Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość WS
Podkarpacie. :) Chętnie się dołączę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkarpacie czy Mazowsze... nieważne... dla takiej zabawy przejechałbym całą Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawka facetów
hahahahhahaahhahaahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
Popytajcie się w basenach w swojej okolicy czy można wynająć basenik bądź jaccuzi dotakiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś77
Trochę mnie nie było bo myślałem że temat upadł... Wracając do wcześniejszych postów co do podejścia kobiet do tematu to wydaje mi się że większości naszych Pań brakuje po prostu trochę odwagi żeby się pokazać w tak odmiennej sytuacji.Bo dla wielu nie jest to problem np.kilkadziesiąt pań skacze do basenu w sukniach ślubnych ot tak,bo można (link http://vimeo.com/15977875)jednak jestem pewien(!)że gdyby mąż którejkolwiek z nich poprosiłby o zrobienie czegoś takiego w domu(choćby w wannie) to odpowiedz brzmiałaby stanowcze NIE! Nie chcę być cyniczny,ale Polki są tu bardzo przewrotne,mogą takie coś zrobić dla siebie ot tak,ale gdy tylko ktoś poprosiłby o to,to już nie. Aczkolwiek może są osoby które lubią być uwielbiane jak gwiazda,tu przytoczę przykład z anglojęzycznego forum wetlook gdzie zwykła,normalna kobieta (pseudo Wetmar)stała się taką gwiadą z dnia na dzień.Tylko nie bała się pokazać co lubi i to wszystkich urzekło. Ale już nie wierzę żeby w Polsce ktoś się odważył.Taka nasza szara rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś77
Zainteresowanych tematem zapraszam na NKJ do profili Wetlook lub Wetworld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka003
Ja jak jestem nad wodą a nie wezmę kostiumu, to najczęściej kąpię się w ciuchach - w tym, co mam na sobie. Nie wiem co w tym dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook_fan
Nic dziwnego. To właśnie jest fajne. Tylko,ze jak ja jestem facetem i bym tak zrobił to uznano by mnie za debila bo przecież mogę się rozebrać do majtek. Kobiety pod tym względem mają troszkę lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123gigant321
Niestety kobiety prawie nigdy nie chcą spróbować czegoś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ety k
brrr zimne i mokre ubranie jest strasznie niewygodne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna artystka
ety k-w odpowiedzi...wcale nie musi być zimne np.w wanne pełnej ciepłej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 58369
Naprawdę żadna z pań nie próbuje nigdy odkryć czegoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2578yy4
Szkoda że temat upada,bo zapowiadał się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTD6258
Gdyby nie było w tym czegoś fajnego,to nie istniały by sesje zdjęciowe/video takie jak "trash the dress"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wstyd co robić
dobra mam pytania: ale jak to z mydłem się myć i sobie mydlić ubrania?? A potem chodzić po domu w mokrym ubraniu? Siadać w takim na kanapie? Wychodzić w takim na miasto? Bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTD6258
Wracjąc do tematu Trash the dress-przecież takie sesje plenerowe nie były by modne gdyby coś w tym nie było.Dla takiej panny młodej suknia do czasu ślubu jest najbardziej chronionym przedmiotem,żeby tylko coś się nie stało.Po ślubie może dać upust temu wszystkiemu i się wyżyć nawet w wodzie.A przecież każda ma w szafie jakieś ciuchy mimo że fajne to nie wygodne,okazyjne,do pracy czy kościoła.Czemu też w ten sposób nie "wyżyć "się?Tymbardziej że są faceci dla których akurat taka kobieta jest szczytem mażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana008
Ciekawe...warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexidomi
Ja często się kąpię w koszulce i w majtkach bo to bardzo przyjemne, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
A ja w grubym ubraniu zimowym. Kto chce spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx5488romeo2
Preferuję bardziej formalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodybouilding
Dobry artykuł.Trafia w sedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosko0
co tak naukowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
No i jak widac forum dla kobiet stalo sie najlepszym miejscem do wymiany poglladow dla wet-maniakow. Calkiem jak w "Rejsie " Piwowskiego "- ... w damskiej toalecie ktos na scianie napisal GLUPI KAOWIEC - a co pan robil w damskiej toalecie - jak to to pan nigdy nie byl w damskiej toalecie?" Tak, tak Panowie, niestety 75% wetlookowcow jest rod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Sorry Czarna dziura zezarla..... Tak tak panowie - niestety 75% wetlookerow jest rodzaju meskiego a wetlookerki sa w wyraznej mniejszosci. Te panie ktore to robia to bardziej aby zadowolic partnera niz z wewnetrznej potrzeby. No coz takie jest " c'est la vie....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosko0
Dziewczyny! wymiana myśli jest teraz miedzy facetami! Mam wrażenie, że uzasadniają zainetesowania "mokrym podkoszulkiem". Kontekst erotyczny, seksualny jest oczywisty ! Naukowe uzasadnienia są jedynie próbą znalezienia usprawiedliwienia ich kompleksów. Kolejne ustawki facetów. "Istota wetlooku" jest jedna: niewyżyci faceci ciapciają się się w czymkolwiek, żeby znaleźć protezę seksulanego zaspokojenia.Żadnemu z nich nie przyjdzie do głowy zapytanie, co myśli jego kobieta, o ile taką mąją . Można się pośmiać, można zadumać ... Słodki Jezu, naukowe uzasadnienia dla prostej przyjemności oblepionego w moktry ciuch ciałka, są zaiste śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmy......
Przychodza Wam do glowy filmy/programy itp z takimi scenami? Piszcie, wklejajcie linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×