Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chcę wiedzieć

Po jakim czasie usłyszałyście kocham Cię ?

Polecane posty

Gość po 5 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsd
nie pamiętm ale jak po latach usłyszałam że mszczę się na nim bo mnie nie kochał na początku to było mi bardzo źle, nie wymuszajcie słowa kocham jak będzie gotwy/a to powiem lepiej żeby powiedzieli szczerze niż kłamiąc bo druga osoba to mówi lub tego oczukuje, a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od
którego? od jednego po 3 godzinach, od drugiego po dwóch dniach, od trzeciego po tygodniu, od czwartego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z nim rok i nie powiedział mi tego jeszcze, nie powiedział nawet że mu na mnie zależy, raz tylko ze dobrze że jestem i ze fajnie że jesteśmy razem, dlatego ciekawa jestem jak to było u innych. Nie chcę wymuszać, bo to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tego nie słyszałam od mojego M. :( a jesteśmy razem od ponad 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mader - zanim się urodziłam. Od facetów... różnie. Rozciagłość od pól roku do 2 spotkania, czyli po tygodniu. I żeby było śmieszniej to to ostatnie jest trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usłyszałam po pół roku znajomości. Jesteśmy razem prawie 4 lata i prawie od roku zaręczeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agn24
Najpierw mnie uderzył, ale tak lekko z liścia, bo niepowiedziałam mu ze znam jego dobrego kolege i kiedyś z nim flirtowałam a pózniej mnie przepraszał i to powiedział a wszystko w drugim tygodniu znajomości chyba przy 6 spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agn24 to jak juz po 2 tyg Cie uderzył to po 2 latach pewnie Cię zabije daj sobie z nim spokój za nim będzie za poxno... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betii 666
ojjj dlugo musialam czekac...On ma duze problemy z mowieniem o uczuciach...na szczescie jakos radzi sobie z ich okazywaniem i to mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minely 2 lata i tego nie
uslyszalam. Ale nie czekam na to. On widocznie z tych co nie mowia. Czy te 2 slowa cos zmienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te 2 slowa cos zmienia? niektórym zmieniaja zycie ,oj zmieniaja :D Niejedna usłyszała po tygodniu ,czy tez miesiacu deklaracje KOCHAM CIE " i uwierzyła w dozgonna miłosc , no o przeciez on powiedział, ajak powiedział to jest juz moj i nikomu mnie nie odda ... po czym koles sie zmywa i wiecej w jej zyciu sie nie pojawia ... zdziwienie , konsternacja, ogłupienia ... no bo jak to ? Przeciez powiedział ... zmieniło sie jej życie ... na koniec:D nie słowa, lecz czyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Was zaskoczę...
po 3 m-cach i jest moim mężem od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska zupy
ja usłyszałam po miesiącu... :) ale nie to jest ważne, najważniejsze jest że choćby mi tego nigdy nie powiedział to i tak widzę i czuję to każdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a ja od mojego męża tez usłyszałam po ok. roku. Wczesniej nie było słów, ale ewidentnie czułam że jestem kochana. Więc nie histeryzuj :) Będzie czuł, będzie tego pewien, to powie. Wymuszanie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegladam stare tematy
nie pamietam,dosyc szybko moze po 2miesiacach,pozniej bylismy razem 2lata. te slowa nic nie znacza,bo milosci nie ma.chyba ze rodzicielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm., na drugim spotkaniu..czyli prawie 3 lata temu. potemnie był taki wyrywny, a dziś ma mówi tak w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfrfr
Najważniejsze to poczuć że ta druga osoba naprawde nas kocha. No ale my jak to kobiety chcemy to też usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×