Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spawaczka

jestem dziewczyną chcę zrobić kurs na spawacza

Polecane posty

Gość Spawacz.
Smykalke czeba miec Tak,ale jak dziewczyna niesprobuje to sie niedowie czy ma czy niema smykalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 141
przy spawaniu jeszcze trzeba umieć wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spawaczka
Ja popieram w 100% kobiety które decydują się iść do pracy jako spawacz. Sama ukończyłam kurs spawacza. Nie powinno iść się w takim kierunku tylko dla pieniędzy bo to żmudna praca. Ja poszłam z zamiłowania bo zawsze lubiłam męskie zawody a w tym czuję się spełniona i mimo że napracuje się jak głupia i po powrocie myślę tylko żeby się położyć to czuję się szczęśliwa bo robię to co lubię. Nie jest łatwo kobiecie dostać prace w tym zawodzie przynajmniej w moim rejonie ( woj. dolnośląskie) ale warto walczyć o swoje i byc pewnym siebie. Mam nadzieję że grono spawaczek się będzie powiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz spawać to czemu nie? Ważne, czego Ty sama chcesz, a nie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaspawaczka
Ja osobiście posiadam zrobiony kurs na spawacza metodami MIG i MAG. Ciężko znaleźć pracę ale są ludzie którzy dadzą ci szansę. Spawanie to brudna robota jeśli chodzi o pieniądze tylko i wyłącznie to odradzam, sądzę że takie rzeczy trzeba lubić. Naprawdę bywa ciężko fizycznie a jeśli dbasz o swoje bezpieczeństwo to wszystko będzie ok. Ostrożnie z oczami ze skórą i można robić. Ale trzeba być silnym również psychicznie ponieważ co chwilę napotykam na zdziwienia i różne dość głupie sytuacje że jestem kobietą i że w ogóle mam o tym pojęcie Jeśli jakaś będzie jeszcze chętna robić kurs spawacza a chce się czegoś dowiedzieć to piszcie na maila pra0@o2.pl najlepiej w temacie cos o spawaniu to będę wiedziała o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greys90
Ja na Twoim miejscu w ogóle bym się tym nie przejmowała. Mi najbardziej odpowiada spawanie gazowe, dlatego kiedy oświadczyłam rodzinie, że robię kurs spawacza to mnie wyśmiali, że sobie rady nie dam, że zdrowie zniszczę. A tu guzik! Jak się zachowuje wszystkie zasady bezpieczeństwa i pracuje się dobrym sprzętem ze sklepu Tomsystem http://www.sklep.tomsystem.pl/spawanie-gazowe/ nie ma się o co martwić:) Radę sobie też daje. Zresztą skończyły się już niepotrzebne komentarze a jak trzeba pomóc to wiedzą do kogo przyjść. Owszem praca ciężka, ale to nie znaczy, że nie dla kobiet. Każdy ma swoje własne predyspozycje i lubi różne rzeczy ;) Dlatego nie zniechęcaj się tylko działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się dzisiaj w UP i zapisałam na kurs spawania. Bodajże MAG TiG. Nie mam zielonego pojęcia o spawaniu, ale jakoś tak mnie tchnęło, żeby się wybrać :D Tylko właśnie już słyszę w głowie to chrzanienie wszystkich dookoła, że nie dam rady i że to nie dla mnie :( A ja bym chciała chociaż sprawdzić czy to dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to bardzo dobry pomysl, sam działam w branzy od jakiegos czasu, jakbys szukala profesjonalnych spawarek to zajrzyj http://enelwroc.pl pozdrowienia, Edek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od spawania gastronomicznego,prawie kazdy tak zaczyna. Inaczej cienki spawacz bedziesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×