Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hehe mango widzę że będzie się działo :P najwyżej Czesio będzie miał rodzeństwo. U nas ok. dziś odpust parafialny ale pogoda kiepska i nie idziemy nawet na spacer. Dzieciaki pokasłują. ale już kaszel u obu się kończy. a tak to nuda przespałyśmy z Dominiką pól dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Iza wypluj to natychmiast :D nie nie nie ma takiej opcji w ogole, najpierw sie zaopatrzymy a dopiero potem akcja :D zaraz mlody dostanie flaszke, potem kapanie a potem dopiero ja, nie wiem kiedy dzien mi zlecial nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po zabiegach :) ale sie fajnie czuje i nawet ta pobudka o 3:40 mnie nie przeraza, a musze jeszcze cale miasto przeleciec zeby dojsc na busa, kurcze nawet na kolanach bym mogla isc :) dziewczynki cieszcie sie ze macie chlopakow na miejscu, nawet codzienne sprzeczki sa lepsze od nie widzenia sie przez 5 mcy... ale nie bede sie dolowac, tylko sie cieszyc, ciekawe tylk czy zasne . :D :D :D :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Mango-Ty juz pewnie z męzem:D:D:D i szczesliwa:) Ale pogoda u nas do bani...wczoraj zimno było i szaro i dzis tak samo:( Wczoraj bylismy u babci na małej imprezce rodzinnej a reszte niedzieli obijalismy sie:) Kiedys chyba Mango pisała,ze Czesio piszczy-otóż Patryczek od soboty tez ciwczy skale głosu hehe:P az uszy bola,a ile ma radosci chłopaczysko:D Kaszke pije ładnie z butelki juz bez krztuszenia sie,jeszcze tylko herbatke musze go nauczyc pic. Przez weekend ładnie jadł zupke ze słoiczków:) ale dzis juz mu ugotuje sama,dam marchew,ziemniaka i pietruszke,w nastepnym tyg selera dorzuce.Zagesczam kliekiem,dale troszke masełka i zupka super:) czytałam,ze oliwa z oliwek jest dobra do zupek,wiec trzeba zakupic. Mysle jeszcze nad tym glutenem....tak sie waham kiedy dac....znalazłam obiadek z kaszka manna z hippa,i chyba od niega zaczne-juz sama niewiem.... Nunusia byłam w galeri-ten filmik jak Dawidek walczy z przekreceniem sie normalnie wymiata:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mamuski! u nas tez szaro buro i wogole bez sensu. nocka ok. Mango pewnie nie zasnełas juz wczoraj co? hehe ale juz masz meza przy sobie-super kochana, korzystaj ile sie da! Maya super ze Patryk nauczyl sie pic flaszke, oby z herbatka tez poszło bez problemów. bo jednak kaszka jest gesciejsza i wolniej leci. ja narazie daje obiadki w słoiczkach ale juz niedługo bede sama dawac, wczoraj mały dostał krolika i mu smakowało! Maya nie wachaj sie z glutenem! nic sie nie stanie to nic takiego hehe jak sie bpisz to daj na poczatku jedna lyzeczke. ja dawałam słoiczek na poczatku jeden na trzy razy a pozniej jeden na dwa razy, Iza jak dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki jakoś tak w miarę. Dominika ok. luj z niej nie przeciętny. broi a jak się jej mówi że nie wolno to patrzy w oczy śmieję się a łapkami dalej robi swoje. Domaga się jedzenia i to nie koniecznie mojego mleczka. głosik też ćwiczy piszczy jak szalona. nawet przez sen kula się jak szalona po łóżku i trzeba bardzo uważać żeby gleby nie zaliczyła. Kacper hm tu jest problem. odkąd przestałam kupować pasztetową zaczął normalnie jeść. myślę że swój wpływ na niego ma też to że Dominika je wszystko. a my mu powtarzamy zobacz Dominika je wszystko nie długo Cię przerośnie. wiem że może to okrutne ale dzięki temu je dosłownie wszystko i mu smakuje. tylko że znów ma kaszel ale postanowiliśmy że pójdziemy z nim prywatnie do alergologa( kiedyś go ta pani doktor leczyła w poradni na NFZ) i zobaczymy co powie. żal mi go strasznie i jak słyszę że znów zaczyna kaszleć to dostaje biegunki :O od końca sierpnia jest chory co najmniej raz na dwa tyg. porozmawiam z panią doktor zapytam może mi powie gdzie przyjmuje na NFZ i przepiszę tam Kacpra znaczy do poradni alergologicznej a i Dominikę od razu tam zarejestruje, bo z małą też musimy iść ze względu na podejrzenie alergii pokarmowej mango ciesz się mężem :P mayo brawo za dzielność :) nunusia moja nie bardzo lubi słoiczki no chyba że deserki a tak sama przeważnie gotuję dziś była marchewka na rosołku drobiowym. my z racji inwazji mrówek robimy remont w kuchni. bo te małe wiedźmy są nawet w łóżkach. a zamówiłam małej krzesełko do karmienia i czekam aż przyjdzie :) http://allegro.pl/polskie-krzeselka-drewniane-az-7-super-kolorow-i2253783903.html dokładnie takie różowe z księżniczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co iza, tak sobie pomyslałam ze moja siostra tez tak chorowała, bardzo pomogł jej wyjazd nad morze- nawdychanie sie jodu, wiem ze sa tez takie komory jodowe bo wiadommo wypad naad morze kosztuje... moze warto pomyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Iza moj Patryk tez broi jak szalony:D a najwieksza frajde sprawia mu łapanie i ciagniecie za włosy... A powiedz mi czym objawia sie u dominisi ta alergia pokarmowa? Mój maz jest od urodzenia alergik,chodzi co jakis czas na odczulania i jest ok,tylko czasami go dusi,to wtedy psiuka sobie lekiem w areozolu i jest ok.On kiedys jako dziecko najezdzil sie po alergologach... Wczoraj ugotowałam marchew,ziemniaka i pietruszke i Patryczek zjadl sporo:) na dzis tez mam zupke ta sama,tylko odgrzac. Moje dziecko spi,ciekawe jak długo:) nie mam dzis pomysłu na spedzenie dnia,bo pogoda do bani...niby jest 10stopni ciepła,ale jakos tak pochmurno i zaciaga lodem brrrr....wyjdziemy pozniej tylko na podworko na godzinke. A jak tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj Dawidek wlasnie sie obudził, ale grzecznie lezy w łożeczku narazie hehe dzis miał słaba nocke jak na niego, coz nie zawsze musi byc super. w nocy dostałam @ na szczescie:) D moj był bardzo smutny jak mu powiedziałam ze nie bedzie drugiego dziecka narazie:) pojechał wogole robic tatuaz, ja taz mam robic ale powiem szczerze ze troche mi sie odwidzialo juz tego bo mnie wkurzył. tez nie mam pomyslu na dzien moze wyjde moze nie,niewiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia a jaki tatuaz chciałbys? ja mam ochote na imiona moich chłopaków:P sama juz niewiem... Była u mnie pielegniarka srodowiskowa-bardzo fajna :) ta poprzednia byla niemila i wogole jakas taka dziwna,przychodzila,poreklamowala delicol i oliatum(o tym najwiecej gadała) i poszla.A tej moglam sie popytac o wszystko. Nunusia u nie pogoda juz sie poprawila troche ale nie ide na dwor,bo dziasło mi sie goi i pobolewa jeszcze i przez to nie chce mi sie isc. Ty karmisz cycem jeszcze jak ja.Wez mi napisz Nunusia ile razy dajesz dziennie kaszki i ile ml Dawidek zjada i czy zupki tez i deserki i soczki? Wogole co mu dajesz w ciagu dnia? Bo ja daje zupke,deserek pol słoiczka ,kaszke na noc 150ml i pielegniarka kazała soczek dawac i herbatke . to wychodzi ze nie bede miala kiedy cycyem karmic hehe:D bo teraz i tak tylko 4 razy cyca dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko teraz lezy i piszczy:Pkrzykacz mały... a ja pije kawke:P pyszna. Nunusia a to Twojemu juz sie chce drugiej dzidzi?:D hehe Mój to czasami tez cos przebąkuje o dziewczynce ,no mi tez sie czasami chce juz miec 2 dziecko ale chyba jednak wole poczekac az bedziemy mieli swoj domek. Teraz tyle kobiet w ciazy widze i teskni mi sie za moim brzusiem,,,,chociaz ciaze mialam nie łatwa,moglabym byc w ciazy jeszcze nie raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja sobie znalazłam cos takiego: http://www.dafont.com/jellyka-delicious-cake.font?text=dawid+3.10.2011 ma nadzieje ze sie da otworzyc. tam jest wogole fajna stronka do kaligrafii napisów:) duzego pana imienia bym nie robiła, nigdy to nie wiadomo jak kiedys bedzie a dziecko bedzie zawsze:) Dominik nie zrobił tego tatuazu jednak, jedzie juz do domu nic nie znalazł ciekawego, mimo ze pojechał do jakiegos znajomego robic:/ Maya ja karmie dosc czesto piersia w sumie to nawet nie licze, ale rano dostaje po przebudzeniu, pozniej po rannej drzemce i w sumie tak srednio co 3h wychodzi, miedzy czasie sok i herbatka, deserki i obiadki traktuje jako dodatek miedzy piersia, obiadku dostaje pół słoiczka natomiast deserki teraz mu juz daje po całym. kaszke dostaje na noc 200ml czasami zje 230ml ale zadko. w ciagu dnia je kaszke tylko wtedy jak gdzies wychodzimy i nie mam go jak nakarmic. dzis w nocy obudził sie o 3 to dostał tylko herbatke, troszke napił sie, smok i lulu, bede sie powoli starac go oduczac karmienia w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya Dominik mnie cały czas nudzi o drugie dziecko ale ja narazie mowie stanowcze NIE, nie teraz za jakis czas, moze za rok moze za dwa. ja sie narazie nie widze w roli podwojnej matki, wystarczy mi ten skarbek co go mam. ale nie powiem drugiego dzieciaka chce napewno. aha ten tatuaz chce na przedramieniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie z tym imieniem mojego duzego to masz racje:) no ale moze kiedys imie małego zrobie.Tylko ,ze wiem ze moj eMek bedzie sie krzywil,bo on nie lubi tatuazy... Co do karmienia to ja sie boje ,ze jak go bede tak wszystkim czesto karmic to go utucze... Ja Patryka raz karmie w nocy i jeszcze niech chlopak troche korzysta z nocnego mleczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam aj tam, mysle ze udało by Ci sie go namówic:) ja juz mam jeden tatuaz, Dominik ma cała łydke wytatuowana i jak sie juz ma jednego to ciagnie zeby zrobic drugi... oj ciagnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya nie boj sie nie utuczysz! zacznie zaraz chodzic to uwierz szybko zrzuci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,ze napewno by mi uległ:) musze pomyslec nad tym tatuazem. Moje dziecko zasneło i ja chyba sie poloze...taki dzien dzis senny...siedzialabym na necie ale nie mam juz co tam szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Maya nic na siłe, tatuaz zostaje na całe zycie, trzeba temat przemyslec. ja mojego co mam nie załuje, bardzo mi sie podoba, i jestem w pełni swiadoma ze chce nastepny. faktycznie dzis tai dzien słaby ale jakbym sie teraz połozyła to bym w nocy sie spała. Dawidek tez spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya chciałam ogladac Patryka i w sumie zdjecia tak porozrzucane ze niewiem ktore nowe dokonca... rob tak: wejdz w swoj album, daj ORGANIZUJ i poznije układaj zdjecia od najnowszego tak zeby nowymi sie zaczynała, poznij kliknij GOTOWE i juz:) tak jest prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:* Nunusia zrobilam tak wczoraj ale mi nie posortowało:( ja podpisuje datami zdjecia,no ale moze Ty wejdz w mój album i moze Tobie sie uda:) U mnie dalej dzis szaro,chociaz ciut cieplej.Ide zaraz umyc włosy i po południu idziemy na spacerek.Wczoraj mialam lenia ,wiec dzis musze nadrobic. Zupke tez juz Patryczkowi ugotowałam -tylko zaraz zblenderuje i bedzie gotowa. Kupie dzis soczek marchwiowy i za rada pielegniarki dzis mu dam:)mam nadzieje ze zasmakuje:) a jak tam u was dziewczyny plany na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya chyba udało mi sie posegregowac Twoje fotki, wogole to czesc:) u nas pogoda dzis spoko zaraz zmykamu na polko, przejde sie do cerfura po kaszki hihi:P musze sietez wziasc za zupki i ich gotowanie, jakos mi sie ciezko zmobilizowac wole łatwizne :P Maya to nie dawałas zadnych soczków jeszcze? kup Jabłkowy Gerbera bardzo dobry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawałam mu jabłkowy ale brzuszek go bolal po nim. dzis marchewkowy kupilam-jutro mu podam zamiast deserku:) Nunusia ja co 2 dzien gotuje zupke i mam na 2 dni:) to sie szybko robi:) dzis z ziemniaka i marchewki,nastepnym razem pietruszke dorzuce np. bede kombinowac:) ja daje jeszcze pol lyzeczki prawdziwego masełka i jest pyszna zupka.Pierwsza mi nie wyszła-za duzo masła dalam i za gesta byla i nie zblenderowałam dobrze ale....trening czyni mistrza:D Przewaznie rano pije kawke w kuchni z tesciowa a warzywka mi sie gotuja:) Od maja zaczne na miesku gotowac:) mam dojscie do swoich kurczaczków. Raz w tygodniu bede mu dawac słoiczek,jakis taki smak ,ktory nie bede w stanie zrobic np cos z miesem z królika. My na spacerku 2 godz bylismy niecałe:)pogoda sie poprawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez byłam na spacerku, zaliczylismy cerrfur i kupiłam 10 kaszek:P mojego snu hehe. jak wracałam to spotkałam kolege i nas podwiózł do domu bo był samochodem.ja dzis tez ugotowałam małemu zupke:) marchewka pietruszka seler... na kurczaku. dodalam poł łyzeczki kaszy mannej i to zblenderowałam, wyszła smakowo ok... wiem ze sie niby powinno gotowac osobno mieso ale ja mam to gdzies:) uwazam ze bardziej tresciwe jest na miesku niz na wodzie. wyszły dwa słoiczki małe, ciekawe jak mu zasmakuje-moj debiut:) ciekawe czemu Patryka bolał brzuch po soku-hmmm wrazliwy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia a daj link do tych kaszek które kupujesz:) Link sie przyda jak pomysłu zbraknie na zupki:) co do brzuszka mojego synka ,to rzeczywiscie wrazliwy ma i dlatego pielegniarka mowila zeby narazie bez mieska mu gotowac zupki,niech sie brzusio przyzwyczai do czegos innegi niz mleczko i bedzie ok. Tak samo bylo z kaszkami-najpierw zjadal malo i widzialam ze brzuszek go meczyl,a teraz wsuwa po 140-160ml :) narazie mu starcza tyle,kiedys mu zwieksze,bo wiem ze powinien pic okolo 200ml. Nunusia no i jak Dawidkowi smakowała zupka mamusi?::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ale sie za wami stesknilam :) wlasnie pozegnalam meza, zdazylam sie wyplakac ze juz pojechal i pomyslalam ze skoro i tak nie zasne to napisze :) Ale naskrobalyscie duzo, w miedzyczasie raz zerknelam ale nie zdazylam przeczytac calosci. Na razie napisze co u mnie a potem dokladnie poczytam co pisalyscie. Generalnie super byly te 3 dni, no moze poza wtorkiem, mielismy jakies napiecie i w sumie skonczylo sie parogodzinnym fochem :) ale nic to, milo bylo sie pogodzic :) 14 maja ma przyjechac na 9 dni, chcemy zrobic chrzciny i pojechac choc na 3 dni gdzies sami. Bede miala cel zeby pozalatwiac domek i moze jakas ekipe ze znajomych, chociaz chyba wolalabym we dwoje tylko :) Do kościoła dotarlismy spoznienie i kancelaria byla juz zamknieta, wiec moze dzis podskocze, slabe godziny otwarcia maja bo od 8-10 i od 16-18 a z wozkiem tam nie wjade bo sa schody a drzwi sa tak waskie ze ledwie mozna wejsc :/ zobaczymy... dziewczynki ile placilyscie za chrzty? moze nie wypada pytac ale nie wiem na co sie przygotowac :) Mlody jak zobaczyl ojca to najpierw zmarszczyl brwi a potem sie rozplakal, hehe mozna sie bylo tego spodziewac, ale widzialam ze kojarzy glos (skajp) i nie moze go sobie przyporzadkowac do osoby, ale nie minelo pol godziny jak juz szaleli na kocu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Mango my tez teskniłysmy:* U nas za chrzest płacil mój brat,który jest chrzestnym Patryka i wiem,ze dał 100zł.Bo z reguły matka chrzestna kupuje ubranko do chrztu a ojciec chrzestny gromnice i płacio za chrzest-bynajmniej u nas tak było. Ciesze sie ,ze miło spedziłas czas z mezem:D 14maj juz niedługo,wiec nie zdazysz mocno zatesknic a juz bedzie spowrotem:) Wyjazd we 2 fajna sprawa:P sama pojechałabym gdzies z eMkiem ,moze nam tez sie uda w tym roku gdzies wyskoczyc. Pogoda dzis u mnie do dooopy;/ Mzy deszczyk i pogoda jesienna...gdzie ta wiosna?musze pogode obczaic. Mój mały cos niespokojnie dzis spał,a przy nim ja tez,teraz odsypia a ja przy kawce okupje neta. Iza jak tam u was?> Nunusia daj link do tych kaszek co kupujesz Dawidkowi:) Mango zauwazylam na nk na zdjeciu ze Czesio ma taki smoczek ,który widze pierwszy raz w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójde potem troche kuchnie ogarne-tylko niech mi ktos sprzeda kopa na rozpęd:D:P bo tak mi sie nie chce ze szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×