Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

A może doczekamy się czasów.......

Polecane posty

retro " seks ma być nagrodą" "seks się w związku po prostu NALEŻY." To jak w koncu?:) Albo sie nalezy jak psu miska albo jest nagroda za wierna sluzbe :) Postawa typu: Jak piesek zasluzy to dostanie kawalek cielecinki jest slepa uliczka. Bo piesek sie w koncu znudzi zaslugiwaniem i zje tam, gdzie mu dadza BEZ wstepnego merdania. Jesli juz, to raczej sie nalezy. A scislej: nalezy dbac o partnera/partnerke tak, aby seks byl normalna, integralna czescia zycia. Ani na piedestale, ani pomijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie retro przepraszam może ja jak ten filip z konopi ale tym razem to juz ja nic nie wiem i nie nadążam więc raz w życiu retro to ja cie proszę wytłumacz mi i mnie naucz jak to ma byc z tym sexem związkiem i orgazmem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
NO ja tez nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami aż wstyd i to kto?? my:D specjalistki od sexu i orgazmu o snach erotycznych i sexach pod scianą i bez niej nie wspominając a taki retrus niby nic nie wie- nie oświadcza owej przyjemności- a się cholera zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gdyby nie ten pie**olony seks, wszystko byłoby cudownie proste." Na to juz nie mam odpowiedzi.... Jesli tak uwazasz, to nikomu nic do tego. Albo ktos sie do ciebie dostosuje albo ty do kogos. Albo pojdziecie na kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - to ma byc dokladnie tak jak se sama zrobisz;) w razie co - pomozesz reka :D Retro chce sie zamartwiac - na seks zasluzyc , tez ma racje :) robi co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wytłumacz mi i mnie naucz jak to ma byc z tym sexem związkiem i orgazmem??" to wy mi wytłumaczcie od roku pokornie pytam to wy macie związki, seks i orgazmy to wy wiecie jak być powinno tylko że jakoś od roku się nie moge tego od nikogo dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie daj ty spokój i znowu orgazm przez drżenie rąk ? i orgazm w głowie? retro trzeba nawrócić a nie jej wmawiać że nic nam do tego my dla jej dobra zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Bo Retro tak przedstawia związek ,że korzystniejszym układem jest związek bez zobowiązań:P tam seks nie jest żadną nagrodą a w/g retro bycie w związku wszystko trzeba trzeba sie kochać trzeba mieć orgazm trzeba WSZYSTKO z przymusu a fe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro bo ty niestety musisz tego doświadczyć na własnej skórze to tak jak ty mi powiesz ile to teatr wnosi do twojego życia jak ja cholera nigdy w teatrze nie byłam- co najwyżej w teatrzyku...szkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - przynies sobie teatr do domu - to zobaczysz ile wnioslas ;) Retro - ja ci mowie - narzady masz sprawne - korzystaj z tego co ci Bozinka dala , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w/g retro bycie w związku wszystko trzeba trzeba sie kochać trzeba mieć orgazm trzeba WSZYSTKO z przymusu samico, ciepło, ciepło, gorąco.... chyba gdzies tu jest sedno sprawy. jednym słowem i TEORETYCZNIE, zaznaczam: w związku chcę zachować prawo do odmówienia seksu przy zachowaniu prawa do bycia kochaną:) ( upraszczam - może chodzić o dowolna sprawę którą się w związku MUSI ) myślicie że to możliwe...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku chcę zachować prawo do odmówienia seksu przy zachowaniu prawa do bycia kochaną ale my nie chcemy sexu odmawiać tylko uprawiać retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w teatrze - - :P ale za cholere nic nie slyszalam :O dobrze ze sztuka znana byla-domyslilam sie tresci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
w związku chcę zachować prawo do odmówienia seksu przy zachowaniu prawa do bycia kochaną JA TEŻ TAK CHCE --:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro- jezeli sobie to wczesniej dokladnie wyjasnicie? sprobowac zawsze warto :) jak cie zacznie zdradzac - musisz nauczyc sie przymykac oczy .... bo w sumie faceta tez szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my nie chcemy sexu odmawiać tylko uprawiać retro ok tylko prędziej czy poźniej nadejdzie dzien kiedy nagle ni stąd ni z owąd któregoś wieczoru nie będziesz miała ochoty... a on tak. a jednak będziesz się kochać, czekając na szybki koniec. zamiast najzwyczajniej w świecie powiedzieć "nie" i nie miec ztego powodu wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w związku chcę zachować prawo do odmówienia seksu przy zachowaniu prawa do bycia kochaną myślicie że to możliwe...? " A odwrotnie? Czy facet ma prawo nie chciec sie z toba kochac, wtedy kiedy ty chcesz ? I w dodatku okazesz mu za to uczucie w niezmienionej formie? Ile tak wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie zacznie zdradzac - musisz nauczyc sie przymykac oczy .... ach! no tak! zapomniałaM że FACET MUSI! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nikt cie do seksu zmusic nie moze - zawsze mozna powiedziec "prawde" - ze cie glowa boli ;) wyobraz sobie ze i facetow czasem pobolewa:) nikt z nas nie ma ochoty non stop jesc lody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
ech Retro Ty to umiesz mnie zniechęcić do związku:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie powiezialam ze musi - zalozylam tylko ze to normalny facet z normalnymi potrzebami .... nie mozna przewidziec wszystkiego- wlasciwie nie mozna zupelnie nic przewidziec ;) czasem milosc ustepuje juz po miesiacu- a zdawaloby sie ze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro a potem?:) Mrs.smith "wyobraz sobie ze i facetow czasem pobolewa" Nie da sie ukryc:) Mnie np. dzis nie tylko boli, ale wrecz napieprza na maxa:p Seks by chyba pomogl... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro Ty to umiesz mnie zniechęcić do związku samico:) no coś ty, Broń mnie panie Boże.... robimy nowe wyścigi tym razem ty masz czas do września... jak ci się uda, to ja zaraz po tobie.... :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty Retro wogole seksu? nic a nic? .... zupelnie nigdy? Chryste Panie:):):):) dziecko mam przecież.:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie - chyba by nie pomogl ;) czasem krazenie krwi jeszcze bardziej nasila bol ... czasem pomaga :O sprobowac zawsze mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tylko prędziej czy poźniej nadejdzie dzien kiedy nagle ni stąd ni z owąd któregoś wieczoru nie będziesz miała ochoty... a on tak. a jednak będziesz się kochać, czekając na szybki koniec. zamiast najzwyczajniej w świecie powiedzieć "nie" i nie miec ztego powodu wyrzutów sumienia. retro w każdym związku nie zawsze się każdemu chce i to dosc normalne ja nie daję dupy retro ja się kocham czyli ja musze chciec i on też i odwrotnie kiedy on nie chce - musze to uszanować ostatecznie ty czekasz tyle czasu- to ja mogę poczekać dzień czy dwa i maz również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
O nie moja droga Retro żadne wyścigi NIE CHCE NIE UMIEM Być w związku:) przez rok nie udało mi sie stworzyć nic stałego, wiec do września mi sie nie uda :D:O pa ---jutro chce nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×