Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

A może doczekamy się czasów.......

Polecane posty

doprawdy:> to teraz dawaj szczegóły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike sprawa jest świeza i tak soczysta, ze na samo wspomnienie sie rumienie...cóż, oszczędzę to retro, coby klawiatury nie zasliniła;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy! ty! się rumienisz??? coś zmyslasz o retro się nie martw jej to nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odpowiedni facet to taki, który ma ciało greckiego boga, niebagatelny intelket, męską twarz, doświadczony, wie do czego służa ręce, język i penis" na twój opis, Doprawdy, nie łapie się jakieś 85- 90% facetów. no i nareszcie rozumiem dlaczego jesteś taka skrajnie podjarana. bo sprawa jest świeża:) poczekamy, aż trochę się zestarzeje... :) i wtedy pogadamy.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- "facet swoją czułość i przytulenie może sobie wsadzic gdzies, gdy nie mam z nim orgazmu" no proszę... a wy mnie nazywacie dewiantką......!:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie cierpię, kurwa mać, na żadną anorgazmię! dajcie pożyć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro, wiesz...świeży następuje zawsze po byłym...więc "podjarana" w ten sposób chodze non stop odkąd pamiętam....a dziewica nie jestem ...od 11 lat;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała- pierniczysz;> od tego cycki rosna?;D to wszystko tłumaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jednego w realu;) jest piękniejszy od Pattinsona;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała matko jedyna to ja mam jakis defekt bo mi nie rosną doprawdy no tak były, teraźniejszy, były teraźniejszy a ja tu poprę retro znajdx takiego stałego i powiedz to samo po 10 latach życia z nim a ja retro z grubej rury chciałabyś przeżyć orgazm? brakuje ci go? juz tam mniejsza o kult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...świeży następuje zawsze po byłym...więc "podjarana" w ten sposób chodze non stop odkąd pamiętam.... bardzo dobrze, Doprawdy:) rób im tak, rób:) eksploatuj i rzucaj:) no chyba że to ty jesteś eksploatowana i rzucana. eee, nie wnikam, przecież i tak najważniejsze że orgazmy są.;) no to ja wam życzę dziś.. i jutro ... i pojutrze.... a ja sobie pobiegam:) mała mi: z tym powiększeniem biustu to coś mi sie przypomniało: po wyjsciu za mąż moja koleżanka sporo przytyła, ale tak fajnie.. załapała takie krągłości kobiece... jak ją chwaliłyśy to lubiła żartować że to przez to że łyka dużo białka.... może to też twój przypadek...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabyś przeżyć orgazm? Ike:) ty chyba naprawdę sądzisz że ja nigdy nie miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro no proszę cię mimo wszystko to co piszesz odnosi się i do tej męskiej części społeczeństwa z którą sympatyzujesz chciałabyś by kucharz czy inny przyjaciel był ot tak wyeksploatowany i porzucony facet to nie kawałek gumki to ktos kto poza penisem ma wciaz jeszcze i duszę i uczucia poza tym mowiac w ten sposób sama hołdujesz modzie orgazmów "facet potrzebny na orgazm " ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide bo mi się zachciało od tego gadania- mój piękny przyjaciel włąśnie wylazł spod prysznica:P buzial;....bawcie sie dobrze...wirtualnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie retro ale podejrzewam że dawno nie miałas wiec pytam czy tesknisz za tym- no może czy po prostu o tym myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek pojebane! pasztety sa pojebane nie pojebani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabyś by kucharz czy inny przyjaciel był ot tak wyeksploatowany i porzucony Ike:) ty mi nie graj na uczuciach:) co tu ma Kucharz do rzeczy:) ja mówie o tych sportowcach których magluje Doprawdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sportowiec też czlowiek retro niczym od kucharza się być może nie rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytam czy tesknisz za tym- no może czy po prostu o tym myslisz" jasne że myślę. dlatego założyłam topik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro tak na zakończenie- sport to hobby mojego faceta- potrafi nie tylko zapewnic mi orgazm ale wygrywac dla swoje druzyny a swojej firmie zapewnia rozwój i wypłate dla pracowników...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie nie masz za co mi dziękowac ja naprawdę nie wiem na jakich facetów trafia retro- ze o tym nie wie nie wiem też czy wyobraża sobie, że doprawdy trafia na pustych plastikowych panów z wielkimi pytonami, ktorzy poza tymi pytonami niczego soba nie reprezentują- bo jesli o takich panów chodzi to ja doprawdy nie zazdroszczę i nie tak sobie wyobrażam faceta odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała "ech, musze obudzic mojego dawce bialka (i orgazmow)" Doprawdy "ide bo mi się zachciało od tego gadani" --- No, prosze... Publiczne mowienie o orgazmach wplywa pozytywnie na chec ich przezywania. Teraz za przyczyna mowienia beda orgazmy jak zloto:p A podobno to milczenie jest zlotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retrus to chyba nie tym torem poszłaś co trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafi nie tylko zapewnic mi orgazm ale wygrywac dla swoje druzyny a swojej firmie zapewnia rozwój i wypłate dla pracowników... Matko! jaki wszechstronnie utalentowany...!:) ale pewnie gdyby umiał TYLKO zapewnić orgazm, byłby równie fajny, prawda, Doprawdy...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, prosze... Publiczne mowienie o orgazmach wplywa pozytywnie na chec ich przezywania. Teraz za przyczyna mowienia beda orgazmy jak zloto super tylko ikus posiedzi z retro bo ma trudne dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retrus rozumiem, że dobrze założyłam z góry, że się po orgazm dziś nie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to chyba nie tym torem poszłaś co trzeba" a może ja raczej w zły pociag wsiadłam...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro:D nie wiem nie wiem........ ze mna to raczej orgazmu nie przeżyjesz przynajmniej nie fizyczny.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×