny wolą misiowatych facetów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestetyy
nie pokaze foty :) do nastolatek juz nie naleze :) mam 30 lat, a im czlowiek starszy tym ma wieksze wymagania. Spowodowane jest to doswiadczeniami nie zawsze milymi. Jestem po rozwodzie, zycie wiele mnie nauczylo wiec szukam partnera "idealnego" takiego, ktory bedzie mi pasowal pod kazdym wzgledem. Zdaje sobie sprawe ze swojej kobiecosci i urody ale fakt....jestem cholernie samotna bo wsrod tlumu ciezko znalesc tego Kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
Najzabawniejsze jest to, ze te wszystkie idealy maja sie pozniej nijak do partnerow, ktorych wybieramy. Nie bez powodu wzielo sie powiedzenie, ze milosc jest slepa i to jest wg mnie optymistyczna wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ja mam tak samo(w sensie przebierania),z tym że na portalach nie szukam,wole realnie.Czuje sie pewniej gdy poznaje faceta na żywo niż w necie. ale tak samo szukam ideała,chyba tak wiekszość rozwódek ma pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
no niestetyy ale nie obawiasz sie ze jak tak bedziesz przebierac i przebierac to w koncu zostaniesz sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko tez zalezy od tego gdzie szukasz... W internecie sa przewaznie mezczyzni szukajacy przygod . Sproboj w realu, wsrod ludzi inteligentnych. Na przyklad jakis klub filmowy, wilebicieli artu etc. Tam znajdziesz ludzi obdarzonych dusza. A jesli chodzi o wyglad... Zawsze badz zadbana, ladny makijaz, rzeczy... Badz ciekawa i kobieca i szukaj drugiej polowy tam, gdzie trzeba. A tak na marginesie- milosc zazwyczaj przychodzi w najmniej oczekiwanym miejscu i porze \' Nie znasz dnia ani godziny\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
"W internecie sa przewaznie mezczyzni szukajacy przygod". Nie zgadzam sie. Jest wiele osob, ktore chca kogos poznac bo nie maja okazji w realnym zyciu z wielu powodow. Nie koniecznie musi byc z nimi cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
ja jestem zdrowy umyslowo , mam pasje , zainteresowania , pracuje ale jestem szczupły nie mylic z chudym i przez to nikt mnie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CREAM , TO ŻE JA WZDYCHAM DO MISIOWATEGO TO NIE ZNACZY ZE KAZDA KOBIETA TAK MA . NIE JESTES ZA CHUDY- WIEC W CZYM PROBLEM. uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomaraczy
ale ja pisze prawde niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phys
depeche15 a ja bym zaryzykowal stwierdzenie, ze przewaznie mozna znalezc wlasnie normalne osoby. No, ale to sa moje obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×