Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość Marcinsław
Hehe fajny pomysł z wynajęciem basenu,chociaż może być trudno taki znaleźć,a pewnie i tak byłby zakaz kąpieli w innym stroju niż kąpielowy,ale pisałbym sie na takie coś jeśli grupa byłaby odpowiednio duża bo byłby luźniejszy klimat...ja jestem z Zabrza i niestety w okolicy nie znam odpowiedniego basenu na wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już pytałem kierownictwa basenów w mojej okolicy i kiszka. Nie chcą się zgodzić. Najlepiej jakby miał ktoś domek z basenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinsław
Niestety prywatne baseny są praktycznie u nas niespotykane,jedyna opcja to mieć znajomego który udostępni basen po oficjalnych godzinach otwarcia,wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o wspólnym spotkaniu latem gdzieś nad jeziorkiem. Oczywiście nie żeby jechać pół Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikastgs
Szkoda że tak daleko mam,bo fajna by była przygoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pewną dolegliwość; otóż podnica mnie oglądanie filmików wetlokowych na YT, a także sam chciałbym się wykąpać w ciuchach. Widze że na tym temacie dużo osób tak ma. problem w tym, że nie mieszkam sam i nie mam jak się wykąpać w ubraniach. kto mi powie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinsław
Przedewszystkim nie przejmować się opiną innych,a jeszcze lepiej zachęcić do spróbowania...kąpać się można w czym i jak sie chce i to jeden z ostatnich rodzajów wolności jakie są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że nie mam jak i gdzie się wykąpać w ciuchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololoololo
Pucek i wetlook_fan srio kąpaliście sę w stroju damskim? Jestm ciekwy jakie to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUL234
jakie rozkminy wyżej, głowa mała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetlook_fan
trololoololo - uczucie z******te. Rajstopy się ładnie błyszczą i opinają, spódniczka/sukienka się okleja na ciało, a w wodzie delikatnie majta o rajstopy i jest naprawdę miło. ja to w ogóle mam swira na punkcie spódniczek i rajstop. Rajstopy nosze na co dzień nawet do szortów i jestem z tego dumny, że mogę tak sobie chodzić wśród ludzi. Przeważnie są to opalone rajstopy lub jakieś brązowawe. czasem zdarza mi się ubrać spódnicę przed kolana i wtedy ubieram do tego grafitowe lub czarne rajstopy. Oczywiście,że czasem sie ktos obejrzy ale zdarza sie to juz coraz rzadziej. A potem w takim ubranku sie wskakuje do wanny :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio musialam. Bylam nad woda z kuzynka. Ona jest mala i ktos musial caly czas z nia byc w wodzie. No i nie mialam wyjscia, chociaz nie mialam stroju. I ciotka kazala mi wejsc do wody w ubraniu. I najpierw sobie chodzilysmy w wodzie a na koniec cala sie zanurzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zdradzić co miałaś na sobie jak się zanurzyłaś? Było fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet
Ciotka nie mogła sama przypilnować? Tylko Tobie (nie wiem jak masz na imię) kazała przypilnować kuzynkę. Może ciotka stwierdziła że masz ochotę się wykąpać w ubraniu i mokra wracać do domu? Co miałaś na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djparalaxer
Po kilku miesiacach czytania tego wątku czas dołaczyć do grona wetlookowiczów. Na poczatek skromne przeżycie z dzisiejszego dnia. Od samego rana słonko przygrzewało, wiec postanowiłem wybrać się na wycieczkę rowerową drogą serwisową wzdłuż nowo budowanej trasy S8. Po ujechaniu kilku kilometrów okazało się, że droga kończy się nad brzegiem rzeki, a po jej drugiej stronie dalej biegnie wzdłuż trasy. Mostu jednak nie było! Pomyślałem z zadowoleniem: "Jest okazja na wetlook :)" Tak jak stałem chwyciłem rower i wskoczyłem z nim do rzeki. Woda nie była zbyt głęboka. Zamoczyłem buty, skarpety i spodnie powyżej kolan kolan :) Najprzyjemniejsze były sekundy jak woda wlewała się do suchych butów, a całe przeżycie choc skromne to jednak niesamowite! Po wyjsciu z rzeki wskoczyłem na rower i pojechałem dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatni dzień lata z koleżanką wykąpałyśmy się w jeziorze w body i spódniczce mini. Było super!!! Powrót w mokrych ciuszkach też był super!!! Pozdrawiamy miłośniczki kąpieli w ciuszkach! Papa do przyszłego lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciapciak
Jesien i zima tyz sa ok, tylko trzeba sie cieplej ubrac ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Ciekawy,ale jak widać wygasł wraz z nadejściem zimy. Czyż byście wetlookersi nie kąpali się swoich domach? To oczywiście zrozumiałe,sam korzystam z dobrej pogody wiosną, latem, a nawet jesienią.Dużo by pisać,doświadczenia mam podobne do zamieszczonych tu wypowiedzi,choć wcześniej się nie udzielałem. Szkoda że pań,jak widzę,i wiem z doświadczenia,jest tak mało.Gdyby jednak była tu jakaś dziewczyna z mazur,to...to oczywiście, przy jakimś tam spotkaniu, nie pozostawie na niej suchej nitki. Na koniec mała sugestia.Może wykombinowali byśmy coś na lany poniedziałek? Przy okazji można by wpłynąć na ożywienie kultywowania naszej pięknej,ostatnio zaniedbanej tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja marze, żeby się tak w ciuchach wykąpać nawet w wanie, ale jak to ,,starszyźnie'' wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Tego raczej nie wytłumaczysz. Zrób jakieś pranie,czy coś. To zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Jak znam życie,domownicy nie zrozumieją.Jesteś facetem czy dziewczyną? Pytam bo mało pań wypowiada się na ten temat. Tak czy inaczej,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry Romuś
Ja uwielbiam kąpać się w ciuchach ale tylko w cieplejszej porze roku. oprócz tego preferuję chodzenie w deszczu i po kałużach. Uwielbiam mieć być cały mokry. jest to moja można tak to nazwać pasja. Zawsze czekam na taką pogodę,aż zacznie ostro padać i wówczas wychodzę z domu bez parasola,jedynie w ortalionowej kurteczce i błyszczących dresowych spodniach. Gdy zmoknę jest mi błogo. Pisząc ten tekst siedzę w mokrych spodniach i się rozkoszuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokry Romuś
Ja uwielbiam kąpać się w ciuchach ale tylko w cieplejszej porze roku. oprócz tego preferuję chodzenie w deszczu i po kałużach. Uwielbiam mieć być cały mokry. jest to moja można tak to nazwać pasja. Zawsze czekam na taką pogodę,aż zacznie ostro padać i wówczas wychodzę z domu bez parasola,jedynie w ortalionowej kurteczce i błyszczących dresowych spodniach. Gdy zmoknę jest mi błogo. Pisząc ten tekst siedzę w mokrych spodniach i się rozkoszuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crossdress
Witam!Jak przygotowania do sezonu kąpielowego? U mnie idą pełną parą kupiłem już strój kąpielowy jednoczęściowy, spódniczkę, koszulki. Muszę jeszcze kupić legginsy. Pozdrawiam czekając na ciepłe dni by móc wskoczyć do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuje tylko niebieskie rurki i dzwony jeansy i w jeansach jest najlepiej sie kąpac :) co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha kiedys widzialam taki program na tlc nie pamietam tytulu. Cos tam o skąpcach. I koles sie tam kąpał w ubraniu bo jak mówil i sie umyje i ubranie od razu wypierze JEDNĄ WODĄ haha:) Potem te wode jeszcze do miski zbierał i kibel spłukiwał raz dziennie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej jeansy są najlepsze! A ten efekt kiedy wychodzi się z wody...nieziemski. Najlepsze są średnio dopasowane.Uwielbiam też połyskujący wówczas kolor,tu przyznam rację,niebieskie,czy granatowe najlepiej wypadają. Realizujesz to też nad rzeką? jeziorem? Szukam koleżanki,aby chociaż popisać na ten temat. Zaczął się przecież sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×