Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrrrrrrrrrrrrr

Ona starsza o 3 lata.

Polecane posty

Gość brrrrrrrrrrrrrr

Ja w tym roku 21, a ona 24. Zaprasza mnie usilnie do siebie, chciałaby się spotkać. I pogadać. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yty
spotkać zawsze sie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrr
ileś tam miesięcy temu poznaliśmy się na czacie i okazało się, że mało, że studiujumy blisko siebie to i pochodzimy z tych samych okolic. Nawet autobus do domu mamy ten sam, ale nigdy się nie spotkaliśmy. Jakiś czas ze sobą nie gadaliśmy i teraz znowu zaczęliśmy. I ona jakoś odważniej zaczęła i chce się spotkać. A najlepsze jest to, że ona chyba nie pamięta jak wyglądam... Ale przyjemnie się z nią gada, potrafię ją rozśmieszyć. Ale martwi mnie to, że jeśli nie pamięta jak wyglądam to może po prostu chce się tylko tak spotkać, bez szans na nic więcej. Niby żartujemy na gg, że nieszczęścia chodzą parami i jesteśmy na siebie przeznaczeni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarz
Ponałem swoją kobietę na pewnym forum. Jest starsza ode mnie o 10 lat. Dziś jest moją żoną . Zapytaj się sam siebie czego chcesz i wg tego podążaj, a nie pytasz się ludzi co sądzą o takiej różnicy w latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sie szybciej starzeja
rzucisz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrr
No tak, ale czego ona chce. Niby pisała, że najczęściej interesują się nią młodsi, więc miała z takimi do czynienia. Nie wiem jak to rozumieć... Poza tym na zdjęciach wygląda poważnie, zresztą już wkrótce pani magister... A ja gówniarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrr
Ale ja narazie nie myślę o takich rzeczach, tylko zastanawiam się czego ona chce. Ale ona sama nagle zaczęła napierać na spotkanie. I nie wiem jak to rozumieć. Może po prostu chce mnie poznać, pogadać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarz
Takich kobiet się nie zostawia. Wiem ile bym starcił , gdybym ją rzucił. Chłopie , ty się nie zstanawiaj, czego ona chce , tylko czego ty chcesz. Reszta się sama z czasem wyklaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiag876
to ze jest starsza to nic nie znaczy zwłaszcza ze tylko2 lataa ze chce spotkania no cóz spotkaj sie z nia tylko czy ty jestes na to gotów bo tutaj trzeba zgody obustronnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrr
No właśnie zdziwiła mnie... jakiś czas temu przebąkiwała, że mógłbym na juwenalia wpaść, ale to raczej tak pół żartobliwie. A dzisiaj prosto z mostu 'to kiedy przyjeżdżasz?'. I parę razy pytała, robiła aluzje, a jak ja się ociągałem to widać było, że się obruszyła. Dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrr
Tak nagle 'zaatakowała', że ja sam nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booooże
Ale z ciebie ciota. dziewczyna chce sie spotkać. Jeśli ty też to jedz do niej, A jeśli nie chcesz to daj sobie spokój. O co CI chodzi. Sprawa jest jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×