Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

ja kiedys sie zalozylam i z kolerzanka weszlysmy do rzeki w ubraniu a jakis gosciu z gory robil zdjecia bylo ciemno i bylo flash widac ale szybko uciekalysmy.a tak to kilka razy w polsce sie kapalam w rzece jak nie mialam stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
I tak można bez końca.... Kiedy nasze kobitki będą takk się z tego cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7998258
Że akurat tu się temat rozwija...no cóż,chyba wszyscy liczyli na jakieś pozytywne reakcje z strony "naszych" pań,ale się przeliczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Niestety jest to glownie meski fetysz. Wiekszosc Pan wchodzi w to zeby zadowoloc swoich ukochanych partnerow. Z czasem same tez moze aczynaja to lubic. Ale "pierwotnych" wetlookerek jest zaiste malo. Mozna to sprawdzic po wpisach na dowolnym forum www.wetlookforum.com , forum.minxmovies.com , wamclub.forum24.ru . Tak na marginesie polecam to ostatnie - nieestety mlodsze pokolenie moze nie byc biegle w jezyku rosyjskim ale wazniejsze sa obrazki bo woda jest mokra i i nas i u nich. Na tym forum dziale wetlook jest watek Tarzan znalazl sie - Тарзан нашельса i w tym watku (jest w dwoch miejscach jest masa fajnych zdjec - wiekszosc w zimowych ale i tez w obcislych ubraniach (Wetfan - cos dla ciebie!!!). Polecam uwadze zdjecia gdzie dziewczyny kapia sie w zimie pomiedzy krami lodowymi i nie maja specjalnego zzieba ani zbrzyda na twarzy. I wyglada na to ze nie maja pianki pod ubraniem!!! Ja sam tez to trenowalem ale zakladalem pianke, skarpety neoprenowe i rekawice pod ciuchy. CC Sorrry za mase literowek w poprzednim wpisie ale pozno juz bylo i wzkok nie ten....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodybouilding
Kobiety też są w temacie,tylko boją się otworzyć.A wystarczy popatrzeć na sesje ślubne "Trash the dress"to widać ile mają czasem z tego zabawy,wystarczy wrzucić na luz i się nie przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook_fan
Przejeżdżałem dziś koło jeziora i postanowiłem się zatrzymać. Tak kusiło swoją piękną tafla, słońce przyświecało,ze zdjąłem kurtkę i wszedłem do wody. A potem wszedłem jeszcze raz i nagrałem ten filmik. http://www.youtube.com/watch?v=XrSrPXtKS14&feature=feedu Niby nic, ale zawsze pamiątka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wetlook in dress
Witam. Jestem wielkim fanem Kąpieli w ubraniach, chętnie patrzę w internecie, jak dziewczyny kąpią się w sukienkach, spódniczkach, koszulach itp. itd. Lecz nie tylko to lubię. Chętnie też patrzę jak Brudzą swoje ubrania w błocie. Z Białych ubrań ten bród potem jest niemal nie do sprania i można pożegnać się np. z białą sukienką, a przywitać się z brązową :) Czasami nawet lubię popatrzeć, jak sobie drą ubrania. np: http://www.youtube.com/watch?v=uTLlcUYKryQ z tego co czytałem, nie jestem jedynym zwolennikiem tego. Ciekawi mnie jednak, czy w Polsce są dziewczyny, lubiące takie rzeczy. Jeżeli jakakolwiek taka jest, proszę się odezwać :) Sam często kąpię się w ubraniach, niestety, jedynie w domu pod prysznicem, gdyż w pobliżu nie ma żadnego jeziorka ani nic... :( Chętnych do porozmawiania na Ten temat, i dziewczyny, które to lubią :) Proszę pisać do mnie na numer Gadu-Gadu: 7662237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrelka
a mnie się marzą weetlookerskie filmiki, foty z facetami...... Panowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodyboulding
Wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
degrelka skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wetlady
A ja uwielbiam kąpiel w ubraniu, a zwłaszcza w letniej sukience lub nocnej halce... mruuu. Po prostu uwielbiam jak cała przykleja mi się do ciała podkreślając moja kobiecość. Nie rozumiem co inne widzą w tym złego. Uwielbiam sex pod prysznicem z mężczyzną który sam nie boi się zamoczyć w jeansach, białej koszulce i wogóle.... achhh. super poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodyboulding
Wetlady,szkoda tylko że tak mało jest kobiet takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinadzastina
Ale temat. :) Ale skoro tu trafilam, to też się podziele. Kiedys ze znajomymi wyladowalam na jacuzzi. A że nie byl to wypad planowany, to nie mialam z soba kostiumu kapielowego. Mialam koszulke na ramiaczkach, krotkie spodenki a pod nimi cieliste rajstopy. Najpierw siedzialam z boku z zamiarem nie wchodzenia do wody. Ale po jakims czasie namawiania przez kolezanki postanowilam sprobowac. Spodenki - ok, koszulka na upartego też, ale chcialam sciagnac rajstopy. Tylko że nie chcialo mi się isc do przebieralni. Ktoras z dziewczyn stwierdzila, że przeciez rajstopy szybko wyschna i zebym weszla w nich. No i zanurzylam nogi i weszlam do wody w ciuchach. :) W zasadzie przyjemne uczucie. Jak siedzialam w wodzie to nawet nie było widac, że mam na sobie te rajstopy. :) i nawet po wyjsciu nikt z obcych chyba nie zauwazyl, że je mam. :) Faktycznie wyschly bardzo szybko. Duzo szybciej niż reszta. Jakis czas pozniej stwierdzilam, że powtorze to, bo za pierwszym razem było calkiem milo. Sprobowalam na basenie. Mam kostium kapielowy że spodenkami bokserkami i zalozylam rajstopy wlasnie pod te spodenki. :) W szatni chyba kilka osob zwrocilo uwaga na rajstopy, ale pozniej chyba nawet nikt nie zauwazyl. :) No i tym sposobem kapalam się w rajstopach. Uczucie rajstop na nogach w wodzie faktycznie jest niespotykane. :) Ale przyjemne. Przynajmniej dla mnie. :) Jedna uwaga - po kapieli w jeziorze rajstopy nadawaly się do wyrzucenia. :) Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PostV
Wiele kobiet twierdzi że to dziwne uczucie...dziwne,ale przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wetlady
"Dziwne ale przyjemne"... ja to po prostu uwielbiam i to mnie kręci. Wielu facetów których znam też, ale chyba boja się do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
Ja się od początku przyznaję i bardzo to lubię. Jak już wspominałem wcześniej kręci mnie kąpiel w ubraniu zimowym. Która chce spróbować??? To jest dopiero efektowne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodybouilding
dzastinadzastina i Wetlady -dlatego jesteście wyjątkowe,szkoda że tak mało jest kobiet tak otwartych na coś nowego i umiejących się tym bawić i z tego cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watlady
dzastinadzastina. Spróbuj kiedyś kochać się z facetem np pod prysznicem lub w jezierze w ciuszkach. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodybouilding
Tak na marginesie,zainteresowanych zapraszam na" NK 'do profilu "Wetworld" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
na NK jest lepsze "WETLOOK kąpiel w ubraniu". Tam jest super galeria. Ten jegomość robi fotki dziewczynom za niemałą kasę. Można się z nim umówić na taką sesyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodybouilding
Wetfan,na profilu"WETLOOK kąpiel w ubraniu"większość,albo nawet wszystkie fotki pochądzą z płatnych stron poświęconych tematowi,głównie zza wschodniej granicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetfan
Zgadza się , ale nie wszystkie. Część z nich jest robiona w Polsce.Tylko szkoda że niewielka część. Ciekawe gdzie robią fotki facetom. Chętnie bym się zgłosił. Choćby dla możliwości wykąpania się w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Obejrzalem fotki na profilu nk "WETLOOK kąpiel w ubraniu". Zgadzam sie z Bodybuilding - wiekszosc z nich pochodzi ze znanych stron wetlookowych z calego swiata. Widac ze autor siedzi gleboko w temacie. Ogladajac ma sie przeglad probek z roznorodnych stron - rosyjskich stron - Sergieja Tarzana - WeltlookAdventure.com, Rumunskiej strony Flaviu - Eurowam.net z licznymi podstronami (wetlookladies, mudplace, wet in jeans, wetlook hunter, wetlook 4U, sexy wetlook, wetlook party, formal wet, wetlook maidens,). Pioniera wetlooku Erika Elsasa z Danii i jego strony EEWetlook.com, Downloaddreams.com, shannonwetlook.com, niemieckiej wetlook-online.com, czeskiej strony Goslina, WetlookUniversity.com. pare zdjec ze styxwetworld.com, messymodels.com, wetlookunlimited.com, devilbuts, intothewater.com. Jedno jest pewne - ZADNEGO polskiego zdjecia tam nie ma. Na marginesie podejrzewam ze jest to profil autorstwa Wetfana - udzielajacego sie w tym watku. Musze zreszta przyznac ze mam podobny gust i upodobania - czyli dzinsy, zimowe ubranie, troche blota. Jezeli rzeczywiscie to ty Wetfan - to wiedz ze nie jestes sam. Tym co lubia Tworczosc Tarzana z Wetlook Adventure polecam link do jego profilu na rosyjskim Facebooku - vkontakte.ru - http://vk.com/photos2341161 Bul Bul Ciapciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×