Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Ja na katar wdychałam taki sztyft mietowy -lepiej mi sie oddychało a jak czułam ze mnie bierze przeziebienie to rutinoscorbin i taka herbatke gripovita malinowa-farmaceutka mówila ze przy karmieniu piersia moge-pyszna ta herbatka:) a jakiej firmy ta pralka? mi sie tak chce cos słodkiego ze szok...niestety jem tylko herbatniki i gotowane jabłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, moze kupie ta herbatke, Maya pralka Amica:) najbardziej mi zalezało na szybkim praniu bo czy moje koszulki czy małego rzeczy wystarczy delikatne pranie a ta moja stara prała wszystko ok 2godz ile to pradu idzie bez sensu. Maya a czemu nie zjesz nic slodkiego? ja jem wszystkie slodycze,nawet ostatnio jak sie dosiadlam do czekolady to zjadlam prawie cala i malemu nic nie bylo,jakies monte czy ciatka-czemu nie? ja juz wogole odwazniej jem, chociaz obiady to praktycznie same duszone mieska w sosie! uwielbiam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza... Nunusia nie jem nic słodkiego bo boje sie o brzuszek Patryka,za miesiac jak skonczy 3 miesiace to pokusze sie o jakas czekoladke:D Dzis bylam u fryzjera i pomalowałam sobie te mega odrosty:P mały został z tatusiem i ponoc nawet razu nie zapłakał-teraz obaj spia a ja własnie skonczylam sprzatac. a jak tam u was mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya nie sadze zeby po słodkim mu cos było... ja wczoraj zjadłam smazona rybe i było ok, dzis zrobilismy steki i poki co tez mu nic nie jest... wiec sprobój kawałeczek czekolady na pocztek i zobaczysz jak zareaguje... ja strasznie panikowałam co do jedzenia ale teraz widze ze nie było to takie konieczne. jedynie nie odwazyla bym sie zjesc sałaty,grzybow... i z cytrusami uwazam. po troszku po troszku. wiesz co, ja tez sie wybieram do fryzjera:P bo juz rok włosow nie podcinałam a moim kolezanka fryzjerka to ja nie ufam, wysle Dominika na spacer bo on wtedy jest spokojny. dzis była u mnie kolezanka i robiłam jej balejaz i malutki cały czas nakłdanie przespał przynajmniej robilam to bez pospiechu:P bylismy tez na zakupkach bo juz dom pustkami swiecił. moj katar nadal sie trzyma, juz by sobie poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! jak tam mamusie po weekendzie? u nas chyba byl jakis skok rozwojowy, bo przez 3 dni moje dziecko wogole nie chciało spac, co noc budził sie rowno co 45minut... ja chodziłam jakbym była pijana hehe ale juz dzis znow przespał wiecej wiec mam nadzieje ze to jego budzenie za nami. a jak dziewczyny spedzacie swieta? my zdecydowalismy ze wigilia w tym roku u nas, bo takto musieli bysmy sie bujac z małym po całym miescie, bo najpierw do rdzicow D i mojej babci a takto zaprosimy ich do nas i po sprawie rok temu tez byla u nas wigilia i bylo duzo wiecej osob ale w tym juz nie ma miejsca bo gracioszki Kruszka zajeły takze bede musiała przyygotowac wszystko, dobrze ze jakies uszka i pierogi mi odejda bo Dominik z pracy przyniesie. kiedy choinke ubieracie? ja moja chyba juz w przyszłym tygodniu, pewnie Dawidka beda swiecidełka interesowac macie lub planujecie kupic dzieciaczkom mate edukacyjna? ja wlasnie jestem na kupnie tylko szukam jakas fajna, bo widze ze mały juz sie interesuje wszystkim co wokoło jest. moze go zajmie na chwilke. w planach na swiateczne prezenty dla rodziny wymyslilismy ze zrobimy duza odbitke tego zdjecia co Dawidek ma w stroju Mikołaja i oprawimy w ramke i kazdy dostanie ogolem nasza rodzinka zwariowała na punkcie tego zdjecia i kazdy ma je na tapecie telefonu hehe miłego dnia ps . Mango nam sie znow gdzies zagubiła i Izy juz praktycznie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nunusia-u nas bylo przez weekend to samo-prawie zero spania nie tylko w nocy ale i w dzien-dopiero godz temu maly usnal i spi twardo:DJesli chodzi o spedzenie swiat to my 24.12 bierzemy slub a potem jedziemy na Wigilie do babci,natomiast 25.12 chrzcimy Patryczka a wieczorem w lokalu robimy impreze slubno-chrzcinowa:) Ja juz wszystko pokupilam-zostaly mi tylko wsówki do włosów i zamowic bukiet takze teraz to tylko czekam na Swieta:) Nunusia-mate z fisher prise niunio dostal od mojej kolezanki takze powoli niedlugo bede go juz na niej klasc bo widze ze go juz interesuje duzo rzeczy,a jak pieknie sie w głos smieje:D moj kochany skarbek;* Co do choinki to my mamy taka malutka do postawienia na ławie tylko trzeba z worka wyjac i taka nam wystarczy... duza bedzie na dole u rodzicow,i tez pewnie ciut wczesniej sie ja ubierze,przez te przygotowania do slubu i chrzcin.A dzis co w planach?ja wstalam pozno,posprzatalam i czekam na mojego bo chcialam na zakupy pojechac do tesco-odrazu Patryczek sie przewietrzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczyny-gdzie jestescie? Mój synek dzis konczy 2 miesiace;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzka dla Patryczka z okazji 2 miesiecy:) ja mam duza choinke, i wlasnie musze sie za nia wziasc:) teraz sobie sprzatałam, jeszcze mi prad na chwile wyłaczyli ale juz jest na szczescie... czekam az sie mały obudzi i idziemy do fotografa, moze pojde tez do dziecinnego i popatrze za ta mata, kurde zamowila bym na allegro ale mam traume po ostatnich zakupach co z ta hustawka było... nadal sie nie oddzywaja, napisałam juz skarge do all czekam na odpowiedz. bo juz kilka razy do nich meile pisałam,dzwoniłam i nic... podoba mi sie ta: http://allegro.pl/mata-edukacyjna-farma-canpol-i1972960703.html gdzies juz ja w sklepach widziałam wiec niewiem czy sie poprostu po nia nie przejade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
FOTOGRAFIA CIĄŻOWA Zapraszam na WWW.KARINAFALINSKA.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajowa ta mata:) a do fotografa to na jakas sesje?ja tez po nowym roku sie wybieram ale po zdjecia do zmiany dowodu:)maly juz sie zbudzil-dobrze ze chociaz tyle pospal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fotografa zeby zrobic te duze odbitki zdjecia mojego Mikołajka:) sesje to małemu tatus robi hehe mam juz tyle zdjec jego ze hej:) Dominik ma bzika na punkcie robienia fotek, i codziennie sa nowe:) bedzie miał mały pamiatke:) wlasnie mi sie podoba ta mata, i chyba sie na nia skusze, taka jaskrawa bedzie dziecko interesowac. u mnie nadal mały spi-jego ulubionym miejscem lulania jest lezaczek jak go stamtad biore to odrazu pobudka hehe a tam spi spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :P mąż wrócił a ja zajęłam się wydawaniem kasy:D mój mikołaj w tym roku też był bardzo hojny dostałam nowy telewizor, takie fajne patelnie i wagę elektroniczną. mała mogę teraz ważyć często i ma już moja kluska 6,7 kg. matę chciałam kupić ale u mnie to nie zda egzaminu bo mi od podłogi strasznie ciągnie. dziś byliśmy złożyć wniosek o paszport dla Damiana bo może wyślą go w delegację do Singapuru :) ale na takich warunkach jak teraz czyli 2 tyg w pracy 3 w domu, tylko wypłata lepsza :) dziewczyny czy wasi chłopcy jak zrobią kupę to tak że im się wylewa? młoda jak zrobi to muszę ją całą przebierać a pampersów 3 używamy już dość długo i w sumie myślę już nad 4. a ślini się jakby zęby miała dostać, leżeć nie chce tylko siedzieć albo w pozycji pionowej chce być mała spryciula :) maya całuski dla syneczka na te 2 miesiące. moja za tydzień skończy 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za całuski;* Iza no to widze Mikołaj u ciebie tez sie spisał:D Co do robienia kupek to mi tylko raz soe zdarzyło aby Patrykowi przecieklo,czesciej przesikuje sobie pieluszke,ale to tylko jak mu huggisa naloze,niewiem czy to te pieluszki sa takie czy ja akurat je moze zle zakładam,,,ja wogole czesto mu zmieniam pieluszke bo maly caly czas robi kupke-w ciagu 2 miesiecy tylko 2 razy zdarzylo mi sie tak ze przy zmianie nie bylo kupki-wydaje mi sie ze moje dziecko ma taka dobra przemiane odkad daje mu lactiv baby...czasami oczywiscie boli go brzuszek ale chwile po podaniu boboticu jest spokój :)Iza ciesze sie ze Twój maz ma mozliwosc zarobienia wiekszych pieniazków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A waga Dominisi piękna:) sporo juz ma Twoja kluseczka...mój 5kg juz wazy napewno,a moze i wiecej,w sumie nie ma sie co dziwic bo mój synek non stop prawie na cycu.Dziewczyny,a co ile godzin jedza wasze dzieciaczki? bo moj nie ma stałych odstepów-je kiedy chce,raz je po 40min od ostatniego karmienia a raz po 2,5godz np... I chciałam sie pochwalic ze mielismy dzis piekna noc:D Patryczek zasnal o 21;30 .i wstal o 5;10,possal 25min i jak usnal tak spalismy do 9;30:P oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my dzis bylismy w trasie, odwiedzilismy tez moja mame. zamowiłam ta mate dzis bo bylismy w kilku sklepach i nie maja i mowia ze sa braki w Canpolu i dlatego nigdzie ich nie ma, jedynie allegro zostaje. Iza no to niezle Ci meza wywieje hehe dalej sie juz nie dało?:) kupek to my mamy juz mało, dzis to jeszcze nie było wogole. podobno przy karmieniu piersia kilka dni moze nie byc. ale za to sika strasznie duzo:) heh czytajac Twoj opis o tym ze mala nie chce lezec to tak jakbym czytała o sobie, nie ma bata sam nie polezy wiec mysle ze moze cos go ta mata zaciekawi. najchetniej to pozycja do pionu:) Maya a po co ten lactiv baby? u nas karmienie to tez tak na żadanie jak mu sie chce jak juz krzyczy ze w inny sposob nie da sie uspokoic, z reszta on jak chce jesc to robi ustami taka rybke hehe jak ja Ci zazdroszcze takiej nocy-chodz jedna bym taka miec chciała! moze wtedy bym sie wyspała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lactiv baby to probiotyk ktory ma korzystne dzialanie na przewód pokarmowy. Lekarka wypisala i kazala malemu dawac. oprocz tego daje malemu jeszcze wit KiD. Niocka u nas spokojna:) teraz chce nakarmic Patryka bo za 2 godz jedziemy na zakupy a u was jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski gdzie jestescie? my zaliczylismy przespana noc :) pogoda boska wiec bylismy na 2 godz spacerku,teraz moj syn spi a ja mam chwile dla siebie...Mango-Ciebie cos długo nie ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! napisałam długiego posta i mi go wcieło... bylismy dzis na zakupach kupiłam sobie zielony szalik-taki mi sie zachciało na ten sezon, ile sie nachodziłąm bo nigdzie nie było takiego jak chciałam, bo chciałam jasno zielony taki groszkowy. pryszła mi dzis ta mata w realu duzo ładniejsza niz na zdjeciach poki co mały sobie lezy i jest ok:) zeby sie tylko interesował hehe Maya jak ja Ci zazdroszcze tych nocy- u nas jest znow wstawanie co 2,5godz... a wczesniej potrafił mi spac juz nawet 5 takk fajnie było... to sie popsuło. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja w tym roku mam krwisto czerwony szalik:P Dzis tu znowu cisza...zastanawiam sie gdzie sie nasza Mango podziała??? My dzis bylismy godzinke na spacerku-pogoda piekna,mogłam dłuzej pospacerowac ale glowa mnie rozbolala i wrocilismy do domku,polezałam i przeszlo:) mój Krzys kupil wczoraj malemu sopelek do noska-rewelacja!!ta gruszka jest gó...o warta. od 2 dni slyszalam ze maly furczy bo ma przytkany nosek,pryskałam woda morska i próbowałam grucha i nic,tylko wkurzylam siebie i dziecko,a po tym sopelku odrazu ulga i rzeczywiscie Patryk mial tego sporo w nosku...dzis juz oddycha cichutko i jest spokojniejszy. Sopelek kosztowal tylko 16zl:) Jutro jedziemy wybierac menu na nasza impreze:)a co mnie cieszy to na swieta zapowiadaja cieplo:D wolałabym snieg no ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Maya ja rok temu miałam taki własnie czerwony:) ale teraz jak juz mam takie rude włosy jak chciałam jak mi sie z tego czarnego w koncu rozjasniły to bardziej pasuje zielony, tak mi cos odbiło:) my tez wlasnie wrocilismy ze spacerku, nastawiłam zupke, małe jeszcze spi. wczoraj zjadłam wymarzonego schabowego:P ale nie smakował takjak chciałam... smaczek zaspokojony i wracam spowrotem do "diety" mimo ze Dawidkowi nic zupełnie nie jest po tym moim jedzeniu ale nie mam zamiaru wrocic do dawnej wagi wiec poki moge to chce chudnac:) i tak juz wszyscy widza wielka zmiane bo jakby nie było jest -15kg:) u nas jak jest zatkany nosek to w ruch idzie frida, chociaz ona jakas rewelka nie jest:/ a gruszka to juz wogole zal tylko było wydawac kase na nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Boze ale mam masakre w domu, taki kołchoz ze szok. Babcia praktycznie uczy sie chodzic od nowa, milion spraw codziennie do zalatwienia, nie mam czasu sie po dupie podrapac, wiec bardzo prosze wybaczcie te moje zaniki na forum. W poniedzialek bylam z Czesiem u pediatry na kontroli, dała skierowanie na usg nerki i kazala przyjsc wczoraj jak bedzie juz zrobione, bo nie chciala zaszczepic inaczej. No i wczoraj bylismy na szczepieniu i powiem wam ze nie bylo wcale tragedii, płakał głośno ale chyba nawet nie zauwazyl ze to trzy ukłucia byly, taki byl wystraszony tym pierwszym. Ale od wczoraj ma goraczke niestety 38 st. niby to u takiego malucha jest stan podgaraczkowy to jednak posilkuje sie paracetamolem w czopkach. W ogole to wazyl w poniedzialek 6,160 0_o ale p. doktor powiedziala ze taka widocznie jego uroda, zreszta jest zarlok straszny i jak czytam o waszych prawie przespanych nocach to zazdroszcze bardzo, Czesio wiecej jak 2,5 h nie wytrzyma, robie mu dalej 120ml i sie zastanawiam czy mu nie zwiekszyc do 150 ml. Ostatnio smialam sie bo cale karmienie sam trzymal sobie butelke, pewnie bardziej z przypadku niz swiadomie. Ale grzechotke jak mu wloze w raczke to trzyma ostro i sam sobie potrzasa zeby grzechotala i cieszy sie wtedy jakby nie wiem co to bylo :) no i uwielbia sie calowac hehe moze tak godzinami. Wiecie co okres mialam 2 tyg :/ masakra jakas, na szczescie juz sie skonczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mango a czemu babcia musi sie od nowa uczyc chodzic? Czesio spory chlopak:) moj wazy juz napewno ponad 5kg ale moj to przy urodzeniu wazyl 2790g wiec zawsze bedzie mial ciut mniej od innych dzieci w jego wieku . co do nocek to dzieki Bogu patryczek zasypia zawsze okolo 23,budzi sie kolo 3 na cysia i p[otem spi czasami do 8-9.takze ja od tygodnia sie wysypiam:)i wam zycze takich nocek :) teraz moj kochany synek lezy i sie w głos smieje do grzechotki i puszcza banki ze śliny:) on juz taki fajny sie robi...i juz krocej je cyca na szczescie takze jestem zadowolona:) Mango to długi ten okres mialas;/ ja jeszcze czekam na niego. jak wam dzien mija? ja dzis cala niedziele sie lenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ubrałam dzis choinke:)małe sie patrzy na swiecidełka hehe ogolnie to dzis sami bo weekend pracujacy D ale za godzine juz powinien byc z nami. moj mały dzis miał super noc-w koncu bo ostatnie byly tragiczne!za to dzis wogole nie spi od rana ale mi to nie przeszkadza bo przy nim zrobie wszystko, biore go w lezaczek do kuchni myje gary to na dzwiek lejacej wody siedzi cicho-odkurzacz tez lubi:) nie narzekam! Mango co sie dzieje z babcia?i faktycznie dobrze sobie juz warzy:)super nowa fotka Zosi:) okres faktycznie długi, ja poki co tez czekam (ale nie tesknie) podobno jak okres sie dostanie to pokarm zmienia smak i dzieci odrzuca takze narazie podziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A babcia miala zlamana noge w udzie, wstawiali jej endoproteze, masakra, nie chciala sie przyznac 2 tyg ze upadla, i tak 2 tyg z tym zlamaniem zyla, wariatka, bo ona sie boi szpitala :( az w koncu tak bolalo ze nie wytrzymala. Czesio dzis marudny cos, na szczescie spi ladnie, jak zdaze z butelka tak zeby sie nie rozbudzil, to nawet oka nie otworzy, ale mimo wszystko jestem raczej spiochem i to wstawanie to dla mnie gigantyczna sprawa, nie przyzwyczaje sie chyba do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my bylismy wczoraj u mojej kuzynki zeby ja na chrzesna prosic, i jak zwykle wyszlismy od niej z siatami:) dałą nam chodzik po jej synku superowy:) 4 pary butow, i stroj na chrzest-sliczny garniturek. bardzo sie ucieszyla i mowila ze czekała na to az sie jej w koncu zapytamy hehe. moje dziecie juz chyba zaczeło rozrozniac dzien od nocy bo przez ostatnie dni w ciagu dnia robi sobie ze 3 pol godzinne drzemki a takto nie spi wogole, za to w nocy pobija swoje rekordy:) dzis poszedł spac przed 24 a obudził sie o 6:) zjadł niecałe 5min i obudził sie o 8:30 alez jestem szczesliwa:) oby tak dalej:) wczoraj zrobił takie kupsko ze hej hehe chyba z tych dwoch dni co nie robil mu sie nazbierało bo miał cały brzuszek-tak brzuszek z kupy a plecy to po sama szyje tak sie z pampersa wylało hehe juz wiem Iza o czym piszesz:) takie dziecko to odrazu do wanienki bo nie ma co:) Mango no to niezle babcia dała czadu, ale starsi ludzie tak maja wola powiedziec ze nic sie nie stało zeby nie daj bog isc do lekarza.ehhh Mango a jakbys sprobowala przetrzymac Czesia tak jak ja to robiłam?ze cały wieczor mu spac nie dawałam do pozna, pozno kapiele i przede wszystkim nie dawanie butli tak jak mowisz odrazu po przebudzeniu tylko za jakis czas... tak zeby Ci w dzien jak najmniej spał to bedzie zmeczony i w nocy padnie i bedzie spał. ja tez jestem strasznym spiochem, cala ciaze nie wstałam wczesniej niz 10 a tu teraz od 8 nie ma spania juz. ciezko ale nie mamy wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia-ciesze sie z Twoich przespanych nocek:)oby juz tak zostało.MOj syn w dzien tez malo spi,2 razy drzemie po okolo 40 min,ale to taki plytki sen bo sie wierci i raz spi okolo 2 godzin i prawie zawsze zasypia okolo 13ej i wstaje okolo 15. Nunusia a kiedy chrzciny robicie? Mango-zobaczysz ze i u Czesia sie sen ustabilizuje i bedzie spał długo.Iza a co u Ciebie? Ja planuje dzis spakowac torbe ta ,ktora wezme na przyjecie,czyli zapas pieluch,ubranek itp. Aaaaaa....i musze sie pochwalic ze schudłam:D wprawdzie jeszcze nie zapinam spodni sprzed ciazy ale juz nieduzo brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje z ubytych kilogramow:) Maya Ty nie mozesz sie dopiac w spodnie a mi wszystkie z tyłka leca. wczoraj D stwierdził ze taką "chudaą" jeszcze mnie nie widział:) milo cos takiego uslyszec w szczegolnosci ze to mnie bardziej motywuje, do slodyczy ciagnie ale mowie kategorycznie NIE chcialam chrzscic w styczniu ale nadal mamy problem z chrzesnym... mysle ze jutro sie ten problem rozwiaze. zobaczymy. ubranko mamy na rozm 68 wiec mozemy jeszcze poczekac:Pkuzynka moja sie smiała zebym sie nie spieszyła bo musi kase uzbierac hehe zbieram sie na spacerek maly wlasnie zasnal,on jak spiacy to sie drze, musze go ululac, ale to jest kwestia kilku bujanek i juz go nie ma:) wczesniej usypiał przy cycu a teraz bardzo zadko. dzis D ma imieniny to musze mu cos kupic,jakis drobiazg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dalam sobie spokoj ze spacerkiem bo Patrykowi oczko podpuchlo i mocno łzawilo . wczoraj byl z nami na 2 godz zakupach a ze byl grzeczny to dostal piekna czapke:) Jak bede sie z nim wybierac na spacer to cykne foto i wrzuce na nk. Nunusia pisałas ze ubralas choinke-my ubieramy dzis wieczorem:D Stroj na chrzest tez mamy 68 ale mierzylam go dzis i wcale nie jest tak mocno za duzy...rosnie mi moj skarbeczek-zreszta on przy urodzeniu juz byl długi-3 tyg przd terminem i 57cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy ze spacerku, mały spi jeszcze a ja jem taka sie glodna zrobiłam ze szok:)nic nie kupiłam temu mojemu faciowi nie mialam weny do chodzenia po sklepach mysle e jakos wybaczy:P wczoraj zrobilam mu torta wiec niech spada:P Maya choinka stoi ale Dawidek sie nia nie interesuje, bardziej niz choinka interesuja go rybki :) powoli zaczyna czuc zime, taki przymrozek ale sniegu brak. Maya pewnie Patryk sobie oczko pozacierał łapkami, bo moj to naokragło łapki przy oczach co widze to mu odciagam oho chyba sie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis biało :/ a mialam nadzieje ze snieg nas ominie... ślisko dzis bylo tak, że jak szlam do lekarza z wynikami czesia to prawie sie zabilam. A wyniki ma slabe, ta morfologia znowu wyszla do dupy wiec pomyslalam ze pojde zapytam czy moze wiecej tych witamin mu dawac, a lekarka mi mowi ze anemia u takich maluchow to nawet 3-6 miesiecy sie normuje!! Szok, ale troche mnie uspokoila przynajmniej. A czesio w dzien nie spi prawie wcale, tylko je pije i sie cieszy :D ale z ta noca to naprawde mam nadzieje ze macie racje. ide teraz do ojca po ciuszki, bo tam mam zapas tych wiekszych, pozniej moze cos skrobne jeszcze. :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×