Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość jikuyhgftr1248
Ja polecam Ustronie morskie, mamy tam fajne miejsce z tanimi pokoikami, przyjemnie cicho z dużym ogrodem,i przede wszystkim TANIO. W okolicy jest sporo do zobaczenia, wesołe miasteczko, kryty basen, kręgle, konie itp. :) www.wakacjowo.com.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralkafrania
jastrzębia jest okej. a o primaverze masa pozytywnych opinii. zresztą fakt, ze organizują czas dla maluchów dużo mówi o tym miejscu. rodzice w świętym spokoju mogą wypocząć, a dzieciaki wyszaleć się za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczur89
Byłem w Dąbkach i nie polecam tym, którzy chcą sie wyszalec. To mieścina uzdrowiskowa więc o 22 już nie ma co robic, jednakże jest czysto i fajnie na plaży. Osobiście radze udac sie do Darłówka. Ośrodek "Róża Wiatrów" to doskonały wybór. 4-dniowy pobyt 4 osób pod namiotem wyniósł nas 220 zeta, a w tym był prąd, ławka kempingowa, ciepła woda i czyste sanitariaty. Nie było żadnego problemu z puszczaniem muzyki jak i umilaniem sobie czasu alkoholem, a często jest tak, że właściciel gdy zobaczy puszke w ręce to dziękuje za pobyt i do widzenia (tak było w ośrodku "Luka" w Dąbkach). Pytanie które kieruje do was to które pole namiotowe i w jakiej miejscowości odpowiada moim ww oczekiwaniom. Z góry dzięki za info W razie czego podaje gadu 381254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Kołobrzegu i polecam MIELNO!!!!!! A co do cen to wszędzie w sezonie nad morzem jest drogo, a nawet poza sezonem. Niestety dla mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z kosalina i NIE
polecam Mielna ! No chyba ze ktos lubi wrzaski dzikie do rana i oglądać pijaną ,spuszczoną ze smyczy bande małolatów -to tak!\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cUMa
Władysławowo centrum: www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibelive
tyle jest miejscowości, gdzie można się wybrać nad morze, że trudno się zdecydować, ale myślę, że pogoda bywa kapryśna dlatego warto wybierać te miejscowości, gdzie w razie niepogodny też będzie co robić, jak np. wspomniana Jastrzębia Góra i hotel primavera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, z pogodą różnie bywa, spa na miejscu bywa wybawieniem jak nie można posmażyć się na plaży. niestety większość ludzi o tym nie myśli i potem tylko marudzi, że wynudziło się dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinglizard
Moim zdaniem jeśli chodzi o ceny nadmorskich miejscowości to są one porównywalne. Wszędzie ceny są podobne. Ale na szczęście już po sezonie i mam nadzieję, że uda mi się wyskoczyć na kilka dni do Jastrzębiej Góry do hotelu Primavera, tylko mam nadzieję, że pogoda mi dopisze. Nie musi być pięknie i słonecznie, ale ważne żeby nie lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra morska
jak szukasz rozrywkowego miejsca to polecam Kolobrzeg :) w dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, bo w sezonie jest ich tam naprawdę wiele. A jeżeli szukasz noclegu zajrzyj na http://www.e-wczasy.pl/kolobrzeg - szroko rozwinięta baza noclegowa. Często korzystam z tego serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula1431
Polecam obszerną bazę noclegową www.e-wczasy.pl/sopot zwykle tam właśnie rezerwuje coś na wyjazdy, mają oferty na całą Polskę więc na pewno wybierzesz coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał J
Polecam Kołobrzeg. Latem odbywają się w mieście liczne imprezy kulturalne, rekreacyjno - sportowe i rozrywkowe. Do najbardziej znanych należą Międzynarodowe Spotkania z Folklorem czy Jarmark Solny. Nocleg blisko plaży znalazłam ostatnio na www.e-wczasy.pl/kolobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt H
Nam udało się znaleźć jeszcze wolne miejsca w NEMO, koło ustronia. Ośrodek sprawdzony przez znajomych. Jak byli 3 lata temu to padało przez tydzień:D a mówili, że i tak świetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnów i ośrodek Dankar będzie dobrym wyborem, co roku tam z rodzinką jeżdże :D świetne domki, a i normalne pokoje, duża przestrzeń wokół budynku z wieloma atrakcjami no i do morza 2 minutki piechotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zacisze.biz.pl POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialewa
No to ja Wam coś podeślę, bajkowe miejsce jakich chyba mało bądź wcale, dom prawie na plaży i zero sąsiadów , plaża pusta nawet latem, jestem zakochana w tym miejscu sami zobaczcie: www.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrannda
Sarbinowo jest ładne i Sianożęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www,lieder.letnik.pl Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztutowo spokojna miejscowość U Ewy Sztutowo www.uewysztutowo.dobrynocleg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku jade do Wldyslawowa:) a czytalam rozne opinie, jedni mowili ze fajnie, mozna sie bawic i odpoczac a drudzy ze nudnoo. No coz przekonamy sie pod koniec lipca!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lankaczka
O to jedziemy w podobne rejony :) Bo ja jadę do Jastrzębiej Góry. Zdecydowaliśmy się na znajomy pensjonat w którym byliśmy już w zeszłym roku - Marmas : http://www.pensjonat-jastrzebia.pl/ Fajne miejsce, gdybyście kiedyś chcieli odwiedzić tą mieścinę to polecam tam przenocować ;) Znajduje się w samym centrum miejscowości a mimo to zapewnia kameralną i spokojną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Władysławowie: ww.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginasd
Rewal jest dobry, przynajmniej dla mnie. Z atrakcji polecam taras widokowy - niezapomniane, piękne widoki zachodzącego Słońca. W ubiegłym roku zrezygnowaliśmy z hotelów i ośrodków. Lepiej jest w domkach, bo taniej. Bardzo dużo tanich ofert wczasów nad morzem znalazłam w necie np. tutaj http://www.przymorzu.pl/rewal Jest w czym wybierać. Razem z przyjaciółmi wynajęliśmy domki "Pod muzami". Swojskie i blisko morza. No i tanie, wiec sobie looknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwon@
Podepnę się pod temat. Będę w Kołobrzegu po 23-ej i o 6-ej rano mam następny transport. Czy dworzec PKP lub PKS w Kołobrzegu jest otwarty cała noc? A jeśli nie to czy kojarzycie jakieś miejsce gdzie można przeczekać pod dachem? Będę wdzięczna za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołobrzeg to może być strzał w 10!:) Byłem w zeszłym roku i było wspaniale. Jeśli zależy ci na tym zeby nie tylko poleżeć na plaży, ale również też coś zobaczyć i pozwiedzać to na pewno się nie zawiedziesz, Np Oceanarium w Kołobrzegu,Molo, Bazylika konkatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Muzeum Oręża Polskiego i jeszcze wiele innych ciekawych miejsc. Tutaj opis wszystkich atrakcji w Kołobrzegu http://www.travelin.pl/miasto/kolobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×