Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

A może doczekamy się czasów.......

Polecane posty

Gość retro jesteś tak głupia że
chciałabyś retro wrócić do XIX wieku, zboczonej na maxa wiktoriańskiej Anglii, ale to minęło i nie wróci więcej, ..... na szczęście menopauzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- czy ty naprawdę uważasz, że w normalnym swiecie dorosłe osoby chodzą ulicami i opowiadają o orgazmach? nie, no, ja raczej mówię o kulturze.. tu seks, tam seks.. wszędzie. seks jako sposób na nudę na zarobienie kasy na przyciągnięcie klienta sposób na wszystko poczytasz na portalach o leczniczej mocy orgazmu, np. że cię uwolni do depresji, od stresu i innych przypadłości. nie uczucie, nie miłość, nie bliskość. tylko orgazm. a tak w zasadzie czy przeżyjesz orgazm czy przelecisz się z 8 km szybkim truchtem, będziesz wyglądac i czuć się mniej więcej tak samo. i mniej więcej takie same korzyści zdrowotne zyskasz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja wiem, ze istnieją takie durne baby co się dają lac, wyzywac, musza to wręcz znosić bo sytuacja zyciowa nei pozwala im na odejście...ale wierz mi...one nei mają orgazmów, one na ten temat nie mają pojęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak młode, jędrne ciało, najlepiej sportowca...młodego sportowca ale mam nadzieję że nie takiego co dopiero z siłowni wylazł...? :P jejku, Doprawdy, walnęłaś opis jak z Harlekina.... i spoko, przeżyłam. jakoś na szczęście przeżyłam....... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty doprawdy
nigdy nie słyszałaś o masochistkach, kobiety, co wam szajba odbija, przed zimną Zośką......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty doprawdy
chyba retro nie przeżyłaś, inaczej byś gadała, mała chwalipięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w zasadzie czy przeżyjesz orgazm czy przelecisz się z 8 km szybkim truchtem, będziesz wyglądac i czuć się mniej więcej tak samo. retro!!!! co ty opowiadasz???:D co za bzdura?? nie wierze, że coś takiego nawet pomyslałas- nawet ty! doprawdy sama sobie przeczysz więc jednak żeby chcieć mieć z kimś orgazm i go przeżywać to inne tez musi grać to po pierwsze po drugie pisze ci wyraźnie- byłaś z kimś 15 lat- kochałaś szanowałaś był ci najbliższym przyjacielem i nagle trach a ty wciąż masz w głowie te wspaniałe orgazmy nie myl sytuacji kiedy znasz człowieka krótko i widziały gały co brały poza tym zostawmy juz te picie i bicie inaczej on jest boski w łózku ale kawal z niego skurwysyna- powiedzmy te orgazmy przeżywa nie tylko z toba :P no i upierdliwy jest i głosno pierdzi:P i co wtedy??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się własnie chwalę! było tak intensywnie że LEDWO przeżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no, ja raczej mówię o kulturze .. tu seks, tam seks.. wszędzie. seks jako sposób na nudę na zarobienie kasy na przyciągnięcie klienta sposób na wszystko retro skąd ty o bierze?? czy j coś naprawdę przeoczyłam ?? może po prostu ciagnie cię na nieodpowiednie strony internetowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro!!!! co ty opowiadasz??? co za bzdura?? jaka bzdura Ike?:) nie wiesz że porządny wysiłek fizyczny jest dla wielu substytutem seksu, jak nie chcą albo nie mogą...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"nie uczucie, nie miłość, nie bliskość. tylko orgazm." Uczucie, miłość, bliskość - nie orgazm. Jako, że nie pisuję tutaj już to nie będę się wciągał w dyskusję, ale zgadzam się z tym co pisze retro. Żyjemy w czasach kultu seksu i mnie osobiście nie bardzo się to podoba. Bardziej cenię bliskość z drugą osobą, niż seks. Może dlatego nie poznałem jeszcze jego smaku (są i inne przyczyny oczywiście). I osobiście czasami mnie wkurwia moja seksualność i potrzeba orgazmu. Ale na pewno nie podporządkuje swojego życia pod tak płytką sprawę jak parę sekund rozkoszy. Orgazm przy okazji, jak najbardziej, ale w wyniku głębszych relacji, seksu będącego naturalnym rezultatem miłości, a nie szybkiego numerku. Ale kto mnie tam wie, może kiedyś mi się wszystko poprzewraca we łbie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień płeć bo lubisz być
retro ruchana w dupsko. Z braku chłopa retro, we łbie ci się poyebało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny zboczeniec
przywlókł tu swoje zwłoki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny zboczeniec
ale na szczęście gościnnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz że porządny wysiłek fizyczny jest dla wielu substytutem seksu, jak nie chcą albo nie mogą...? sorry retro le to zboczenie nie wyobrażam sobie tego i nie dopuszczam do świadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- niczego nei przesadzam już na samym początku napisała "orgazm z ODPOWIEDNIM FACETEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro zakup sobie lekarstwa
na bazie soi, bardzo pomagają i pozwalają jakoś w miarę przeżyć menopauzę i uderzenia gorąca, i zmiany nastroju towarzyszące temu niemiłemu okresowi w życiu każdek kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Ike nie musi nigdzie ciągnąć. jest u nas taka słynna reklama, wielkie, bycze zdjęcie kobiety która reklamuje firmę zajmującą się instalowaniem bram rozsuwanych automatycznie. kobieta jest ubrana w czerwony lateksowy kombinezon, ledwo się zapinający, dwoa rękami trzyma dwa skrzydła bramy zasuwając ją... cycki ciasno przywierają do prętów..... inna historia, poznańska: na rondzie zaisntalowano reklamę kobiety reklamującej bieliznę. wiesz, roznegliżowana cizia w pończoszkach. ilosć wypadków podniosła się o ileś tam procent. była afera. musieli ściągać. nie mówiąc o tym Ike że jak ci Zuzka dorośnie, i zaczniesz filtrować co się dzieje w programach dla dzieci, w gazetkach i czasopismach, to obiecuję ci: włosy ci dęba staną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro zakup sobie lekarstwa
no zakup sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro zakup sobie lekarstwa
a to mały zboczeniec reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie kręcą takie reklamy..? nie bardzo. dlaczego by miały...? powiedz mi lepiej Doprawdy co to jest to coś, co nazywasz ODPOWIEDNIM facetem. czy nadal masz na myśli tego młodego sportowca..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nie mam reklam- mam zablokowane poza tym sexowna lasia to jeszcze nie kult orgazmu gołe cyce były są i będą w czasach komuny były w każdej szanującej się męskiej kanciapie a co do reszty retro mówiłam juz- owszem ten kult istnieje wsród młodzieży i mnie przeraża ale z prawdziwym sexem i orgazmem ma wspólnego naprawde niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mały zboczeniec reklamowy hahahah! no nie! co za idiota tu się kręci...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro zakup sobie lekarstwa
wypraszam sobie , ty jesteś retro idiotka , zakładając takie tematy na dodatek zboczona i niedoruchana menopauza, zainteresuj się Feminum, o ile zechce ciebie bzyknąć jakiś baran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro:D ja na te pomarańczowe wypociny nie zwracam uwagi- chociaż bardzo chciałyby byc zauważone no i oto się udalo!! teraz nie będą w nocy spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś się tu denerwuje jakbym go conajmniej zakuła w żelazne gacie cnoty , wyrzuciła kluczyk i zakazała się pieprzyć przez 10 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro odpowiedni facet to taki, który ma ciało greckiego boga, niebagatelny intelket, męską twarz, doświadczony, wie do czego służa ręce, język i penis, kiedy w poblizu jest kobieta taka jak ja;) mam tu na mysli oczywiscie konkretną osobe, która zapewnia mi moje orgazmy i vice versa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga retro zauważyłaś poza żartami ten sam kult u ludzi dojrzałych? poważnych? nie mówię o zakulisowych rubasznych żarcikach i pieprznych opowiastkach ale o takim kulcie o jakim wspomniałaś- wszechobecnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- acha, mój poprzedni opis nie był z harleqina..tylo z mojego zycia wzięty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×