Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina 29 Gdansk

Oto cała prawda, dlaczego ludzie są sami

Polecane posty

Gość antyk53246
No wlasnie kazdy ma swoj typ i niech tak zostanie. Przeciez nie wszystkim podobaja sie jednakowi mezczyzni czy kobiety. Dla mnie nie ma roznicy w okresleniach sliczna a piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej wkurwia jak się rodzina śmieje z dziewczyny mojego kuzyna. Dzisiaj na komuni to już myślałem że nie wytrzymam wszystkie ciotki ją obgadywały bardzo negatywnie. Widzialem ją po raz pierwszy i faktycznie, ładna nie jest ale po paru godzinach się przyzwyczaiłem i w ogóle z chrakteru fajna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
niunia, u mnie jest inaczej, ja byłam z facetem kilka lat, w ostatniej fazie związku bardzo sie meczyłam, i teraz nie chce sie pakować w cos co nie bedzie mi sie wydawac idealne w 100%...ale wiem ze ideałów nie ma...:)) i mimo tej swiadomosci nadal przebieram....i szukam, księcia czy nie wiem kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziesz mmiiaa - ładne kobiety zawsze znajdują (mam nadzieję bo niewiele oprócz wyglądu mogę zaoferować - w sensie , ze nie będzie mi się chciało starać dla faceta i ogólnie to powinien się cieszyć , że chcę z nim być - to mu powinno wystarczać i na nic więcej nie powinien liczyć z mojej strony raczej bo ja sama sobie nie radzę z moim charakterkiem :D ) - życze ci tego księcia - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci patrzą na wyglad, kobiety na wyglad i kase. Proste. A ty autorko gdybys byla piekna, sama bys przebierala wsrod przystojnakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
michał3 to jest wlasnie najgorsze. Przeciez to danej osobie ma sie podobac partner a nie jakiejs ciotce czy diabli jeszcze wiedza komu. Nie wiem w ogole jak mozna sprawiac przykrosc innej osobie takim obgadywaniem. Zero empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
"ogólnie to powinien się cieszyć , że chcę z nim być" :D:D dokładnie.... wiem ze znajde..:)) tylko qr, kiedy ...szkoda mi siebie ze taka jestemm, bo gdybym nie była taka prozna, pewna siebie, zarozumiała, i w ogóle z dupy, to byłoby mi łatwiej..pa i pozdro600 niunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
Ja jak nie znajde nikogo w Polsce to jade na Daleki Wschod. Tam wszyscy sa takiego wzrostu jak ja wiec nie bede sie az tak wroznial wzrostem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lztrewqiuedhgafssgsg
antyk53246 Ludzie zawsze beda obrabiac dupe to pewne jak smierc. Sam na studiach mam taka grupke podla. Ja raz komus zaufalem i bardzo zle na tym wyszedlem :/. Teraz juz na studiach trzymam sie tylko z jedna przyjaciolka ktorej wiem napewno, ze moge powiedziec wszystko n i z 2 facetami tez sie trzymam, a z reszta ludzi gadam tylko o pierdolach inaczej sie nie da bo ludzie sa podli, a empatia niestety tylko w ksiazkach od psychologii istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
antyk, ile masz wzrostu, szczerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Energiczna Trzydziestolatka 👄 :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
lztrewqiuedhgafssgsg chyba masz racje. Ja tez mam swoich znajomych ktorym moge mowic wszystko a z reszta to o pogodzie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
168 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lztrewqiuedhgafssgsg
antyk53246 Pewnie ze mam racje. Kiedys powiedzialem komus cos szczerego, a w nastepny dzien wszyscy sie dwiedzieli o tym. To nie bylo szczesliwe, a mi sie najlepiej jak juz z dziewczynami gada bo mi sie latwiej zwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lztrewqiuedhgafssgsg
antyk53246 kumpel ma 160 i ma dziewczyne glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zobaczyłem dziś w sklepie piękna blondynkę :P :) rezygnuje teraz ze wszystkich potencjalnych kandydatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
czyli mam 1 cm wiecej od ciebie.:)..moj kolega ma 162 ten to ma dpiero...to 168 nie duzo, ale tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
Tak sobie mowie, ze jakas tam czeka na mnie. Tylko musze ja odnalezc. Ludzie potrafia byc straszni dla siebie, ale czy trzeba sie spotykac ze wszystkimi ? MMMIIIAAA dzieki za dobre slowa. Zawsze uwazalem ze sa przeciez nizsze dla ktorych bede i tak wysoki. Moze ktoras z nich mnie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lztrewqiuedhgafssgsg
Nie nie trzeba sie spotykac ze wszystkimi, a nawet nie mozna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
lztrewqiuedhgafssgsg tez dzieki za dobre slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
antyk, znam kilku niewysokich facetów, i tylko jeden nie ma dziewczyny, wiec wiesz...twoj wzrost nie jest jeszcze tragiczny, naprawde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
MMMIIIAAA jakos nie widac tego twojego charakterku na forum. Moze poprostu przesadzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
oj antyk, nie wiesz co mowisz...ja jestem miła, bo nie jestem sfrustrowana zyciem, bo w zasadzie mi sie wszystko układa...ale nie chciałbys byc moim facetem , uwierz...:)) wiem jaka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroda to rzecz względna - każdy am w sobie coś co moze się komuś spodobać a jak do tego dojdzie niebanalny intelekt i zdolność do oczarowania słowem lub muzyką to wystarczy aby coś zaiskrzyło:) a w zakochaniu nie widzi sie wad;) Dziś mi coś takiego się przytarafiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk53246
MMMIIIAAA Wydaje mi sie, ze sa mezczyzni, ktorych pociagaja wlasnie dziewczyny z trudnym charakterem. Zycze Ci powodzenia i dzieki za mila rozmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lztrewqiuedhgafssgsg
Vampire ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMIIIAAA
no, dzienXX...moj facet to musiałaby byc taka troche dupka, aby mi sie nie stawiał za bardzo, bo ja również muszę dominować...więc powodzenie to sie przyda jemu :)) antyk, tobie równiez życzę powodzenia i szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz byłem z dziewczyna która ma trudny charakter - nigdy więcej, teraz sie biorę za normalne kobiece kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lztrewqiuedhgafssgsg
Vampire Ja tez z taka bylm i ... 3 miesiace wytrzymalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×