Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

mamusie gdzie jestescie? bylam w koncu wczoraj odebrac pesel małego, w koncu:) bylismy rowniez u rodzicow D, potem spotkalismy sie z kolega D bo miał rodziny i poszlismy do takiej restauracji chlopaki pili piwko a my z dzidziolem siedzielismy, hehe tak dlugo sie nie widzieli a malo rozmawiali o swoich sprawach tematem numer jeden był Dawidek, najprawdopodobniej ten kolega bedzie chrzesnym,zgodził sie ale problem jest taki ze musi zrobic bierzmowanie... kurde:/ mały codziennie pobija rekord spania, wczoraj poszedł spac o 24 i obudzil sie dopiero o 6:30 jak tatus do pracy szedł,chwilke zjadł i obudzilismy sie o 9, jej jak to fajnie jak on tak spi. dzis ma wpasc do nas druga kuzynka z mezem i 2letnim synkiem, pewnie bedzie mi za kotem biegał hehe Mango kurde najpierw Ty mialas cala ciaze złe wyniki a teraz Czesio... tylko same zmartwienia masz bidulko ostatnio na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przygotowania do świąt pełną parą :) i do wyjazdu Damiana. teraz będą budować rusztowania na statku CORCOVANDO. mała waży już 7 kg i jest słodziutka. Mango rozumiem co czujesz. że dziecko ma słabe wyniki a tu taka bezsilność bo nic nie możesz zrobić żeby mu pomóc. trzymam kciuki za Czesia będzie ok. maya jak przygotowania do ślubu??? nunusia jak kot zareagował na małego??? bo chyba o tym nie pisałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) ja pewnie bede tu juz po swietach dopiero bo mam jeszcze troche pracy przed swietami i przygotowan do slubu-juz nieduzo zostalo ale jednak jeszcze troche.Maly ma jak na złosc ciemieniuche znowu-tydzien temu smarowalam olejuszka i wyczesalam i bylo ok az do dzis...a tu chrzest pojutrze-dobrze ze niunio ma geste długie włoski to jej tak nie bedzie widac:) jak wstanie to sie wezme za wyczesywanie . Pozatym czekam na mojego K bo ciezko mi cos zrobic z dzieckiem,bo teraz Patryk potrzebuje ciagłej uwagi-zreszta wiecie same jak to jest:)Iza Twoja niunia to spora panienka:D Wczoraj bylismy na naukach przed chrztem i zanim dostalismy sie do kancerali to nie bylo nas ponad 2 godz-ale moj syn byl naszczescie grzeczny:)a zostal z babcia.Sorki ze tak haotycznie pisze ale jakos nie moge zebrac mysli-chyba sie troche stresuje:)Tak wiec kochane mamusie zyczymy wam z Patryczkiem Zdrowych,pogodnych,wesołych Swiat !!:D buziaki❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych Spokojnych Świąt wypełnionych miłością :) mayu szczęścia na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) jak tam po swietach? Ja juz po slubie,niunio ochrzczony:D w Kosciele przez pierwsze 20 min spal,ale jak dziecko za nami zaczelo płakac,nasz Patryk sie obudzil i do konca mszy musiałam go lulac,chociaz 2 razy i tak porzadnie mi sie rozpłakal...Msza trwała prawie 1.5godz bo razem z moim synem do chrztu było 10 dzieci...Co do slubu to stresowalam sie troszke ale to tylko 15 min trwało wiec dało sie przezyc,bylismy 4ta para bioraca ślub tego dnia. Po slubie były prezenty ia wieczorem wigilia u babci:) Swoja droga powiem wam ze kasy zebralismy mnostwo- nie myslałam ze bedziemy az tyle na plusie.Impreza w domu weselnym z poczatku byla t roche sztywna ale po paru głebszych goscie sie rozluznili i bylo fajnie...tylko niunio okolo 23 zaczal mocno marudzic i nie chciałam go juz meczyc bo i tak długo wytrzymal wiec mój mąż(jak to fajnie brzmi:P)odwiózł nas do domku,a zreszta impreza i tak niedługo potem sie skonczyla... POdsumowujac-świeta nam sie udały:P :P Dzis caly dzien odpoczywalismy..aaaaa moj syn wczorajszej nocy spal bez przerwy od 23;45 do 8;00 rano:) ciekawe jak dzis? Iza dziekuje:*🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,chcialam zrobic jak u Izy-jedno pod drugim w stopce,ale mi nie wyszło... no nic ide spac-dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeej maya ale ci zazdroszcze tego spania, a ja sie wczoraj cieszylam ze moj przespalpo pierwszym nocnym karmieniu 4 goddz... hehe :D Gratuluje kochana zmiany stanu cywilnego!! U mnie swieta swieta i po swietach, maz nie mogl przyjechac niestety, wiec nie powiem ze byly udane. Za to Czesio rosnie jak na drozdzach, dzis na macie edukacyjnej sam zaczal lapac zabawki, ale nie ze szturchac tylko normalnie lapał ! w szoku bylam. Jak lezy na brzuszku tez ladnie sie podnosi do gory, tak razem z klatka piersiowa, a wlasnie mialam zapytac, jak dlugo i jak czesto kladziecie maluchy w ciagu dnia na brzuszku? Nunusia a jak u ciebie? wrocilas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja kłade kilka razy Patryka na brzuszku,ale tylko na jakies 2 min bo on strasznie tego nie lubi...jeszcze sie nie podnosi tak wysoko,ale widze ze juz próbuje:) Za to śmieje sie juz w głos i gaworzy coraz wiecej:) I mam pytanie,czy wasze dzieciaczki tez sie tak slinia? mojemu to tak cieknie ślina,ze musze non stop wycierac...Dzis rozłoze juz mate i połoze w niej Patryka,zobacze czy sie zainteresuje tak jak Czesio:)Mango,szkoda,ze nie było Twojego meza w Swieta z wami:(a kiedy on teraz przyjezdza? Musze sie pochwalic,ze zjadłam na przyjeciu duuzego schabowego i nic małemu nie bylo:D a zreszta zjadłam tez jajko faszerowane i 2 kawałki ciasta z masa,wypiłam nawet troszeczke szampana i jak do tej pory niuniowi nic nie bylo.Dzis skusilam sie na 2 czekoladki z bombonierki i mam nadzieje ze tez brzuszek nie bedzie bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o spanie,to ja mam naprawde dobrze,bo czytam inne topiki i dziewczyny naprawde sa niewyspane majac dzieci w tym samym wieku co Patryk. Dzisiejszej nocy zasnał o 22;20 i wstal o 3;15,szybko zjadl i spal do 6;00. O 6;00 wzielam go do łozka do siebie bo mój małzonek wstał do pracy i tak spalismy do 10;20:) Mango,nasze dzieci czym beda starsze tym dłuzej beda spac:) Mój mały spi wiec ide poprasowac troszke,szkoda ze pogoda do bani...ze spaceru nici;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! po pierwsze Maya wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:):):) :* zostałam sama bez slubu i chyba u nas to sie szybko nie zmieni. mam dzis okropny dzien jestem strasznie ospała i nie mam sił do mojego dziecka, dobrze ze Dominik jesgt to sie nim zajmuje. rano tez do niego wstał a ja spałam do 11:) moze dlatego tak sie dzis czuje... mango moj Dawidek to na brzuszku duzo lezy główke to ma bardzo wysoko podniesiona z reszta on od poczatku byl bardzo silny, dopoki go nie wezme to łebka nie opusci ani na chwilke:) dosyc czesto go klade bo on dlugo bedac w jednej pozycji sie nudzi i trzeba go przestawiac. Maya jasne, slinienie jest co chwilke:) ale widze ze to taki etap bo pamietam ze Iza tez niedawno o ty pisała:) Maya widzisz, nasze dzieciaczki juz wieksze i mozna jesc odwazniej, ja juz jem wszystko tylko niejem kapusty i grzybow, tego mu jeszcze daruje. czuje sie jakby mnie ktos potracił hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja mam dzis tak samo, tez rano mama ogarnela Czesia bo ja nie moglam oka otworzyc, zreszta caly dzin taki senny. Moje dziecie ie w ogole nie slini, chyba ze po jedzeniu troche z mlekiem mu wycieknie, ale i to rzadko. Ja swojego musze czesciej klasc na brzuszku, niech sie przyzwyczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gada jak najety szczegolnie z moja mama albo tata, hehe czasem to nie wyrabiam, takie ma madre te wypowiedzi. A najlepszy jest usmiech rano jak sie przebudzi, to jest taki zadowolony ze sie smieje kilka minut bez przerwy, rano tez wita usmiechem misia w llozeczku i zajaczka wiszacego nad nim :D obowiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzis juz jestem zywa hehe wczorajszy dzien cały przelezelismy w lozku, w swieta sie włuczylismy caly czas to wczoraj byl odpoczynek:) chciałam sie pochwalic ze moje dziecie wczoraj wypiło 110ml cherbatki z butelki (a takto nie chciał za chiny butli,odrazu wypluwał) i ciagnał dydusia:) i to bardzo długo hehe cud normalnie:) caly dzien gralismy jak glupki w play station bo mamy w domu chwilowo hehe jak male dzieci nie moglismy sie od tego oderwac hehe wciagajace to jest:) dziewczyny jak czesto wasze dzieci robia kupke? u mnie ostatnio pojawiła sie dopiero 6dnia... w 5 podałam m czopka glicerynowego ale nic po nim nie ruszyło a baczki to takie smierdzace puszcza ze fuj:P czytam ze niby to normalne karmiac piersia ale ja tam wole zeby kupka była... Mango gaworzonki i usmieszki sa cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj tez nie do zycia i tez caly dzien w łozku....do tego dzis cala noc kwekal i nie mogl zasnac moj maluszek wiec dzis jestem pierwszy raz od dawna niewyspana...Niedawno wrocilismy ze spacerku bo u nas lux pogoda:) Patryś ma chyba skok czy jak to tam sie nazywa bo dzis marudny i nie schodzi mi z rak,do tego caly czas cyc i cyc ....Nunusia u nas kupa jest caly czas,ja pampersa zmieniam srednio co 2-3 godz i zawsze jest zółta kupa,jeszcze nie bylo tak zeby caly dzien nic...no i baki długie i głosne az czasem mi wstyd jak przy kims taki bak pojdzie:D Mango-moj syn tez sie budzi przewaznie z usmiechem-kocham patrzec jak moje dziecko sie smieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechwaliłam Patryczka z tym spaniem w nocy bo i wczoraj i dzis malo spał i budzil sie co 2 godz.... oby wróciło nam to spanie do normy.Dzis juz w dzien grzeczniejszy jest,na macie lezał sam 15min:) i przewraca sie perfekcyjnie z plecków na boczek:) Tylko butelki nie chce...chcialam mu dzis dac butle,zrobiłam 120 mm NAN HA a to mleczko jest dobre w smaku i nie chcial jesc...byl głodny bo potem cyca ciagnal długo wiec niewiem czemu mu mm nie podeszło,w sumie wygladalo tak jakby nie umial smoka ciagnac....w sobote kupie mu inna butelke. Mango Ty karmisz Czesia z butli-jakiej firmy ona jest? ja mam z aventu taka miodowa.Moje małe własnie samo zasneło:)wiec poszukam na alegro jakiegos bujaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) hehe Maya zauwazyłam ze jak sie za bardzo chwali dzieciaczki to wlasnie zaraz po tym jest odwrotnie. jak nieraz mały lezy spokojnie na lozku sam i mowie albo nawet pomysle ze jest taki grzeczny to zaczyna sie krzyk hehe. Maya u nas ani butelka ani smoczek, probowalam roznych smokow i nie ma szans. odrazu wypluwa. tylko cyc:) jak CI moge poradzic to kup bujaczek z wibracjami i taki zeby byl do jak najwiecej kilo, ja mam ten z fisher price i powiem Ci ze to jest najlepszy zakup jaki tylko dokonałam. jestem strasznie z niego zadowolona, jakie palny na sylwestra? my pojdziemy na balkon o polnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam wszystkie butelki canpol czy jakos tak i mam te smoczki 0+ a niektore do 6 mcy. Czytalam wczoraj ze jak jest dziecko na cycku to pozniej trudno przejsc na butle, czasem nawet 2 tyg trzeba robic podchody. Ale to moze tak mu dobrze na twoim mleku ze moze poprostu nie chce nic innego ? Moj sie z pleckow na boczek nie przewraca, z boczku na plecki owszem ale to duzo latwiej, w ogole cos sie rozleniwil ostatnio i nie chce na brzuszku nawet lezec. Bylam dzis w biedronce, myslalam zeby te dady kupic, ale huggisy byly tylko 1 zł drozsze wiec pomyslalam ze sprawdze, chociaz pamietam ze mialam w szpitalu te newborn i nie przypadly mi do gustu, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja kupilam huggisy 3ki i odradzam!!!!! zauwazylam ze mały przesikuje te pieluchy. Z poczatku myslalam ze zle zakładam ale zaczelam zakładac huggisy na zmiane z dada i pampers sleep&play i tylko jak mial huggisy to musiałam przebierac i wcale nie sa za duze... my na 3kach juz od 2 tyg prawie. My bedziemy dady uzywac bo te 3ki sa prawie jak orginalne pampersy-bynajmniej dla mnie:) Nunusia a moze przeslesz mi jakis link do bujaczka? ja zaraz wkleje taki ktory mojemu małżonkowi przypadł do gustu....ja jeszcze tak dokładnie nie ogladałam bujaczków a chciałabym zeby to byl lezaczek z funkcja bujania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango moze i Patrykowi najlepiej na moim mleczku,ale bede go powoli uczyc na butle troche...wczesniej jadl z butli a teraz pluje mlekiem i nie chce ciagnac...smoczek tez beee...czasami mam wrazenie ze to moje dziecie chce poprostu polezec przy cycu tylko:D karmie go zreszta na zadanie czasami nawet co pol godz daje mu cyca a on lezy i pociaga 1,5godz...nunusia a Ty co ile dajesz cyca Dawidkowi? tez na zadanie czy co jakis wyznaczony czas np co 3 godz? My sylwka tez w domu spedzamy we 3ke w domku:) jakos wcale mnie nie ciagnie na impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O choroba to nie zrobilam interesu, kupilam 2 paczki zeby nie latac... :D no nic zobaczymy jak to bedzie, ja juz na 3ki przeszlam z miesiac temu, bo te pampersy 2ki to jakies malusienkie byly. A Maya to byly te huggisy premium? bo juz sie naczytalam na forum ze jest chyba z 10 roznych odmian huggisow... W sylwka chyba tez zostaje w domu, no chyba ze mama sie sama wychyli i zaproponuje ze zostanie z malym, ale chyba balabym sie go zostawic, bo beda strzelac, a on biedny moze sie wystraszyc i bedzie plakal pewnie. Wiecie co tak apropo placzy, raz tylko widzialam jak moje dziecko placze i raz mu lezki lecialy, na szczepieniu, a tak to on tylko krzyczy zauwazylam, cwany jest gowniarz jeden :D wie ze dostanie ale musi matke popedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya odradzam ta hustawke, ja ja kupiłam i juz wam juz tu wczesniej pisałąm ze tocze wojne:) wyslali mi zepsuta, za pierwszym razem zadziałąła i koniec. jak sie wsadzi dziecko to buja jakby nie chciała, no masakra jednym słowem. poki co przyslali mi ja w listopadzie a poki co to wyslalam im ja spowrotem i narazie cisza, juz pisalam nawet do allegro i oni działaja bo ja juz nie mam nerwow. gowno warta jest jednym slowem. jak chcesz byc naprawde zadowolona to kup taki : http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-t4145-i2006797621.html dla mnie jest on wybawieniem:) naprawde polecam i juz kilku osobom poleciłam i sa zadowolone. Mango ja tez mam huggisy premium sa ok, tylko twarde troche, nie uzywałam dada3 ale 2 byly nawet spoko a podobno 3 sa duzo lepsze. juz kupiłas i mleko sie wylało jak to mowia ale ja ja bym miala wybrac huggies czy dada to tylko dada. ja huggiesa uzywam tylko wtedy jak (np) jest bardzo posikany a za jakis czas mamy sie kapac to wtedy zakladac tego huggies na ta chwilke a takto na codzien to uzywam oryg Pampersa te activ baby. ja daje malemu jesc na zadanie,raz jest to co 3h raz nawet co 20min ciezko powiedziec. zalezy jak mu sie zachce hehe a tak wogole Mango witaj jako Mango hehe u mnie tez sa tylko krzyki a nie placz tak jak u Ciebie ah cwane te nasze dzieciaczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tamtej hustawki to nie dosc ze jest glosna jest na 4 baterie i jakbym mogla cofnac czas to bym jej chyba nie kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×