Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Osobiście marzy mi się sytuacja w której jakaś dziewczyna oblewa mnie całego wodą a ja mam na sobie klasyczną białą koszule i garniturowe czarne spodnie, ewentualnie niszczy mi ten strój poprzez pobrudzenie czy też rozdarcie :). Szkoda tylko że w naszym kraju taki temat to rzeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,wszyscy mamy tu podobne fantazje. Mi też czasami marzy się podobna sytuacja,np. na lany poniedziałek,zostać porządnie zlany wodą przez kilka choćby nastolatek.Czy ktoś coś kombinuje z wynajęciem basenu?Padła tu już taka propozycja wcześniej. A może wówczas i kilka pań by się znalazło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam na imię Dominika. Mam 17 lat i kocham mokre jeansy. Niewazne w jaki sposob sa one mokre :). Jestem modelka ;). A wy lubie miec mokro w jeansach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Witaj Dominika! Nie lubię,ja uwielbiam kapać się w jeansach,wychodzić mory z wody,a nawet chodzić w nich. Często się tak kąpiesz? Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lany poniedziałek jest to praktycznie nie możliwe po pierwsze za zwyczaj jest zimno, po drugie zazwyczaj oblewane są dziewczyny i to już coraz rzadziej... Z tym basenem była by to fajna sprawa ale wątpię czy to wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
No tak,to prawda,ale od czego są fantazje. Z basenem też problem i pomijam tu kwestię wynajmu,ale też fakt,że jesteśmy "porozrzucani "po całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś fajne linki do filmów z mokrymi jeansami ? To ja Dominika po prostu szukam nowych filmików by móc sie nimi inspirować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie na gg 4888776 to coś się znajdzie. Zresztą co tu szukać wyjdź na podwórko i daj się komuś oblać będziesz miała na żywo :), ewentualnie trzeba poczekać na jakaś porządną ulewę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam u was ? Byly pierwsze kapiele w jeansach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kąpałaś się już w czerwcu 2015 w ciuszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście długie porwane bardzo obcisłe jeansy i biała bluzka nad jeziorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wasze pierwsze kapiele w ubraniach ? Ja juz swoj zaliczylam: jeansy + bluzka. az mi sie jeansy porwaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrymeX95_wetlook
^ Aż chciałbym zobaczyć :D Ja już w tym roku zaliczyłem, nawet dzisiaj, w wannie. Na youtube jestem na bieżąco z oglądaniem filmów wetlook, ale nie tylko. Zabawa w błocie w całym ubraniu też jest fajna, polecam :D jestem tylko jeszcze ciekawy tak zwanego "slimed". W Polsce tylko dwa razy widziałem jak jakaś dziewczyna się kąpała w stawie, w obu przypadkach były to moje kuzynki, w stawie niedaleko mojej działki. Chciałbym tak też zobaczyć inne, najlepiej moją przyszłą żonę :D której wciąż szukam :/ Zawsze mnie ciekawiło, jakie to uczucie jest założyć spódniczkę / sukienkę, jakieś rajtuzki, bluzkę i wykąpać się w nich. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie to uczucie i czy jest przyjemne ? Bo nie chcę wyjść na jakiegoś geja czy jeszcze gorzej, a na prawdę mnie to ciekawi, a widzę to forum jest bardzo przyjazne, i może kiedyś bym czegoś takiego spróbował. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłej kąpieli w ubraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
Haha kapalam sie u ubraniu ostatnio nad jeziorem :) Nie myslalam ze trafie na taki temat na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrymeX95_wetlook
Widzisz, różne rzeczy znajdziesz w polskim internecie :) I bardzo dobrze że taki temat na forum istnieje, bo ludzie lubiący to mogą dogadać się z innymi i znaleść ludzi, którzy lubią to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda powrót do domu jak jesteś cała mokra? Bielizna , sukienka mokra to musi być podniecające! Pozdrawiam fanki kąpieli w ciuszkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks28
A mnie ostatnio moja znajoma całego zmoczyła wężem ogrodowym w drodze do domu od fotografa miałem wówczas na sobie elegancki strój klasyczna białą koszule na długi rękaw i czarne spodnie, szczerze mogę powiedzieć uczucie fajne aczkolwiek miny osób mijających mnie bezcenne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaliczyłem kąpiel w jednoczęściowym stroju kąpielowym damskim! Było cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wykąpcie sie w dzinsach mega uczucie ;) /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy to uczucie.Jaki rodzaj jeansów preferujesz? kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrymeX95_wetlook
Miło poczytać wypowiedzi osób, które mają to samo zainteresowanie, bratnich dusz :) Niestety, nie mam gdzie iść się kąpać, wielkie miasto nie jest na to dobrym miejscem, czasami tylko tak pod prysznic sobie wejdę, bardzo przyjemne uczucie mieć na sobie mokre ubrania jak wszyscy to tu wiedzą :) Najbardziej preferuję wejść do wody w koszuli klasycznej, spodniach czarnych od garnituru i w marynarce :) chociaż jeansami czy dresami też nie pogardzę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieskie rurki lub luźne z dziurami ale tylko i wyłacznie niebieskie i do tego bluza :* :* :* /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka, a gdzie się tak kapalas jeśli mogę zapytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie byłoby Cię poznać! I,i tak się wspólnie wykąpać. Zawsze uwielbiałem, gdy do niebieskich jeansów,dziewczyna miała białe buty typu adidasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała was wszystkich poznać. Zawsze lubiłam kąpiel w wannie lub w basenie bo moge do woli sie rozciągać w obcisłych dżinach :* /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozciągąć się w jeansach aż się rozrywaja to jest uczucie :* /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrymeX95_wetlook
Myślę, że Ciebie też by chętnie wszyscy poznali, Agatko, a ja na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wakacje minęły a ja się ani razu w ubraniu nie kąpałem :/ teraz szybko się okazja nie zdaży :( ale można filmy wetlookowe pooglądać podnieca mnie to nawet bardziej niż sama kąpiel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykąp się pod prysznicem albo w wannie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierzycie co dziś z koleżanką zrobiłam. Po szkole poszłyśmy się tarzać w trawie :D. Trawa mega mokra, mega mokre jeansy :D. Mówie wam super :D /Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×